Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Rfa to normalne głosowanie na oferty. Jak wygra ktoś inny to masz możliwość wyrównać. Czyli glosujemy normalnie, czyli dla kogoś oferta Brooklynu może byc lepsza niż Twoja a jak wygra Brooklyn to możesz wyrównać ofertę na takich samych zasadach jaka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shieeeeeseeet wygłupiłem się ;)

 

Wybaczcie, ostatnio przez mega natłok pracy na dwa etaty plus sesję kompletnie nie miałem czasu na śledzenie tego wątku. Stwierdziłem, że jak mam zapchane salary to walne MLE bez sprawdzania czegokolwiek, jak w 2k i tyle ;))

 

Mea culpa.

 

Postaram się nadrobić zaległości w najbliższym czasie i lepiej ogarnąć zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rfa to normalne głosowanie na oferty. Jak wygra ktoś inny to masz możliwość wyrównać. Czyli glosujemy normalnie, czyli dla kogoś oferta Brooklynu może byc lepsza niż Twoja a jak wygra Brooklyn to możesz wyrównać ofertę na takich samych zasadach jaka była.

 

Tecu ma rację, normalne głosowanie.

W skrócie to na koniec obniżyłem swoje oferty, nie chciałem przepłacić w 1 rundzie, oferty były bardziej na zasadzie - jak wpadnie to ok, jak nie to nie ;-)

 

Jak wrócę dziś wieczorem, to do ogarnięcia będzie sytuacja Clippers.

 

Właściciel klubu po zobaczeniu potencjalnego podatku, powinien wymusić oddanie swoich zawodników podczas następnego okienka do poziomu jakiegoś zjadliwego tematu. Nie wiem, może ustawić linię hard capu na wysokości 150mln?

 

To i tak będzie spory minus, ale jakiś w miarę do dźwignięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrr, dziewięć stron?! Zatrzymałem się na drugiej, warto dalej czytać?

 

Trochę komentarzy, odnośnie ofert i ekscytowania się.

 

Nie ma jakiejś wielkiej głębi, ale też wszystkie posty to 1-2 linijki, więc przewertowanie powinno zająć Ci chwilę, a zawsze będzie jakąś lekcją, odnośnie zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli liga zablokuje podpisanie Redicka?

 

Myślę, że to nie jest najgorsze rozwiązanie.

Rownie dobrze może zablokować CP3 lub Griffina, szczegolnie, że do nich sa inne oferty teoretycznie. Trzeba sprawe przemysleć, do konca tej rundy jest chwila. Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redick jest na 3 miejscu.

Bez podpisania Redicka Clippers są już over luxury, więc raczej liga ten podpis raczej blokuje, bo szczerze mówiąc nie byłoby szansy na nadrobienie przez LAC finansowych strat w okienku kilkuletnim.

 

a jak znam życie to LAF rzuci jeszcze kontrakt Moute, wykorzysta wyjątek i resztę upchnie weteranami za minimum.

 

Mi się wydaje, że powinno mu się już teraz ustawić maksymalny próg wydatków. 160mln?

 

To i tak wyjdzie wtedy koło 50mln podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wpłynie na drużyny, które w naszym potencjalnym systemie by odkładały przez kilka lat?

 

Może w luxury zrobić możliwość podpisywania tylko za minimum? Bo chyba na ogół tyko wtedy podejmuje się takie radykalne kroki, jeśli drużyna ma bardzo mocne fundamenty i horyzonty na wygraną, a trzeba roster czymś dopchnąć.

 

 

e//

 

95 mln podatku za roster uzupełniony minimum 

 

CD5K-JwW8AAEia9.png

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160mln to jest 20mln więcej niż próg mistrza. I przekroczone luxury o 40mln.

 

Nawet te 160 to bardzo duże, a LAF jak źle pójdzie skończy na poziomie I rundy to będzie płacił

 

I rundy: 5mln + 40*2,5 = 105mln podatku!

 

W przypadku mistrza - 50mln

 

Ta umowa jest tak głupia i irracjonalna, że nie wiem, czy na jej przykładzie warto cokolwiek analizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony od dobrych kilku tygodni bylo wiadomo, że LAF da takie a nie inne oferty i nikt nie zwracal na to uwagi.

Może najlepszym sposobem byłoby ustalenie takiego "wc*** hard" capu i np. Danie czasu w trakcie roku ekipom aby poniżej jego zeszły? Bo blokowanie podpisu kogokolwiek teraz jest też nieco zagraniem poniżej pasa gdy laf handlowal po Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rfa to normalne głosowanie na oferty. Jak wygra ktoś inny to masz możliwość wyrównać. Czyli glosujemy normalnie, czyli dla kogoś oferta Brooklynu może byc lepsza niż Twoja a jak wygra Brooklyn to możesz wyrównać ofertę na takich samych zasadach jaka była.

To do mnie?

Przecież ja to wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.