Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to masz rację. To znaczy są powody, by Clarkson odrzucił oferty, bo żadnej bardzo dobrej oferty nie dostał, ale twoja oferta jest druga najlepsza dla Niego. Ta z Heat przepadnie, bo podpiszą Bobby Portisa.

Także chyba Campazzo w Pacers, a u Ciebie Clarkson.

Tak więc jedyne co deklaruję to podjęcie TO w drugim roku i 20 min/mecz minimum dla Campazzo, to jest pewnik i może tylko na tym poprzestańmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Trzeba będzie sprawdzić tego Rondo dokładnie, bo Nas fluber zje.

Tyle go chwalę, a on i tak tego Rondo przeżyć nie może :P Zemsta za Butlera, zdradzieju :P

No co tu sprawdzać? Mam Ci highlighty z 3t wrzucić żeby mi uwierzył że Tecu kłamie, rondo był zdrowy a on nim w ogóle nie grał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No co tu sprawdzać? Mam Ci highlighty z 3t wrzucić żeby mi uwierzył że Tecu kłamie, rondo był zdrowy a on nim w ogóle nie grał? 

Wydaje mi się dziwne, by Tecu nie dał nawet minuty Rondo, gdy ten był zdrowy :)

Zająłem się głosowaniem. Póki co jestem za Sixers, ale wieczorem po świątecznych zakupach jeszcze to sprawdzę.

A ty oddychaj, bo już ostrego wk**** złapałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Rondo był kontuzjowany w seeding games a nie w T3 u nas. W meczach 54-63 był zdrowy. Przecież w RL NBA grał:

https://www.basketball-reference.com/players/r/rondora01/gamelog/2020/

Tak, racja, my bad. Ten opis był pisany na kolanie, co zresztą widać. Nie wynika z niego, że Rondo nie gra, po prostu opis jest marny. Podtrzymuje jednak to co napisałem. Bierzesz jakiś nic nie znaczący wycinek i robisz z tego gigantyczny problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

Tak, racja, my bad. Ten opis był pisany na kolanie, co zresztą widać. Nie wynika z niego, że Rondo nie gra, po prostu opis jest marny. Podtrzymuje jednak to co napisałem. Bierzesz jakiś nic nie znaczący wycinek i robisz z tego gigantyczny problem. 

No jak k**** nie wynika, jak trymestr wcześniej dawałes mu łącznie 6 minut na spółkę z Ntilikiną pod nieobecność Embiida.

Cytat

 

Minuty pod nieobecność Embiida:

Robinson 28/ Clarke 10/ Johnson 10

Covington 32/ Clarke 10/ Johnson 6

Richardson 31/ Brown 5/ Jackson 5

LaVine 28/ Korkmaz 20/ McRae 10

Simmons 34/ Lavine 6/ Rondo/Ntilikina 6

 

Logiczne, że w kolejnym trymestrze, gdzie był w RL jeszcze słabszy po prostu z niego zrezygnowałeś. 

7 minut temu, BMF napisał:

Wtedy w interesie Tecu było, żeby Rondo grał (kontuzja Simmonsa, absencja Ntilikiny), więc raczej oczywiste, że po prostu zrobił opis na odwal się.

Jasne. W dwóch kolejnych opisach najpierw daje mu 6 minut na pół, a potem w ogóle go nie wystawia, ale przecież "stawia na niego" a brak minut w opisie dla tego gracza to tylko niedopatrzenie, bo przecież grał.

Wyobraźcie sobie, że z takim tekstem wyskoczyłby @january.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

a propo extension Cartera

Dostał ode mnie taką umowę jak w realu, a nawet wyższą!

Nigdy nie zarobil pieniędzy większych. 

Nie rozumiem tych głosów.

dotsona nikt u nas w lidze nie chcial. zaproponowalem mu taka sama umowe jak w realu, gdzie rowniez nic nie przeszkadzalo mu by podpisac umowe roczna.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe Nie wiem czy wiesz, ale jego kontrakt w BeGM 40/4 dostał właśnie od Nowego Orleanu i był tu długo cenionym starterem. Dopiero deal po Blake Griffina zmienił potrzeby w zespole.

Zresztą ten jego kontrakt 40/4 był uważany wtedy za przepłacony, bo ja tą umowę dałem dużo wcześniej niż Nuggets w RL NBA go podpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@cvbe Nie wiem czy wiesz, ale jego kontrakt w BeGM 40/4 dostał właśnie od Nowego Orleanu i był tu długo cenionym starterem. Dopiero deal po Blake Griffina zmienił potrzeby w zespole.

Zresztą ten jego kontrakt 40/4 był uważany wtedy za przepłacony, bo ja tą umowę dałem dużo wcześniej niż Nuggets w RL NBA go podpisali.

Napisz mi tylko o kim mowa a przyjrzę się temu jeszcze raz jak wrócę do kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nie mam pojęcia.

@BMF na dywanik, bo wcześniej miał Pels przed Knicks, a potem zmienił o_O

a od keidy TO determinuje odrzucenie potem przez danego gracza kontraktu?

to nie jest zaden wyraz braku szacunku. to oczywiste, ze to nie byla cena rynkowa, czego z reszta potwierdzeniem jest nasze aktualne FA.

gosc ma ode mnie s5 w contanderze. byl juz tutaj. gra o najwyzsze cele. i co ma isc do pelikanow gdzie bedzie 3 centrem za wisemenem i bagleyem. zabawne xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Panowie,

a propo extension Cartera

Dostał ode mnie taką umowę jak w realu, a nawet wyższą!

Nigdy nie zarobil pieniędzy większych. 

Nie rozumiem tych głosów.

dotsona nikt u nas w lidze nie chcial. zaproponowalem mu taka sama umowe jak w realu, gdzie rowniez nic nie przeszkadzalo mu by podpisac umowe roczna.

Trzeba zachowac sie uczciwie i jako Dotson Carter podpisuje oba extension. Cartera sufit to bycie solidnym back upem, i to tym defensywnym, wiec szanse na to, ze wystrzeli z boxem sa niewielkie. Taka kasa jest jak najbardziej w porzadku, w mocnym teamie tez ma wieksze szanse sie wypromowac.
 

Dotson patrzac na zjazd z ostatniego sezonu to chyba jakis headcase, wiec jako jego agent biore to extension.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Dotson patrzac na zjazd z ostatniego sezonu to chyba jakis headcase, wiec jako jego agent biore to extension.

to nie jest nawet extension. ta umowe mogl mu zaproponowac kazdy, ale rynek go totalnie olał.

w realu podpisal ta umowe.

nie wiem wgl o czym ta rozmowa. do czego przekonywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a od keidy TO determinuje odrzucenie potem przez danego gracza kontraktu?

to nie jest zaden wyraz braku szacunku. to oczywiste, ze to nie byla cena rynkowa, czego z reszta potwierdzeniem jest nasze aktualne FA.

gosc ma ode mnie s5 w contanderze. byl juz tutaj. gra o najwyzsze cele. i co ma isc do pelikanow gdzie bedzie 3 centrem za wisemenem i bagleyem. zabawne xd

Taki z Niego starter, że na Embiida rzuciłeś Davisa, a wielkiego Plumdoga wywaliłeś. W RS też grałeś głównie small ball z Tuckerami i Davisami.

Bagley to bardziej PF, a Wiseman to rookie i to z kontuzją. Myślę, że pod względem minut dam mu więcej czasu niż ty.

Słaby kontrakt dałeś, że aż na trzy lata. Gość wychodzi z cienia Jokica i mam nadzieję, że jako starter Pistons przypomni jakim jest wartościowym zawodnikiem. Po tym sezonie może przypomni czemu od Pistons dostał kontrakt koło MLE. Ty mu rzucasz frytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.