Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, karpik napisał:

Nie jest, to jest 13,5/rok.

Jeszcze dziwna sprawa z Troyem Brownem, nie wiem jakim cudem się tu znalazł @cvbe (tzn chyba wiem, bo widzę go w tabelce FA), ale on jest normalnie pod kontraktem w Raptors.

 

Nie zauważyłem tego plusa przy po to się zastanowię jeszcze bo może ten allenowski kontrakt to dobry wyznacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Co jest tylko argumentem za tym, żeby extension odrzucił, bo jak widać jest nim duże zainteresowanie na rynku :)

Ja jestem lojalny. Zrobiło by mi się przykro, gdyby on się takowym nie okazał.

Poza tym tak jak piszę - nie wyssałem tych cyfr z palca, a opierałem się na rzetelnych źródłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Co jest tylko argumentem za tym, żeby extension odrzucił, bo jak widać jest nim duże zainteresowanie na rynku :)

Mnie o White pytala tylko jedna osoba jakby co i to proponujac gracza, ktory wlasnie zostal wyceniony na 32/4.

Wiec 70/5 to chyba bdb cena dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OG bierze to extension z pocalowaniem reki. Z tego co widzialem to on glownie rzuca spod kosza po collapsach defensywy(ktore tworza taki Lowry czy Siakam) i trafia stacjonarne trojki po asystach. Chwala mu za to, bo to efektywne rzuty, ale to nie all star level money.  Zeby dostac wieksza kase musialby zaczac samemu kreowac rzut i po czesci dzieki temu innych. Nie widze opcji zeby zaczal gra efektywnie z pilka. Defensywa, motor oczywiscie  na swietnym poziomie i takiego 2way gracza mozna wycenic na 80 milionow, ale scenariusz, ze on nagle bedzie gral skutecznie z pilka jest dla mnie malo prawdopodobny

Regis znowu under the radar super ruchy. Najpierw Dragic za pol darmo, a teraz chyba Gordon(mial slaby sezon, ale i tak steal, bo SG na poziomie nie ma w tym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

kłamstwo i manipulacja

ale ze konkurencja to sie nie dziwie.

Niemniej zawodze sie ostatnio na TobieTangiers

Mam podobne odczucia, najpierw zarzucenie mi braku obiektywizmu w sprawie Davisa, nastepnie wykluczenie z grona przyjaciol Knicks, szopka na FA. Relacje staly sie napiete. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ale ze swojej insynuacji względem Lakers w sprawie M. Gasola to powinieneś się wycofać:) Jak pisałem - ja uznaję ofertę Denver za lepszą na tyle, że nie zamierzam w ogóle iść w argumentację teraz, iż powinien iść do LAL, ale podanie nieprawdziwej informacji było nieładne.

Ja liczylem, ze ty tez sie z 1 sprawy wycofasz, ale sie niemile zaskoczylem. Gasol zlapal kontuzje w real NBA, podjales decyzje o jego tradzie, a ze trade u nas sie liczyl wstecz to osobna sprawa. Ten sam temat byl walkowany wczoraj lub przedwczoraj.

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Uważacie ze Holmes wolałby full MLE 1+1 PO czy 2+1. I da się w ogóle dać MLE na 3 lata czy tylko na 2 albo 4 ? Bo nigdy nie widziałem na 3 lata w sumie. 

Nie, mowil mi ze nie che full MLE, wystarczy mu tax MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Swoje argumenty przed ujawnieniem kopert pokazałem.

Ofertę złożyłem.

Contender, a nie tanker rzucił bardzo wysoką ofertę pod kątem finansowym, czego się nie spodziewałem. Więc skoro sam uznaję taką ofertę za właściwie lepszą dla gracza to o co mam walczyć?

o to żeby nie przyszedl do knicks, bo sam nie masz na neigo zadych szans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Ty akurat to jesteś w tym wyścigu daleko ostatni.

na szczescie jestes 1/29 glosow, tradycyjnie przeciw Knicks. 

Ogólnie gdybyś był organem decyzyjnym, to knicks byliby na dnie.

smieszne, ale prawdziwe :P

choc i tak dzięki szeroko zakrojonej akcji rok temu z Qcinemi przeciwko Rubio w Knicks (w mysl wrog mojego wroga jest moim rpzyjacielem) muszę przyznać, że udało Ci się odcisnąć wielkie piętno na przyszłości klubu.

chapeu bas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

na szczescie jestes 1/29 glosow, tradycyjnie przeciw Knicks. 

Ogólnie gdybyś był organem decyzyjnym, to knicks byliby na dnie.

smieszne, ale prawdziwe :P

choc i tak dzięki szeroko zakrojonej akcji rok temu z Qcinemi przeciwko Rubio w Knicks (w mysl wrog mojego wroga jest moim rpzyjacielem) muszę przyznać, że udało Ci się odcisnąć wielkie piętno na przyszłości klubu.

chapeu bas

Nope, rok temu zgubiła Cię pycha i bycie sknera :) to samo co w tym roku zgubi Lakers :)

Pokorne ciele dwa cyce ssie, bądź jak SuperDuet MaQ_69 to może coś ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.