Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Tecu napisał:

D. Jeffries miał tylko two way kontrakt, z tego co pamiętam to nie jest to traktowane przez nas jako kontrakt. @MarcusCamby

Liczy się tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Eld napisał:

Gdzie to znalazłeś?

Już niedawno pytałem o stash i było powiedziane, że tylko 1+1to (rfa) lub 2+1to (ufa lub po drugim roku rfa). Tak że z góry założyłem, że nie można ich podpisać na two-way. Stąd też moje wcześniejsze pytanie.

Edytowane przez Braveheart22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Już niedawno pytałem o stash i było powiedziane, że tylko 1+1to (rfa) lub 2+1to (ufa lub po drugim roku rfa). Tak że z góry założyłem, że nie można ich podpisać na two-way. Stąd też moje wcześniejsze pytanie.

Taki był przepis.

Wyjątkiem był Sterling Brown w Sixers i też było z tym zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Stasha możesz wrzucić na two-way, ale tylko tego którego wybierzesz sobie w II rundzie nadchodzącego draftu. Masz na to czas zgodnie z CBA do 15 Stycznia ale na pewno ten termin zostanie przedłużony. Jeśli stash był wybrany w latach poprzednich to wszystko masz wyjaśnione.

Stashe z lat przeszłych są fajnymi wypełniaczami jak się ma problem z kasą i trzeba dobić do 14 slotów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Taki był przepis.

Wyjątkiem był Sterling Brown w Sixers i też było z tym zamieszanie.

Dokładnie. Chciałem go podpisać na two way a dostałem odpowiedź, że two way nie jest kontraktem NBA. Teraz okazuje się, że jest 😀

A J. Pottera mogę dalej stashować? Bo nie ma go na liście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

Stashe z lat przeszłych są fajnymi wypełniaczami jak się ma problem z kasą i trzeba dobić do 14 slotów.

Mnie to tak bardzo interesowało, bo mam już praktycznie full roster, a kasy do wydania trochę jest. Jakby można było takiego Brazdeikisa podpisać na two-way to byłoby super, bo nie musiałbym kombinować, żeby kogoś się pozbywać/zwolnić, jak przyjmę kogoś w wymianie, bądź będę chciał podpisać z FA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Tecu napisał:

Dokładnie. Chciałem go podpisać na two way a dostałem odpowiedź, że two way nie jest kontraktem NBA. Teraz okazuje się, że jest 😀

A J. Pottera mogę dalej stashować? Bo nie ma go na liście. 

Jontay Porter nie zagrał, ani jednej minuty w NBA, więc ciągle masz prawo go stashować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Yo, niegwarantowane kontrakty (szare w arkuszu) kiedy trzeba zdecydować ? 

Up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Yo, niegwarantowane kontrakty (szare w arkuszu) kiedy trzeba zdecydować ? 

Prawdopodobnie kilka dni po drafcie nastąpi oficjalna zmiana sezonu, póki nie ma oficjalnych dat z rl, to i tutaj nie ma. Masz czas ewentualnie zwolnić gracza do końca obecnego sezonu, inaczej jego kontrakt na przyszły sezon stanie się gwarantowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało coś głosów jak dotąd na te PlayerOption ;<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A kiedy ma byc podany oficjalnie salary cap? Do konca pazdziernika maja czas na dyskusje? Bo to tez troche wplywa na decyzje o PO/TO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, eMeS napisał:

A kiedy ma byc podany oficjalnie salary cap? Do konca pazdziernika maja czas na dyskusje? Bo to tez troche wplywa na decyzje o PO/TO

Kurde, akurat mi się zapodział gdzieś nr tel do Silvera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Eld napisał:

Kurde, akurat mi się zapodział gdzieś nr tel do Silvera.

Bedzie pod 's' jak słaby żart 😛

Jak nie ma deadlinu w rlNBA to może warto u nas po prostu przyjąć flat SC? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, eMeS napisał:

A kiedy ma byc podany oficjalnie salary cap?

Pewnie niedługo, można obstawiać obecnie SC 109-111 mln, a tax 138-139 mln, ale to jeszcze tylko spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, january napisał:

Pewnie niedługo, można obstawiać obecnie SC 109-111 mln, a tax 138-139 mln, ale to jeszcze tylko spekulacje.

Czytałem, że niektórzy właściciele chcą rzeczywiście SC w okolicach 110M ale przez Covid wyjątkowo podnieść tax i apron o więcej %, do takiego jaki był przewidywany, czyli taki apron to chyba był by 142M a tax 138M, czy jakoś tak.

1 godzinę temu, eMeS napisał:

Jak nie ma deadlinu w rlNBA to może warto u nas po prostu przyjąć flat SC? 

Nie na tym polega nasza zabawa aby tworzyć alternatywną rzeczywistość. Trzeba liczyć, że do 8 Listopada się rozstrzygnie. Wszak zarząd NBA obiecał klubom, że da im znać kiedy sezon startuje na 60 dni wcześniej.

Czekamy na ich ruch. Nie mamy wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eld

Mamy jakiś kontakt z Bestią? Gra on dalej czy szukamy nowego GMa?

Kontaktowałem się też z naszym murzynem do czarnej roboty @ozzy110 i dał znać, że będzie wciąż odpowiadał za arkusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The salary cap for the 20-21 season is expected to be $109 million with the luxury tax line at $132 million, multiple sources tell Shams Charania of The Athletic.

Michele Roberts revealed to The Athletic that the NBA and NBPA are close to agreement on the salary cap and tax.

If the league were to keep the salary cap as a percentage of basketball related income, it would likely be approximately $90 million. The NBA and NBPA are artificially smoothing the cap in order to protect teams from exorbitant luxury tax payments and also to help the 2020 free agency class sign deals with future earnings tied to a percentage of the cap more aligned to what the figure would have been if not for the COVID-19 pandemic. 

źródło: RealGM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego cieszę się, iż nie mam dużych decyzji podczas obecnego offseason, burdel na kółkach tam w NBA i zmiany co chwilę ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, człowiek...morza napisał:

no c***owy ten luxury tax

Ano spodziewałem się według wielu doniesień jednak 138-139 mln, a tutaj 132 dla kilku ekip duży minus (dla mnie też), dla repeater-tax teamów jak Knicks bardzo chuowy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi