Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Teague to no-brainer w Knicks imo, ale uzasadnie przy głosowaniu, bo zawijam spać.

Przez Clippers miałbym też Sote, ale oddali Lillarda.

Myśle ze Knicks i myślenie GMa o nim zostało wyjaśnione kilka stron wcześniej, a Teague poszedł po poważna grę do Bostonu, wiec tak samo poszedłby tutaj do Soty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ależ Wy kombinujecie = Gasol w RL do Lakers, to nie bo go kiedyś sprzedali. Matthews w RL do Lakers = nie, bo gracz co ponad 100 mln zarobił pójdzie na minimalnie lepszy deal do słabszego teamu zamiast iść w pierścień :P 

Matthews to dziadek. A Raptors dają mu lepszą kasę i jeszcze zabezpieczenie o rok dłużej.

Po tym jak wydymali go Bucks, to Raptors jawi się jako no brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Richards w rl wziął chyba nawet 3 lata minimum więc tu, jeżeli jest to legalne, nie widzę problemu

W RL to on został wybrany w drafcie, więc to inna rozmowa.

Ale gość jest faktycznie tylko rookie, więc sam fakt dostania dwuletniej gwarantowanej umowy jest chyba jednak na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teague dostał ode mnie znacznie bardziej atrakcyjną finansowo ofertę. Do tego będzie miał dużą rolę (czego nasi contenderzy mu nie zagwarantują) i będzie liderem w szatni i świetnym mentorem dla młodzieży. Nieprzypadkowo złożyłem tę ofertę. Bardzo mi zależy, aby trafił do LA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W RL to on został wybrany w drafcie, więc to inna rozmowa.

Ale gość jest faktycznie tylko rookie, więc sam fakt dostania dwuletniej gwarantowanej umowy jest chyba jednak na plus.

No ale w 2 rundzie jednak, więc to nie był żaden obowiązek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Hornets wciąż czekają na decyzję Michaela kidda-gilchrista

Nawet jak nie wygram Biyombo, to Ed Davis jest już niejako wygrany.

Tak, więc Kidd-Gilchrist u Ciebie. Myślałem, że już tylko ja w Niego wierzę :P

1 minutę temu, january napisał:

Czyli ring-chasera w RL właśnie sobie określasz, że w sumie według Ciebie to nie jest ring-chaser...

Grubsza beka tu się zaczyna robić :) 

Raptors też dają możliwość gry o tytuł. Ja rozumiem, jakby ta oferta poszła ze strony Nets.

Ale on tutaj dostaje większą kasę, o rok dłuższy kontrakt co w jego wieku jest ogromnym atutem i też zespół z potencjałem na mistrzostwo.

Także nie widzę tu za bardzo pola na polemikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Kończac na te "sesje" to pamiętaj @człowiek...morza jeśli narzekasz na moje posty, gdy nie chce wrzucić Melo do Knicks to nie zasługujesz na nie, gdy walczę o Teague w Knicks xd

Nom. Ale pamiętasz Lucas ze Lillard nie był wychowankiem Soty tak jak w Blazers? I nie był z nią związany tak jak z Blazers? Ani on, ani my? Jakoś nie widzę żebyś pisał ze jesteś skreślony na FA bo oddałeś Bookera, czyli swojego franchise playera. 
Wiem, ze w tej rundzie będzie w c*** szukania jakiś dziwnych teorii, ale nie dorabiajmy ich na sile, bo nie wydaje mi się żeby do OKC nikt nie chciał przyjść bo oddali Westbrooka(status znacznie wyższy wówczas niż Lillarda) a do Indiany po oddali P.Georga. 
FA to FA, jak masz jakieś przykłady gdzie gracz nie wybiera najlepszej oferty bo zespół wymienił jakiegoś gracza to dawaj.

Wiemy tylko tyle, ze Teague zrezygnował z większej lat by grać dla contendera, a Minnesota takim jest, wiec tu jest tylko Sota vs Knicks, z czego GM Knicksow twierdził ze to kasztan, a Soty nie, wiec może zamiast powtarzać bajki o tym ze Lillard odszedł wiec c***, zagłosuj zgodnie z rozumem- cokolwiek zagłosujesz to ja Sota nie będzie krzyczeć w tej rundzie bo to zwykły stragan jest, ale głosuj proszę głowa a nie jakimiś szemranymi teoriami:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Tak, więc Kidd-Gilchrist u Ciebie. Myślałem, że już tylko ja w Niego wierzę :P

Hornets mieli o 16,3 punkty per 100 posiadan lepszą obronę z nim na boisku w ubiegłym sezonie. Jedna z moich największych potrzeb, mimo tego że warren i Kuzma są lepszymi obrońcami niż sezon temu, jest jednak obrona na skrzydłach, stąd tyler Bey w drafcie i mkg na fa. 

Cięsze się też z hassana i utrzymania 12 graczy z rotacji w składzie, pewnie jeszcze coś skrobne ale myślę że będę faworytem do wygrania sezonu regularnego z tak szeroką i zgrana rotacja w tym skróconym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

 

Wiemy tylko tyle, ze Teague zrezygnował z większej lat by grać dla contendera, a Minnesota takim jest, wiec tu jest tylko Sota vs Knicks, z czego GM Knicksow twierdził ze to kasztan, a Soty nie, wiec może zamiast powtarzać bajki o tym ze Lillard odszedł wiec c***, zagłosuj zgodnie z rozumem- cokolwiek zagłosujesz to ja Sota nie będzie krzyczeć w tej rundzie bo to zwykły stragan jest, ale głosuj proszę głowa a nie jakimiś szemranymi teoriami:)

 

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ty wiesz co to jest ring-chaser?

Ja tam nie jestem wielkim fanem promowania ring chaserów. Po za tym w RL dostał więcej niż od Ciebie, więc pieniądze też są ważne. I powtarzam kluczowy jest ten trzeci rok, bo Matthews już wtedy wiele prawdopodobne będzie na emeryturze.

Swoją drogą chyba Jordan Clarkson jest moim faworytem do odrzucenia wszystkich ofert. Straszne gówno ma na stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@MarcusCamby pisał ostatnio dlaczego tak Jeff postąpił

Nom, Jazz na PG maja szklanego Conleya, nie wydaje mi się, żeby to jakoś specjalnie różniło się od sytuacji Kemby Walkera, Teague ma szanse na granie sporych minut i pełnienia znaczącej roli, regularnie starterem nie będzie ale 6th manem już jak najbardziej ma szanse zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nom, Jazz na PG maja szklanego Conleya, nie wydaje mi się, żeby to jakoś specjalnie różniło się od sytuacji Kemby Walkera, Teague ma szanse na granie sporych minut i pełnienia znaczącej roli, regularnie starterem nie będzie ale 6th manem już jak najbardziej ma szanse zostać :)

to co ten derrick white nie dosc ze zostal wyruchany na hajsie, to ejszcze ma byc. w rotacji za jeffem t?

ladne rzeczy dizeja sie tam w tej socie xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.