Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

To jest fajne, że to nasza własna decyzja. Decyzje agentów, a nie kolejna kalka odbierająca całą resztę frajdy z tej gry.

W kontekście naszego CBA finansowego, to nie jest żadna frajda, tylko potencjalne udupianie poszczególnych teamów. Ale za rok po tym co się tu odwaliło będę strażnikiem, by żaden Isaac czy ktokolwiek inny nie podpisał extension poniżej maxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No u nas przez brak relacji z poszczegolnymi graczami (jak sie wydarzy drama w RL to nie mamy na to wpływu), przez brak no-trade, brak bonusow etc. mamy trudniej niż w prawdziwej lidze, a nie wiem czy taki byl tego cel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Lucas napisał:

Buddy podpisal 86/4 + 20 mln zmiennych

Moglby teraz Bogdan swojego maksa podpisac, po zamieszaniu u nas wtedy to jedyny argument za ponownym glosowaniem ;) 

Kontrakt spadający co rok o 8%. Sweet Lord

• Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak dobrej umowy dla Kings się nie spodziewałem. 

Wyobraźcie sobie reakcje @MarcusCamby krzyczącego o złodziejach gdyby poszła taka propozycja u nas

• Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, january napisał:

W kontekście naszego CBA finansowego, to nie jest żadna frajda, tylko potencjalne udupianie poszczególnych teamów. Ale za rok po tym co się tu odwaliło będę strażnikiem, by żaden Isaac czy ktokolwiek inny nie podpisał extension poniżej maxa.

Może jakbyś wyszedł z bańki, gdzie każdy próbuje Cię rzekomo skrzywdzić dojrzałbyś więcej plusów tego rozwiązania.

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wyobraźcie sobie reakcje @MarcusCamby krzyczącego o złodziejach gdyby poszła taka propozycja u nas

WTF?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Ty zwykle twierdzisz, że każdy chce zawodnika oszukać i okraść. Jestem ciekawy reakcji na 86/4 z 8% spadku co roku ;]

Bonusow nie mamy, ale część to np finały NBA, więc bardzo mało możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lucas napisał:

No Ty zwykle twierdzisz, że każdy chce zawodnika oszukać i okraść. Jestem ciekawy reakcji na 86/4 z 8% spadku co roku ;]

Bonusow nie mamy, ale część to np finały NBA, więc bardzo mało możliwe. 

Nie wiem o co Ci chodzi.

Hield tym ruchem pokazuje, że po prostu zna swoją wartość. Kozła nie dołożył i zawsze w tej lidze będzie tylko drugim Redickiem na większym volume.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Może jakbyś wyszedł z bańki, gdzie każdy próbuje Cię rzekomo skrzywdzić dojrzałbyś więcej plusów tego rozwiązania.

Nie widzę żadnych. Wczuwamy się w rolę graczy i dla Ciebie jest plusem, to że mamy ograniczone informacje. 

Humor poprawiają mi tylko Wasze hardcapy od przyszłego sezonu na 2-3 lata, minka zrzednie przy własnych rookies do przedłużania.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Nie widzę żadnych. Wczuwamy się w rolę graczy i dla Ciebie jest plusem, to że mamy ograniczone informacje. 

Oferowanie extension nie jest obowiązkowe, skoro nie czujesz realiów rynku.

U Nas Tobias Harris klepnął niski kontrakt, tydzień później pojawiła się informacja, że odrzucił kontrakt o wartości 20mln za sezon, a po sezonie dostał kokosy.

Hield został całkiem dobrze wyceniony. A można nawet powiedzieć, że cvbe przepłacił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hield to tutaj dostał bonus za c***owy zespół, coś jak LeVert

nie żeby było mi to potrzebne, ale co do sytuacji z życia to nowy GM dostaje zazwyczaj kredyt zaufania i nie musi aż tak mocno dbać o przeszłe finanse (zakładamy, że kluby to nie ekstraklasa i jest zabezpieczenie finansowe) a dopiero po zakończeniu sezonu to wchodzi na priorytet

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótki to był powrót Iso Joe. Pistons właśnie go zwolnili :(

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się nabrałem na niego i prawie bym go miał, jak i Geralda greena. Poki co szczęście mi dopisuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

do kiedy musze miec 14 gracza?

Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ps. Boston Celtics forward Jaylen Brown has agreed to a four-year, $115M million contract extension, agent Jason Glushon tells ESPN.

27 mln roznicy z nasza oferta. a w glosowaniu o ile poszlo, jeden glos?

Teraz, karpik napisał:

Do jutra.

włącznie? :P

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boston Celtics forward Jaylen Brown has agreed to a four-year, $115M million contract extension, agent Jason Glushon tells ESPN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

115/4

:D

Jakoś mi nie smutno.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak pomijając możliwy wielki breakoutY Jaylena, rzuci mu któraś ekipa powyżej 100 u nas? Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi