Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Jak dobrze lidze baynes nie trafi przez warunki ani do Mavs ani do nuggets więc musi iść do warriors więc Hassan idzie do mnie, czy coś przegapilem jeszcze??? 

a sr. moze baynes pojdzie do gsw.

pytanie, czy dla niego nie lepsza opcja jest raptors? 

mimo mniejszej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Pick one;) 

Tacy zawodnicy są cenieni w contenderze :)

 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no batum to tam u Ciebie ma chyba nawet spore szanse na s5?

byiombo to oczywistosc w wizards

Oczywiście, że ma duże szanse dlatego zdziwię się jak wybierze grę dla Lakers za LeBronem, Butlerem i Ingramem.

 

1 minutę temu, Lucas napisał:

RHJ na pewno w Wizards u @Sylvinho. za to jakie zaufanie dostal, nie ma co patrzec tylko na cyferki, przynajmniej ja staram się tak nigdy nie robić i jeśli nie ma wielkiej różnicy to decydują też inne czynniki. No chyba, ze oferta to no-brainer jak Seth.

Dokładnie. Rok temu mu zaufaliśmy i w tym sezonie też widzimy go w zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Na to wychodzi. Ile taxpayer wynosi w tym roku?

5,8-6-6,2

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

dlaczego nie ma emotikonki "HAHA" ?

pisalem o baynsie

No jeśli baynes ma wolec 9 milionów w Raptors niż 12 w warriors to nie wiem czemu Hassan mialby wolec 18,6 w warriors vs 18 w Hornets:) 

Warriors maja team na playoffs. Jakby tankowali to można rozważyć Raptors ale w tej sytuacji to raczej nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

5,8-6-6,2

No jeśli baynes ma wolec 9 milionów w Raptors niż 12 w warriors to nie wiem czemu Hassan mialby wolec 18,6 w warriors vs 18 w Hornets:) 

Warriors maja team na playoffs. Jakby tankowali to można rozważyć Raptors ale w tej sytuacji to raczej nie. 

pytanie czy raptors nie rozpatrujemy jako druzyny do mistrza?

ja sam narazie nie wiem, co myslec jakby co. glosno dyskutuje po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co do Campazzo to sobie przy pełnym szablonie uważnie oferty i rostery przeanalizuje. Facu to IMO nietypowy przypadek, bo on minimum nie weźmie, bo nic nie zarobił.

To też gracz, który jednak nie jest już taki najmłodszy, i RL wybrał Nuggets, więc nie boi się konkurencji wewnątrz rosteru i chce grać o cos, bo do tego się przyzwyczaił. 

Na pierwszy rzut oka idzie grać do Pacers jako backup CP3. @RonnieArtestics raczej nie daje mu kasy, żeby siedział bez minut w rotacji, a Holmesa nie podpisze z tego co widze. To też mocniejszy zespół niż Chicago i Cavs.

Gdyby @tangiers dał mu BAE głosowałbym na Heat, bo tangiers dobrze punktował współpracę z graczami nie z USA oraz powrót do Luki, ale IMO tu różnica kasy jest zbyt duża biorąc pod uwagę, że Facu finansowo się poświęcił żeby do ligi trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.