Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

Obiecałem wczoraj, więc wejdzie.

A jest na co czekać. Wierz mi :D.

Stawiam, ze Mavs mocno podbili oferty. Maja mnostwo cap space i na 1 year rental moge sobie kogos podbic. A nawet starczy im kasy na 2 wieksze kontrakty typu 1+1 TO. Moze cos im wejdzie

Jestem w szoku, ze C. Osman dostal raptem 2 oferty, w tym jedna od tankera, a druga ode mnie. Jak mi sie wszystko wysypie to w najgorszym przypadku skoncze z Osmanem, a Turek za tax payer to okazja. Nie ma przy nim zadnych red flagow, pasuje do kazdego systemu i powinien miec przyzwoita produkcje w Cavs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tangiers napisał:

Stawiam, ze Mavs mocno podbili oferty. Maja mnostwo cap space i na 1 year rental moge sobie kogos podbic. A nawet starczy im kasy na 2 wieksze kontrakty typu 1+1 TO. Moze cos im wejdzie

Jestem w szoku, ze C. Osman dostal raptem 2 oferty, w tym jedna od tankera, a druga ode mnie. Jak mi sie wszystko wysypie to w najgorszym przypadku skoncze z Osmanem, a Turek za tax payer to okazja. Nie ma przy nim zadnych red flagow, pasuje do kazdego systemu i powinien miec przyzwoita produkcje w Cavs 

Nic nie powiem ( no chyba, że dajesz Doncića za 2nd roundera ).

Zostały 33 minuty i się dowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Gasol, Seth Curry, Holmes.

Ja przyznam szczerze, że już Holmesa widziałem w Pacers.

mnie dziwiło bardzo, że curry nie dostał lepszych ofert.

on miał kapitalną drugą część sezonu i nie wygląda na to by coś się miało zmienić (gość późno zaczął grać w nba, ale każdy sezon to rozwój). Do tego s5 w sixers gdzie świetnie fituje.. Jest absolutnie topowym rzucającym w lidze, świetny bez piłki, ale z piłką potrafi dobrze zagrać. gość jest easy wart pełnego mid-level na 4 lata. 

macie czego załować ludzie. a tak brk pewnei dostanie jakas spoko oferte w trade deadline od mocnej druzyny ze wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biyombo to spokojna dusza, który Charlotte traktuje jako swój dom, bo tam cieszy się zawsze szacunkiem wśród kibiców.

Ci co grają od początku na pewno pamiętają jaką atencją cieszy się u mnie ten zawodnik. Dość powiedzieć, że mój pierwszy ruch w tej zabawie to było rzucenie first picka mimo jego 17mln kontraktu. Moja konwersacja z @january miała tytuł "Biyombo", a kiedy została skasowana pojawił się "powrót Biyombo" i trwa do dzisiaj.

Ja wiem, że Wizards dają możliwość grania o tytuł, ale Bismack to raczej zawodnik, który wolał by iść do klubu o którym może powiedzieć dom. W RL NBA takim klubem jest Charlotte Hornets, u Nas New Orleans Pelicans. W Wizards będzie tylko wyrobnikiem, głównie do machania ręcznikiem. U mnie mentorem i być może opoką defensywy.

Biyombo wracaj do domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, matko ten Dedmon wyglada na to, ze serio spadnie do Denver. Gośc którego nie ma w lidze dostał FULL MLE? Dziwnie śmiać mi się z Denver / kogokolwiek tutaj, ale no ciężko inaczej zareagować.

No ale fajnie, że Seth zarobi, Kolader wykorzystał wreszcie capspace. No ale przy pełnym szablonie będzie to lepiej widoczne wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Kurde, finansowo Batum, Harkless i Bradley dostają u mnie więcej, plus (zwłaszcza Batum i Harkless) szansę nawet na S5, ale chyba by woleli vet min i garbage w contenderze... Chociaż Harkless nie jestem pewien, może by wolał S5 :)

Harkless odrzucił lepsze oferty żeby grać w heat bo chciał grać o coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.