Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kolader napisał:

Nie, póki co gadamy z agentem Jordana Clarksona

Jeff Teague dostał na razie tylko dwa razy minimum, a po kontuzji Kemby Walkera będzie jakiś czas starterem Celtics.

Zresztą to wciąż solidny gracz. Dziwne, że mając takie informacje na stole nie padły konkretne oferty dla Niego.

3. Josh Jackson 2+1 TO min -prawa Birda

@karpik @january

Do sprawdzenia. Tu było odrzucenie opcji gracza, a wtedy są bardzo ograniczone prawa do podpisu. Niby tylko minimum, ale czy może być kontrakt na trzy lata? Czy klub zachowuje pełnie praw Birda? Casus Looneya i Gilesa z RL NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jeff Teague dostał na razie tylko dwa razy minimum, a po kontuzji Kemby Walkera będzie jakiś czas starterem Celtics.

Zresztą to wciąż solidny gracz. Dziwne, że mając takie informacje na stole nie padły konkretne oferty dla Niego.

3. Josh Jackson 2+1 TO min -prawa Birda

@karpik @january

Do sprawdzenia. Tu było odrzucenie opcji gracza, a wtedy są bardzo ograniczone prawa do podpisu. Niby tylko minimum, ale czy może być kontrakt na trzy lata? Czy klub zachowuje pełnie praw Birda? Casus Looneya i Gilesa z RL NBA

Miałem nie składać ofert, ale chyba Room MLE pójdzie w ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Miałem nie składać ofert, ale chyba Room MLE pójdzie w ruch :)

Rynek na PG miał być płytki, a tu właściwe zerowe zainteresowanie Jeff Teague czy TJ McConell. Payton czy Burke w ogóle bez ofert. Reggie Jackson też spoko grajek i nikt nie gambluje. Nawet PO Rondo nie dostał więcej niż minimum.

Ja akurat mam na PG tłok, ale są kluby, które powinny popatrzeć w tą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jeff Teague wziął zniżkę, bo wiedział, że dostanie rolę startera. Który contender mu to zagwarantuje?

To Twoja interpretacja, on nie idzie do Celtics jako starter, a jako zmiennik Kemby, bo nie kojarzę, żeby Kemba był season out. Generalnie nie ja o niego walczę i nie mam zamiaru się tu wykłócać, ale ja głosuję w jego przypadku na contendera, który da mu rolę minimum backupu.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Coś w tym jest, ale Kyrie Irving też mocno szklany :)

No i zarówno Sota, jak i Knicks to całkiem okej kierunki, gdzie Knicks > Sota, bo Knicks nie oddali w tym okienku superstara, proste. Czekam na ponowne dołączenie do Klubu Przyjaciół Knicks mimo braku głosu przy Gasolu.

IMO jak nikt nie rzuci Teague no-brainera (coś jak Gasol i Denver właśnie) to powinien trafić do contendera za minimum, można tylko dyskutowac jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

To Twoja interpretacja, on nie idzie do Celtics jako starter, a jako zmiennik Kemby, bo nie kojarzę, żeby Kemba był season out. Generalnie nie ja o niego walczę i nie mam zamiaru się tu wykłócać, ale ja głosuję w jego przypadku na contendera, który da mu rolę minimum backupu.

Jaka interpretacja? Przecież to był jasny sygnał z wszelkich sources.

No out of season nie, ale trochę ma opuścić.

Co nie zmienia faktu, że Marc Gasol dostał full MLE, a żaden klub nie spróbował oprócz roli skusić go też pieniędzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2018 o 18:33, człowiek...morza napisał:

Widzę wybielania ciąg dalszy :P

 

Ja wiem jedno, z tej dyskusji nikt nie wyjdzie zwycięsko, ewentualnie inni gm'owie np. Tecu

 

dlatego robię out.  a Teagowi mowie out z nba, bo to kasztan straszny i z pewnością ławka nie jest beneficjentem z tytułu jego obecności. 

Tyle ze Człowiek Morza w ten sposób się wyrażał o Jeffie @MarcusCamby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

To Twoja interpretacja, on nie idzie do Celtics jako starter, a jako zmiennik Kemby, bo nie kojarzę, żeby Kemba był season out. Generalnie nie ja o niego walczę i nie mam zamiaru się tu wykłócać, ale ja głosuję w jego przypadku na contendera, który da mu rolę minimum backupu.

oczywista sprawa,ale Marcus lubi dorabiać teorie

niemniej, ze oczywiste, to dyskusja mysle, ze zbedna w tym przedmiocie akkurat

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Tyle ze Człowiek Morza w ten sposób się wyrażał o Jeffie @MarcusCamby

xdddd

ja o 90 % graczach w ldize tak mowilem xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

oczywista sprawa,ale Marcus lubi dorabiać teorie

niemniej, ze oczywiste, to dyskusja mysle, ze zbedna w tym przedmiocie akkurat

xdddd

ja o 90 % graczach w ldize tak mowilem xd

No to masz się czym chwalić. 
 

Nie dziw się później ze 90% graczy ma Cię gdzieś na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jesteś zwykła marionetka w moich rękach, nawet nie zadałeś sobie trudu by sprawdzić czy ten cytat jest prawdziwy, Pelikanie.

Nie jest, dotyczył on McDermotta, ale przynajmniej wszyscy wiedza ze to samo myślisz o Teague:) 

haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.