Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie siedzę w spółdzielni, ale dobrze wiem, że z Oladipo biegasz do każdych drzwi i próbujesz wymienić za cokolwiek wartościowego :)

Nic za Niego nie dostałeś i to jest jedyny powód dla których wciąż siedzi w Heat :)

Oferty byly, i to calkiem niezle, pewnie bym na nich ugral kilka winow wiecej. Ale wolalem poczekac az Dipo wroci. 
A ze skladalem zapytania za uznanych all starow to inna bajka, kogo nie interesuja grube nazwiska. Rozmawianie na temat tradow, a trady to osobna sprawa. Czyny, nie slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W takim razie jako 1/29 Dipo nie klepnę zniżki przy extension, skoro może wylądować gdziekolwiek to wolałbym na jego miejscu za rok mieć prawo decydowania, być może za znacznie większą kasę.

Ja z zalozenia nie daje NTC, wiec trudno zobaczymy, czy za rok ktos mu wylozy na stol 100 milionow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tangiers napisał:

Nie daje takich deklaracji. 

no i slusznie. od tego jest NTC.

żądanie tego typu deklaracji to bujdy i odejście od realizmu. Rok temu Fluber chcial ode mnie cczegos takiegp przy Rubio, a ja przez to przegrałem głosowanie. 

uznalem, ze od realizmu nie bede odstepowac.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Dostał maksa jakiego mogliśmy dać, tak samo jak Lucas Bogdanovicowi

U mnie to nawet Bogdan klepnal ofertę, potem wyszło że jest nielegalna, więc latem mimo braku innych ofert i tak dałem mu więcej niż wtedy, bo Bogdan to jeden z moich ulubionych zawodników w lidze (coś jak White u @mac może?) i widzę tu pewne podobienstwa. No ale uważam że White powinien spokojnie poczekać i spróbować za rok, jak tak go cenicie to i tak dostanie kasę, a może dostać więcej.

Bogdan rok poczekał i zarobi więcej, White powinien zrobić to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

@cvbe no nie doczytałem już tego bo jak mówiłem nie nadaZam ;) zwracam Ci honor ale rada niech pomyśli nad takim zapiskiem na przyszłość bo to dziura w regulaminie imo. 

Niech się reszta wypowie jak to widzi.

Częściowo te odrzucanie po złożeniu obietnic to takie trochę wypaczanie istnienia tur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Niech się reszta wypowie jak to widzi.

Częściowo te odrzucanie po złożeniu obietnic to takie trochę wypaczanie istnienia tur.

do tego w przecieienstwie do zeszlego sezonu, w III turze sa kontroferty. wiec kazdy ma okazje do zareagowania, ażeby zapobiec stealowi.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Niech się reszta wypowie jak to widzi.

Częściowo te odrzucanie po złożeniu obietnic to takie trochę wypaczanie istnienia tur.

No Ronnie ma rację. Dziury w nowo wprowadzanych rzeczach wychodzą nie tylko w fazie testów, ale też użytkowania. Zostanie dopisany podpunkt w regulaminie, że od momentu ujawnienia reofert do momentu zakończenia głosowania zabronione są praktyki składania obietnic i deklaracji. Prowadzi to w stronę tego agenta Marcusa Morrisa, Bjelicy i Bogdana Bogdanovica co po kolei wydymał Spurs, 76ers i Bucks a tego zdecydowanie tu nie chcemy.

W trakcie tej tury to wejść nie może, ale sam zamierzam je niestety ignorować - RHJ jak zrobi to samo co Bjelica i pójdzie grać za większą kasę "bo mu obiecali ale od razu nie dali" to będzie dla mnie osobiście bardzo krzywdzące dla Wizzards. 

To samo ja sobie mogę napisać. Odrzućcie oferty Mo Harklesa a z cap space dam mu 32/4, odrzućcie też Wesa bo z Room MLE obiecuję mu dać 1+1PO całe, oraz TJ McConella bo dam mu całe BaE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

W trakcie tej tury to wejść nie może, ale sam zamierzam je niestety ignorować - RHJ jak zrobi to samo co Bjelica i pójdzie grać za większą kasę "bo mu obiecali ale od razu nie dali" to będzie dla mnie osobiście bardzo krzywdzące dla Wizzards. 

Ale tak właściwie czym ryzykuje zawodnik? I tak dostanie taki sam hajs, a Fa jest dla zawodników, to w końcu oni walczą o jak najlepsze kontrakty. Nawet jeśli to krzywdzące dla klubu to sory, ale to w końcu biznes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ale tak właściwie czym ryzykuje zawodnik? I tak dostanie taki sam hajs, a Fa jest dla zawodników, to w końcu oni walczą o jak najlepsze kontrakty. Nawet jeśli to krzywdzące dla klubu to sory, ale to w końcu biznes. 

A to zawodnicy są naszymi GMami, czy my jesteśmy ich?

Gra ma być fair. Nie tylko żadnego podziału na small/big market, weszła WCS rule, niejasne zapisy kontraktów będą rozstrzygane na korzyść zawodnika, ale też właśnie takie zapobiegając manipulowaniem wyników poprzez składanie jakiś obietnic. Jeszcze przed IV turą wrzucam to na Radę aby dopisać do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.