Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, january napisał:

Kleber odrzuca oferty i spada do 3 tury?

Do jakiej trzeciej? A teraz to która niby była? Dwa i trzy-czwarte?

Jak spadnie do IV to niech się liczy z tym co pisałem - o wiele mniej kasy na rynnku, o wiele mniej wyjątków w drużynach i brak opcji odrzucenia oferty.

----------------

Czy ja dobrze widzę, że przyczajony tygrys, ukryty smok Kolader przytula Homlesa, Setha, Douga i Kormkaza?

Kaprik z Gasolem ładnie dał w palnik. Jak jemu i Zionowi zdrowie dopisze to będzie cudo.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no tak, jasiek dał Mayersowi minimum i liczy na słońce

No ja się początkowo "przestraszyłem" i nie zauwazyłem Meyersa, bo nie urkywam, ze Jokicie to moj ulubiony team oprócz mojego i ten Dedmon wygladał źle.

Teraz, fluber napisał:

A czemu Meyers do Lakers a nie nuggets? 

No już się zreflektowałem, że dałem się trochę nabrać na propagandę @january z Meyersem + za szybko przejrzałem. Trzeba pamiętać, że january jak TVP i zawsze trzeba sprawdzać samemu wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Chociaż jak widzę po warunkowaniu @LeweBiodroSmoka to jeśli podpisze kogokolwiek z priorytetów przed Dedmonem to nie wpakuje się w tę umowe?

No tak, a wygra Tristana Thompsona izi. Więc uciekł z pod topora tym Dedmonem :P

@fluber @ozzy110 Za Capelę przyszedł też Larry Nance Jr..

Doceńmy kulturę organizacji Pels. Biyombo przy swoim charakterze pasuje do zespołu i na pewno chętnie wróci do ukochanego GMa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No ja się początkowo "przestraszyłem" i nie zauwazyłem Meyersa, bo nie urkywam, ze Jokicie to moj ulubiony team oprócz mojego i ten Dedmon wygladał źle.

Dedmon nie wypadnie z ligi no, ale ja za bardzo nie mam czasu na niego czekać

ostry gambling Mavs z tym Gasolem imo

Teraz, MarcusCamby napisał:

No tak, a wygra Tristana Thompsona izi. Więc uciekł z pod topora tym Dedmonem :P

@fluber @ozzy110 Za Capelę przyszedł też Larry Nance Jr..

Doceńmy kulturę organizacji Pels. Biyombo przy swoim charakterze pasuje do zespołu i na pewno chętnie wróci do ukochanego GMa :)

Boogie do Cb idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Dedmon nie wypadnie z ligi no, ale ja za bardzo nie mam czasu na niego czekać

 

Nawet jak nie wypadnie no to gosc za minimum raczej niż MLE :P Tristan lepsza od Warriors dostal, ale nie wiem jak tam priorytety (spory z tym burdel u nas), ale jak kogos innego wezma Warriors to IMO Tristan / Meyers Cię ratują :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Kurde, finansowo Batum, Harkless i Bradley dostają u mnie więcej, plus (zwłaszcza Batum i Harkless) szansę nawet na S5, ale chyba by woleli vet min i garbage w contenderze... Chociaż Harkless nie jestem pewien, może by wolał S5 :)

 

2 minuty temu, cvbe napisał:

I tak nie zauważyłem wcześniej, że Knicks mu dali PO, więc nie mam szans :) Wobec tego Ferguson, witamy, chyba że odrzuci i zaczeka na 4 turę :D

Matthews i Bradley mają u mnie duże szanse na s5. Fitowo jednego z nich widzę jako startującego.

Co do Harklessa, tka jak napisałeś dałem PO. Dodatkowo zrobiłem mocn research i oferta dla niego nie jest przypadkiem. Po pierwsze, tak jak wspominał Fluber, gość wział mniejszą kasę, żeby grać o wynik. Po drugie gość jest z Nowego Yorku, lubi artystyczną duszę tego miast, a gra dla Knicks, jak sam wspominał to "spełnienie jego marzeń". 

Także sprawa wydaje mi się dość klarowna w przypadku tych dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

RHJ

Bez szans. Wizards mu zaufali rok temu, kiedy jego akcje stały niżej. Jak zostanie w Wizards to będzie mógł już potem liczyć na prawa Birda w klubie. Także Rondae w Washingtonie.

Hassana chyba wygrasz, aczkolwiek tu jest tak dużo ofert, że muszę to przeanalizować na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biyombo będzie u mnie na pewno ważnym graczem. Dodatkowo ma szansę gry o tytuł. Myślę, że powinien być to dla niego pewniak. O innych zawodnikach napiszę później, ale tak wstępnie to taki Batum na pewno będzie mocno rozważał Wizards gdzie będzie miał więcej szans na grę niż Lakers gdzie na jego pozycji jest duży tłok. Dodatkowo w realu wybrał Clippers over Lakers co też powinno sporo powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Biyombo będzie u mnie na pewno ważnym graczem. Dodatkowo ma szansę gry o tytuł. Myślę, że powinien być to dla niego pewniak. O innych zawodnikach napiszę później, ale tak wstępnie to taki Batum na pewno będzie mocno rozważał Wizards gdzie będzie miał więcej szans na grę niż Lakers gdzie na jego pozycji jest duży tłok. Dodatkowo w realu wybrał Clippers over Lakers co też powinno sporo powiedzieć.

no batum to tam u Ciebie ma chyba nawet spore szanse na s5?

byiombo to oczywistosc w wizards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bez szans. Wizards mu zaufali rok temu, kiedy jego akcje stały niżej. Jak zostanie w Wizards to będzie mógł już potem liczyć na prawa Birda w klubie. Także Rondae w Washingtonie.

Hassana chyba wygrasz, aczkolwiek tu jest tak dużo ofert, że muszę to przeanalizować na spokojnie.

hassan easy w gsw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.