Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nikomu sie nie chcialem wcinac, ale jesli dobrze zrozumialem to czekajac stracilbym swoj wybor...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikt tu Ciebie nie wini, ale znając Karpika na bank chciał wybierać, Qcin to nie wiem 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ten wężyk jest absurdalny. Bo jedna osoba może wybierać przez 20 godzin, a niektóre przez 20 minut i to w takich dziwnych godzinach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

two-way to przywilej, a nie konieczność. W idealnym świecie to w ogóle nie doszłoby do tych deadline, ale dochodzi, bo zawsze ktoś opóźnia.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mam czas na twowaya do 20:00

tak?? Chciałbym jutro wybrać bo wstaje na 6 ;)

Do 14.00

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

tak?? Chciałbym jutro wybrać bo wstaje na 6 ;)

do 14:00 😉 , ale nie obrazimy się na wcześniejszy pick^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ ryzykujesz teraz, że ktoś spóźnialski Ci gracza świśnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, tangiers napisał:

Po raz kolejny nieladne zachowanie @fluber. Liczylem, ze po dzentelmansku zostawi mi Caleba Martina, po tym jak mu zaoferowalem kontrakt w 5 turze. Najpierw Ibaka, teraz Martin. Jakby juz innych kasztanów nie było. 

Yyyy, ale o co kaman z kolejnym nieładnym zachowaniem????????

Najpierw moim nieładnym zachowaniem było to, że dałem Ibace lepszą ofertę niż Ty, a teraz bezczelnie w drafcie 2way wybrałem gracza z moim pickiem, który spodobał mi się we wczorajszym meczu Hornets??? Co jest w tym nieładnego?:) Nie czaję:)

Mamy tu jakieś zaklepywanie zamiast kolejności draftu? Jakbym wiedział, to bym sobie zaklepał przed draftem Ziona z 16 numerem i potem pisał do @karpik jak nieelegancko się zachował, że podebrał mi gracza, którego chciałem.

Ty tak na poważnie z tym nieładnym zachowaniem?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january jak zrzucę Matt Thomas to ktoś może go wziąć na two-way czy czeka do zimy?

Swoją drogą srogi steal Karpia...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@january jak zrzucę Matt Thomas to ktoś może go wziąć na two-way czy czeka do zimy?

A nie wiem :P Zrzuć go przed moim wyborem jak coś.

Fajny pick Ronniego, cwaniaczek poczekał przez noc i się Martin w Minnesocie jak złoto objawił^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, fluber napisał:

Yyyy, ale o co kaman z kolejnym nieładnym zachowaniem????????

Najpierw moim nieładnym zachowaniem było to, że dałem Ibace lepszą ofertę niż Ty, a teraz bezczelnie w drafcie 2way wybrałem gracza z moim pickiem, który spodobał mi się we wczorajszym meczu Hornets??? Co jest w tym nieładnego?:) Nie czaję:)

Mamy tu jakieś zaklepywanie zamiast kolejności draftu? Jakbym wiedział, to bym sobie zaklepał przed draftem Ziona z 16 numerem i potem pisał do @karpik jak nieelegancko się zachował, że podebrał mi gracza, którego chciałem.

Ty tak na poważnie z tym nieładnym zachowaniem?:)

Zapeszylem z Calebem w V turze, myslalem ze nie podpisze nikogo z dwojki Nene/Diallo. Liczylem, ze zostanie do mojego wyboru, ale trudno mam jeszcze kilka kasztanow w zanadrzu ;)

Nieladne jest sadzanie Ibaki na lawe za Sabonisem i Bjelica(!). Oferta finansowo byla lepsza, ale Serge to zbyt dumny czlowiek na grzanie lawy. Zmienianie Gasola w contenderze to co innego niz Bjelicy w CHA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, tangiers napisał:

Nieladne jest sadzanie Ibaki na lawe za Sabonisem i Bjelica(!). Oferta finansowo byla lepsza, ale Serge to zbyt dumny czlowiek na grzanie lawy. Zmienianie Gasola w contenderze to co innego niz Bjelicy w CHA.

Zanim przyszedl gasol to ibaka wchodzil za valanciunasem przez jakis czas.

Ibaka ma juz swoje w nogach i w ten sposob przedluze mu kariere. Poza tym z lawki bedzie mial wieksza role niz gdyby byl w s5. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

No panowie @Sylvinho. i @tangiers wybierać, bo potem Was już będę do wieczora wstrzymywał^

Uno momento. Zastanawiam się kogo wybrać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W razie czego informuje, że Matt Thomas nie będzie mógł podpisać z nikim umowy do zimowego FA.

Decyzja rady plus Karpika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W którym dziale wstawić informację, że podpisuje Alfonzo McKinnie z two-way na normalny kontrakt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi