Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Lucas napisał:

Dobra masz racje, nie wiem czemu przy tylu ofertach wydawalo mi sie, ze dostal gdzies wiecej kasy i role startera prawdopodobna, ale moze z ofertami dla Holmesa mi się pomyliło :P Dlatego do tych moich opinii na razie proszę podchodzic z dystansem, wszystko duzo lepiej widac w arkuszu do glosowania i zbiorem ofert do kazdego nazwiska.

Chociaż w sumie jak dostaje 8/2 z Denver (tak tę ofertę rozumiem) to Warriors nie dają mu lepszej? W sensie dla Tristana. Jak tam minuty u Ciebie miałby @MMM2121? Bo gorszy zespół, ale lepsza kasa i pewnie lepsza rola. Choć przez te uwarunokwania można juz zgłupieć kto do kogo, dlatego pewnie bedę po prostu głosował na najlepszą ofertę tak czy siak dla danego zawodnika bez okmbinowania, gdzie ewentualnie spadnie, w końcu kolejnośc kolejnych miejsc ma znaczenie.

Każdy z centrów, którymi się interesuje będzie zawodnikiem podstawowej 5, bo Onyeka leci za wzmocnienia. 
 

dlatego dobra rola zagwarantowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Chociaż w sumie jak dostaje 8/2 z Denver (tak tę ofertę rozumiem) to Warriors nie dają mu lepszej? W sensie dla Tristana. Jak tam minuty u Ciebie miałby @MMM2121? Bo gorszy zespół, ale lepsza kasa i pewnie lepsza rola. Choć przez te uwarunokwania można juz zgłupieć kto do kogo, dlatego pewnie bedę po prostu głosował na najlepszą ofertę tak czy siak dla danego zawodnika bez okmbinowania, gdzie ewentualnie spadnie, w końcu kolejnośc kolejnych miejsc ma znaczenie.

gsw daje lepsza oferte, ale na bank klepną kogoś wcześniej :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw tu może być ważne, ta kolejność ma u nas naprawdę znaczenie?

W sensie załóżmy dla ułatwienie dwóch graczy.

Tristan -> wybiera u nas Denver.

Głosowanie na Marca wygrywa Denver. Najwięcej drugich miejsc za Denver zdobyli Knicks, najwięcej pierwszych miejsc "obok" Denver zdobyli Heat, ale jeśli "anulujemy" Denver to Knicks mają więcej głosów niż Heat, bo drugie miejca robią się jedynkami (trochę jak w STV w wyborach w pewnym uproszczeniu), dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nom, @Lucas  tu ma jedną rację, że warunkowanie centrów jest dość chore finalnie u nas w tej rundzie x)

Dlatego jak dobrze, jak ja się cieszę, że znalazł się Wolontariusz i nie ja to będę robił, rozstrzygał, liczył :D.

Wstawiam reoferty i...

giphy.gif?cid=ecf05e47kymiikjp2c5zdzmos1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Denver w takim przypadku znikają z "naliczania" jak coś. To była bardzo ważna kwestia (np 25x2 miejsce i 1x3 przegrywające z 24x3 1x1)  już rok temu poruszana.

No to dobrze, o to mi chodziło, bo wtedy te dwójki stają się jedynkami w praktyce :P Dlatego chociaż jako głosujący możemy po prostu głosować na najlepsze oferty i nie trzeba analizować kto i gdzie spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie wiem kto jest tym wolontariuszem, ale niech przy minimach dla vets wpisuje prawidłowe kwoty przy szablonie, bo to ważna :) (dla 10 letnich to jest 5,3/1+1, a nie 3,3/1+1).

Wstawił nad Twoim postem gifa z Jimem Carreyem :).

Alonzo. Powinieneś kojarzyć Gościa. To ten co lubi dużo pisać. No to teraz sobie popisze. Dużo, bardzo dużo i wszyscy tym będą zainteresowani. Nawet CM.

Dobrze to wymyśliłem, co nie? :P Jak z BMF który już mogę publicznie ogłosić, że nie zostaje z nami tylko do startu RS jak byłem z nim umówiony aby ugasił nam pożar w Memphis po tym co Tomek odjebał, a przynajmniej do końca RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie wiem kto jest tym wolontariuszem, ale niech przy minimach dla vets wpisuje prawidłowe kwoty przy szablonie, bo to ważna :) (dla 10 letnich to jest 5,3/1+1, a nie 3,3/1+1).

jop, dokładne kwoty zamiast rodzaju kontraktu są bardzo ważne.

były już akcje, że ludzi źle rozumieli co i jak i lepiej bylo napisac 2.5 mln zamiast vet minimum mimo, ze to to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

no mogą, ale zgodzisz się, że w minutach do rozdysponowania w zespole na dorobku są zdecydowanie przed Currym. Z resztą Levert czy Herro to gracze oczywiście lepsi.

tak to wygląda na ten moment

Hayes/ xxxxx (a przyjdzie jeszczcze pradopodobnie ktoś z dwójki hill/clarkson jeśli nie obaj)
Herro/Okogie
Levert / Walker

Nie widać tu szansy na solidne minuty dla Currego dzięki którym mógłby się wypromować.

Także konkluzja jest taka, że jedyną drogą dzięki której możesz go podpisać byłoby sowite przepłacenie.

 

A skąd wiesz przed kim będzie w rotacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jak to jest z tymi ofertami LeweBiodroSmoka? Ktoś je umie zinterpretować?

Bo ten zapis "+ PO" jest nieczytelny.

Ja umiem.

Przy pierwszych ofertach chodziło mu w gruncie rzeczy o umowy 2-letnie (1 rok +PO w drugim roku), tylko być może nie do końca prawidłowo to opisał.

W kontrofertach również chodziło mu o oferty 2-letnie (1 rok +PO).

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@Tecu Twoja oferta dla Josh Jacksona jest nieregulaminowa.

Mogłeś mu zaoferować maksymalnie rok po tym jak nie podjąłeś jego czwartego roku umowy.

Ok, dzięki za info. Możesz rzucić jakiś link lub cytat do CBA? 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@Tecu 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No Mle oznacza chyba maksymalną możliwa wartość tego wyjątku? 

czy ja wiem?

trudno uznać za racjonalne zachowanie oferowanie pełnego mid-level dedmonowi. 

A @LeweBiodroSmoka dotychczas wykazywał się roztropnymi decyzjami w kontekście wolnej agentury i polityki transferowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

czy ja wiem?

trudno uznać za racjonalne zachowanie oferowanie pełnego mid-level dedmonowi. 

A @LeweBiodroSmoka dotychczas wykazywał się roztropnymi decyzjami w kontekście wolnej agentury i polityki transferowej.

Trudno też uznać że pisząc Mle miał na myśli pol Mle albo ćwierć Mle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.