Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak dla mnie Rajon Rondo zostanie w Sixers. Tecu go pozyskał w mało korzystnej wymianie, dał ważną rolę w PO. Skoro nikt mu nie daje pieniędzy lepszych to powinien zostać w Sixers.

@karpik masz może ten zapis, by przywołać go @Tecu, odnośnie Josh Jacksona?

A ja w cavs to niby go gorzej traktowalem? Sixers oddają gwiazdę i wszystko spoko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alonzo napisał:

Oferta Biyombo poprawiona na 6/2 @MarcusCamby

QO - Dotsona, Diallo i Browna uzupełniłem.

Oferty Portland są z MLE, ale mają wielkość RoomMLE, czyli wpisane były poprawnie.

@cvbe @Eld - nie pomyliłem się z tym TO u Campazzo - Cavs złożyli mu kontrofertę, a nie ofertę, czyli w reofercie nie mogą poprawić na PO.

Jak coś jeszcze by się nie zgadzało, czy mielibyście wątpliwości, to oznaczajcie mnie, żebym wiedział, że jeszcze przy jakimś graczu mogłem coś źle wpisać. 

Ej, faktycznie mam w kontrofertach TO... Dafuq, u siebie mam zapisane że daję PO, rozmowy z Eldem nie mam bo Eld ją opuścił,więc i ja ją usunąłem, ale byłem pewien,że dałem PO. Dwie opcje: albo się zajebałem i napisałem w końcu TO, albo Eld wziął przedostatnią zamiast ostatniej wysłanej przeze mnie oferty (a wysłałem ich z 6 albo 7 poprawianych a we wcześniejszych było TO)... Ewentualnie "wysłałem" ostatnią ofertę kiedy Eld opuścił już rozmowę... Kurna, stracę gracza przez taką głupotę... Fatalnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Ej, faktycznie mam w kontrofertach TO... Dafuq, u siebie mam zapisane że daję PO, rozmowy z Eldem nie mam bo Eld ją opuścił,więc i ja ją usunąłem, ale byłem pewien,że dałem PO. Dwie opcje: albo się zajebałem i napisałem w końcu TO, albo Eld wziął przedostatnią zamiast ostatniej wysłanej przeze mnie oferty (a wysłałem ich z 6 albo 7 poprawianych a we wcześniejszych było TO)... Ewentualnie "wysłałem" ostatnią ofertę kiedy Eld opuścił już rozmowę... Kurna, stracę gracza przez taką głupotę... Fatalnie :(

Pogrzebie w koszu specjalnie dla Ciebie. Dam znać popołudniu jak naprawdę było.

Pewnie znajdę tam tylko Januarego szukającego jakiś free agents, ale liczą się chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Większy hajs tak i na pewno Hassan chciałby zarobić jak najwięcej bo to dla niego ostatnia okazja, ale u Ciebie zarobić bardzo niewiele wiecej. To minimalna różnica. Rola nie wiem czy ma znaczenie, skoro on już i tak po tym kontrakcie nie podpisze nic powyżej minimum. 

Jak wspomniałeś o tego Hassana nie ma, co kruszyć kopii, ale jeśli chodzi o argumenty

1) Większy hajs

2) Większa rola (zawodnicy preferują większe niż mniejsze role zazwyczaj, ze względu na ambicję oraz przyjemniejsze dla ego być startem, zamiast rezerwowym. 

3) Lepsze miasto 

Za bardzo nie wiem, dlaczego miałby wybrać twój klub przed moim (no dla ciebie byłoby do korzystniejsze ofc) ale sam zawodnik traci na niemalże wszystkich płaszczyznach. Ale no i tak skończy u ciebie, więc wszyscy powinni być zadowoleni :) 

15 minut temu, fluber napisał:

Odkąd jako 2 opcja przechodzi u nas 1 rundę na wschodzie. 

O to to, bardzo dobra opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak dla mnie Rajon Rondo zostanie w Sixers. Tecu go pozyskał w mało korzystnej wymianie, dał ważną rolę w PO. Skoro nikt mu nie daje pieniędzy lepszych to powinien zostać w Sixers.

Wiecie co, k****? @BMF ma tu 100% racji. Kultura organizacji jest tutaj traktowana zupełnie inaczej niż powinna.

Rondo dostaje dwie oferty od kontenderów na FA - Hornets i Rockets, 76ers mają jego prawa Birda i w reakcji na zainteresowanie ze strony innych drużyn robią co?

Dają mu k**** minimum

I ja teraz czytam o docenianiu gracza i chce mi się śmiać.

I żeby nie było, że to co mówię to jest propaganda, czy jakaś hipokryzja, to mogę podać mnóstwo przykładów z tegorocznego FA.

Danuel House dostał full MLE od Raptors. Co robią Hornets, którzy dali mu kontrakt w RL NBA, potem po przejściu do Hornets pozyskali go do Charlotte i całą karierę House jest związany z fluberem tutaj. Co robią Hornets? Dają mu prawie 5 milionów więcej. Bo to jest k**** kultura organizacji. Pokazanie graczowi, że jest dla nas ważny. Ale widzę, że mogłem mu dać o 5 milionów mniej i pi*****ić o kulturze organizacji.

Nemanja Bjelica dostaje tax payer MLE od dwóch drużyn. Co robią Hornets dla których był starterem cały ubiegły sezon? Dają mu prawie 3 miliony więcej. Dlaczego? Bo to jest kultura organizacji - jesteś dla nas ważny. Powinienem był dać mu tyle samo i marudzić, że przecież grał u mnie najwyraźniej, bo to by była kultura organizacji.

DJ Augustin - zero zainteresowania od kogokolwiek. Co robią Hornets? Startują od oferty od 5 milionów, a nie bawią się w jakieś minima i próby oszczędzania na graczu. Bo to jest kultura organizacji. Docenianie graczy.

To nie jest kultura organizacji jak wymieniasz 25ppg gracza, bo oszczędności, dajesz Duncanowi Robinsonowi 8 milionów extension, bo oszczędności i rzucasz mnimum graczowi, do którego masz prawa Birda bo oszczędności. I to nie jest postawienie na gracza, kiedy daje mu się minuty, bo połamał się Simmons. Postawienia na gracza jest wtedy, kiedy jak u mnie w Cavs pół BeGM się ze mnie śmiało, że Rondo u mnie startuje obok LeBrona i że jestem niepoważny, że go trzymam w piątce. To było postawienia na gracza.

Jak widać kultura organizacji jest wtedy, jak się skomle o to, żeby gracz wziął mniej pieniędzy, żeby u nas zagrać.

Jak widać trzymanie graczy i ich niewymienianie i docenianie weteranów i zbudowanie bardzo dobrej drużyny nie ma żadnego znaczenia. Olać kulturę organizacji. Będę handlował na prawo i lewo, to może przy równych ofertach będę miał jakieś szanse, bo teraz jak widać nie mam żadnych nawet w przypadku ofert za gracza, który u mnie grał, był doceniany i był starterem.

6 minut temu, MMM2121 napisał:

 

3) Lepsze miasto 

No oczywiście. Najważniejszy argument, jak się walczy z Hornets o graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Eld napisał:

Pogrzebie w koszu specjalnie dla Ciebie. Dam znać popołudniu jak naprawdę było.

Pewnie znajdę tam tylko Januarego szukającego jakiś free agents, ale liczą się chęci.

Luz, obstawiam że źle wpisałem po prostu :( więc jedyne co mogę zrobić to obiecać 1+1PO full taxpayer i obietnicę 20 min/mecz podczas oferty w 4 rundzie,gdyby odrzucił wszystkie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cvbe napisał:

Ej, faktycznie mam w kontrofertach TO... Dafuq, u siebie mam zapisane że daję PO, rozmowy z Eldem nie mam bo Eld ją opuścił,więc i ja ją usunąłem, ale byłem pewien,że dałem PO. Dwie opcje: albo się zajebałem i napisałem w końcu TO, albo Eld wziął przedostatnią zamiast ostatniej wysłanej przeze mnie oferty (a wysłałem ich z 6 albo 7 poprawianych a we wcześniejszych było TO)... Ewentualnie "wysłałem" ostatnią ofertę kiedy Eld opuścił już rozmowę... Kurna, stracę gracza przez taką głupotę... Fatalnie :(

W archiwum jest temat z Deklaracjami - jak tam napiszesz, że to TO mu gwarantujesz, to ja tam mogę liczyć 2 lata gwarantowanego kontraktu ;) 

2 godziny temu, january napisał:

Podsumowując to co tu się dzieje.

1. Ej january musisz dac extension Bronowi bo w RL dostal.

2. January nie dostaniesz Gasola choć w RL poszedł na takim paycucie do Lakers. 

3. January nie dostaniesz ring-chasera Matthewsa, który w RL poszedł tam z Bux gdzie był starterem, bo u nas na pewno nie jest ring-chaserem.

4. January nie dostaniesz Harklessa, który olal w RL wyższa ofertę Knicks dla Butlera, bo u nas to jednak woli 2nd round exit Knicks.

5. January nie dostaniesz Batuma, który olal w RL Duranta i jest typowym ring-chaserem po życiowej wypłacie, bo u nas na pewno wybierze ekipę co do PO rok temu nie weszła, bo na pewno zależy mu nagle na grze, a nie na tytule.

6. January nie dostaniesz Meyersa, który w RL mówił że chce zostać w aktualnym swoim teamie, który mówił że dla niego klucz to 20-25 min na mecz, bo u nas jednak na pewno ważniejsze dla niego będzie wzięcie roli backupu Jokicia za minimalnie wyższe, a jedynie krótkotrwałe (bo dlugoterminowo to idiotyzm dla niego pod kątem kariery) pieniądze.

7. Miliard słów o kulturze, a promowane mają być ekipy oddające uznanych vets lub graczy o ktorych zaciekle walczyli na FA do tankerow.

8. Lebron i Butler i tytul i bycie faworytem w przeciwieństwie do RL nagle tracą moce rekrutacyjne.

 

Ależ Wy mnie po tym dealu z OKC teraz bezczelnie chcecie na FA dymac, spodziewałem się tego, ale że aż tak to nie;)

Jasiu, Richards jest Twój, nie narzekaj ;) 

46 minut temu, Eld napisał:

Od kiedy LaVine jest gwiazdą?

No przecież jako podstawowy pg  zaciągnął w tych playoffs 76ers razem z Klayem do Finału Konferencji, tylko Simmons im wszystko zepsuł.. 

21 minut temu, fluber napisał:

Wiecie co, k****? @BMF ma tu 100% racji. Kultura organizacji jest tutaj traktowana zupełnie inaczej niż powinna.

Dlatego ja jak ostatnio zacząłem u nas czytać o kulturze organizacji, to w Orlando ewaporowaliśmy ten zwrot :) 

Mnie przekonał Twój argument o Rondo z LeBronem w Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmelo Anthony - New York Knicks

Hawks pokutują za oszukanie Derricka White. Melo kocha Knicks, wszyscy pamiętamy ten trade z Nuggets lata temu. Ok, Phil Jackson i człowiek morza go oddali, ale w obu przypadkach Melo miał robić za bardzo wartościową opcje w PO teamie, więc to nie było zesłanie. Niestety w RL Thunder i BeGM Clippers zawiódł oczekiwania. Teraz wraca do domu. Człowiek morza obiecał, że póki będzie aktywny to ma zagwarantowany kontrakt w Knicks do końca kariery.

DJ Augustin - Charlotte Hornets

W RL dostał 21/3, ale ostatni rok kontraktu nie jest gwarantowany. 7mln za sezon, u Nas 5mln. Zostaje tam gdzie jest ceniony za solidne pieniądze. Może być steal, jak Jrue zacznie płakać, że się na PG nie nadaje i wtedy DJ może nawet wskoczy do piątki Bucks.

Dwayne Bacon - Atlanta Hawks/odrzucenie

Ze względu na tego White nie wiem czy powinien godzić się na TO. Ja wiem, że gość był pewnie wśród trzech najgorszych graczy zeszłego sezonu, ale w RL Magic może dostać minuty i jego wartość może znowu wzrośnie. Raczej poczekałbym na roczny kontrakt, bo te TO przy minimum mało korzystne.

Nicolas Batum - Washington Wizards

Cavs dają minimalnie więcej finansowo, ale jest to groszowa sprawa. Batum jeszcze od Blazers będzie dostawał przez trzy lata po prawie 10mln za sezon. Szuka gry i pierścienia. Wizards mają większe braki i porównywalny team (LeBron, Butler vs Durant, Harden), dlatego wybieram Wizards.

Aaron Baynes - Golden State Warriors (warunkowo)

Oferty Nuggets i Mavs są lepsze i w głosowaniu wybrałbym je, ale te warunki są tak dalekie, że trafią tam inni zawodnicy. Warriors dają trzecią najlepszą ofertę z dobrą sytuacją finansową i raczej pewne minuty w rosterze.

Deandre Bembry - Atlanta Hawks

Nie ma konkurencji. Jest opcja PO. Bembry wraca do Atlanty.

Bismack Biyombo - New Orleans Pelicans

Biyombo wraca do domu!

Nemanja Bjelica - Charlotte Hornets

Hornets mają bardzo wysoką kulturę organizacji. Każdy ich zawodnik dostaje regularnie najlepszą umowę na rynku. Głupotą stąd odchodzić.

Avery Bradley - New York Knicks (warunkowo)

Wes Matthews powinien pójść do Raptors, więc Knicks zgarną Bradleya. Blazers na priorytecie mają Josh Jacksona, więc ich oferta i tak przepadnie.

Sterling Brown - QO

Bardzo niekorzystna umowa od Sixers za bardzo ciekawego 3&D gracza. Moja oferta albo nieważna albo i tak nie wejdzie w życie. QO i czekam na przyszły sezon.

Facundo Campazzo - Indiana Pacers/Cleveland Cavaliers

By grać w NBA musiał dopłacić z własnej kieszeni. Gdzieś musi to odbić. Nie ma presji na grę w contenderze, a raczej kluczowe są dla Niego minuty. Jeśli oferta Cavs będzie z player option, to wybieram ich. Jeśli nie to Pacers.

Jordan Clarkson - Cleveland Cavaliers/Zawodnik odrzuca oferty

Bardzo bieda oferty w tym sporo warunkowych. Oferta Heat nie wejdzie w życie, a u Cavs też zależy od Campazzo. Jeśli Argentyńczyk trafi do Cleveland, to najlepiej byłoby jeszcze raz sprawdzić rynek, bo przy tym co jest, to chyba minimum od Sixers jest na trzecim miejscu, a mówimy o bardzo dobrym sixth man w RL Jazz po najlepszym sezonie w karierze.

DeMarcus Cousins - Detroit Pistons/Houston Rockets

Nie ustawił się z powodu pamiętnej kontuzji kontraktem do końca życia. Walczy o każdy dodatkowy milion, bo sytuacja zdrowotna niepewna. Nie wiem czy lepiej mu trafić do Pistons czy do Rockets.

Seth Curry - Brooklyn Nets

Pay day! Nie ma nawet dyskusji.

Ed Davis - New Orleans Pelicans

Jeśli Biyombo pogoni jednak za pierścieniem w Wizards kosztem powrotu do domu i lepszych pieniędzy, to Pels przywitają Ed Davisa i będą chcieli go odbudować.

Dewayne Dedmon - IV tura

Oferta Nuggets nie dojdzie do skutku, więc spadnie do IV tury. Na pewno żałuję, bo miałby bardzo dobry kontrakt od Nuggets.

Hamidou Diallo - Boston Celtics

Trzyletnia umowa dla własnego rookasa. Nie ma gamblowania z TO, więc korzystna umowa dla wszystkich stron.

Damyean Dotson - New York Knicks

Dwuletnia umowa dla cenionego przez klub młodego zawodnika.

Terrance Ferguson - Cleveland Cavaliers

Mimo, że jest dopiero na ostatnim miejscu w warunkach to ma spore szanse podpisać ten kontrakt. Z team option, ale pieniądze solidne.

Bryn Forbes - IV tura

Blazers podpiszą Josh Jacksona

Marc Gasol - Dallas Mavericks

Kilkanaście milionów na stole. Bez dyskusji.

Eric Gordon - Houston Rockets

Słabe oferty, ale Houston to jego dom. Bierze te 7mln i za rok znowu sonduje rynek.

Moe Harkless - Golden State Warriors???

Ciężka decyzja, bardzo zbliżone pieniądze i rola w zespołach.

Udonis Haslem - Orlando Magic

Weteran szatni klubu z Orlando.

George Hill - Brooklyn Nets

Dwa razy lepsza stawka dla pazernego Hilla, no-brainer.

Rondae Hollis-Jefferson - Wizards/odrzucenie

Zależy od Harklessa. Warriors chcą mu przedstawić BAE, a wtedy kasa wygra.

Richaun Holmes - Brooklyn Nets

Pierwsza jego prawdziwa wypłata w NBA.

Wesley Iwundu - Golden State Warriors

Korzystna umowa dla gracza

Josh Jackson - Portland Trail Blazers

Josh dostaje dobre pieniądze i może się odbudować w tankerze, gdzie dostaje minuty.

TJustin Jackson - IV tura

Oferta nie dojdzie do skutku

Reggie Jackson - IV tura czyli odrzucenie

Nawet bez player option? Mocno niedoceniany się zrobił.

Michael Kidd-Gilchrist - Charlotte Hornets

życzę mu casusu Dwighta Howarda. Fluber pokazał, że dba o swoich graczy.

Maxi Kleber - IV tura/odrzucenie

Oferta Mavs, Heat, Warriors przepadnie, a ta od Bucks jest biedna. Jeszcze raz będzie sondował rynek.

Furkan Kormaz - Brooklyn Nets

Bardzo przyjemna wypłata, nawet jeśli gwarantowana tylko na jeden rok.

Meyers Leonard - Los Angeles Lakers (warunkowo)

Nie zdziwię się jak wygra oferta Nuggets, ale Lakers powinni być na drugim miejscu. January walczył o Niego dużo i nawet dawał rolę fake startera. Szuka pieniędzy, ale nikt mu ich nie zaoferował tak jak w RL NBA.

Wesley Matthews - Toronto Raptors

Dziadek ubezpieczony tym kontraktem do końca kariery, a jeszcze pogra w contenderze. Żyć, nie umierać.

TJ McConnell - Atlanta Hawks

Sezon życia za Nim, a tu tylko Hawks dali ofertę. Floor general nie będzie świętował tej umowy, ale podpisze.

Doug McDermott - Brooklyn Nets

Kolejny przepłacony roles do przystani na Brooklynie.

Royce O'Neale - Denver Nuggets

Temat omówiony w drugiej turze.

Cedi Osman - IV tura

Oferty Heat i Blazers nie wejdą w życie.

Mason Plumlee - Odrzucenie/New Orleans Pelicans

Straszna bieda na stole. Sporo ofert nie wejdzie w życie. W Knicks za takie grosze? Sprawdź Plumlee ponownie rynek albo zapraszam do mnie. Pamiętaj kto dał Ci pierwszy kontrakt. Chyba będę musiał ruszyć z narracją w jego sprawie, bo aż nie wypada, by poszedł do Nowego Jorku za frytki.

Bobby Portis - Miami Heat

nowy fighter w stajni tangiersa. Oby tylko Doncica nie pobił.

Dwight Powell - odrzucenie

Śmieciowe oferty na stole. Musiałby chyba mieć broń przyłożoną do skroni, by wziął ofertę z Raptors. To już lepiej iść grać w Sixers przez rok za minimum.

Nick Richards - Los Angeles Lakers

Undrafted i dwa lata gwarantowanej umowy. Gambling jak z WCS, ale okoliczności inne.

Rajon Rondo - Philadelphia 76ers

Bardzo ceniony przez Tecu. Doceniam jego współpracę z fluberem w Cavs, ale Sixers ma jednak pierwszeństwo.

Jeff Teague - Los Angeles Clippers

Bravenheart chce mu dać rolę startera, a w dodatku zdecydowanie najwięcej płaci. Contenderzy muszą obejść się smakiem.

Tristan Thompson - Denver Nuggets

Backup dla Jokica i najlepsza oferta finansowo. Bunkrów nie ma, ale oferta w miarę godna.

Brad Wanamaker - Houston Rockets (warunkowo)

Pewnie wolałby Sixers, ale oni powinni postawić na Rondo. W tej sytuacji trafi do Rockets.

Hassan Whiteside - Charlotte Hornets

Nie mam pewności czy nie powinien wziąć krótkiej umowy, ale przy jego reputacji na forum to te gwarantowane 18mln w trzy lata nie jest złą ofertą. Kolejny raz lekko doceniam kulturę organizacji Hornets, bo przy innym klubie mógłbym głosować inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Rondo dostaje dwie oferty od kontenderów na FA - Hornets i Rockets, 76ers mają jego prawa Birda i w reakcji na zainteresowanie ze strony innych drużyn robią co?

Dają mu k**** minimum

By Cię ktoś źle nie zrozumiał. Oferty u nas są jednoczesne. Moja nie była w reakcji na Twoją tak samo jak Twoja nie była reakcją na moją. 

40 minut temu, fluber napisał:

Jak widać kultura organizacji jest wtedy, jak się skomle o to, żeby gracz wziął mniej pieniędzy, żeby u nas zagrać.

Nigdy nic nie pisałem o mojej kulturze organizacji. Nigdy nie skamlałem o żadną obniżkę i nigdy takiej nie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem like @fluber bo ogólnie się zgadzam. Kultura organizacji Hornets to jest absolutny top ligi i wszyscy FA to widzą.

Ale Sixers o Rondo też bardzo dbali, solidnie za Niego zapłacili. Deal po Rondo uznałem chyba ostatnio za TOP10 najgorszych dealów gry. Gość dostał rolę game changera w drużynie, która grała w finale konferencji. Po prostu Sixers mają większy handicap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

By Cię ktoś źle nie zrozumiał. Oferty u nas są jednoczesne. Moja nie była w reakcji na Twoją tak samo jak Twoja nie była reakcją na moją.

Ja złożyłem ofertę minimum w ofertach a Ty swoje minimum w reofertach podtrzymałes chociaż mogles mu easy dać milion więcej z prawami birda

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Carmelo Anthony - New York Knicks

Hawks pokutują za oszukanie Derricka White. Melo kocha Knicks, wszyscy pamiętamy ten trade z Nuggets lata temu. Ok, Phil Jackson i człowiek morza go oddali, ale w obu przypadkach Melo miał robić za bardzo wartościową opcje w PO teamie, więc to nie było zesłanie. Niestety w RL Thunder i BeGM Clippers zawiódł oczekiwania. Teraz wraca do domu. Człowiek morza obiecał, że póki będzie aktywny to ma zagwarantowany kontrakt w Knicks do końca kariery.

Derrick White nie ma nic wspolnego z Melo, na siłę się czepiasz. Człowiek morza obiecywał nie jedno - skoro " póki będzie aktywny to ma zagwarantowany kontrakt w Knicks do końca kariery" to co robi w ofertach knicks 1 roczne minimum, a nie 1+PO tak jak u mnie? Poza tym Melo nie podpisałby kontraktu z drużyną, gdzie będzie oddelegowany do roli człowieka rzucającego corner 3. Sam to mówił ze dwa miesiące temu, mogę znaleźć jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja złożyłem ofertę minimum w ofertach a Ty swoje minimum w reofertach podtrzymałes chociaż mogles mu easy dać milion więcej z prawami birda

Podtrzymałem. Tak samo jak Ty. Tak samo jak Ty mogłeś dać więcej z jakiegoś wyjątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ozzy110 napisał:

Ogólnie ja sam byłbym za Boogiem w Rockets. Kasa ta sama a ekipa mocniejsza

Błąd robisz, że oddajesz walkowera w tej sprawie.

Rockets pod rządami Regisa pokazali, że mają węża w kieszeni. Pamiętacie sprawę Harrella? Jedyny przykład, gry gracz wolał wziąć QO, bo Regis tak mało płacił. Kiepskie oferty dla Dragica i teraz Erica Gordona. Cousins to widzi, że nawet jak się odbuduje, to Rockets go finansowo nie dopieszczą.

Co innego Pistons. Bardzo dobre extension dla Hooda, Dunna. A Valanciunas nawet dostał podwyżkę mimo braku kontrofert.

Nie baw się w LBSa. Ja tu widzę Cousinsa w wielkich Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.