Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, january napisał:

  

U nas chyba dopiero za rok ( @karpik powtierdzisz?) może dostać 5y extension od Soty w wysokości 235/5 jakoś, ale po tym co spotkało Lillarda to zarówno PG13 jak i każdy FA, którego chcą pozyskać to oczekuje takiej bezwzględnej oficjalnej deklaracji dla George'a?

 

10 minut temu, Lucas napisał:

To się nie znam, ale czemu PG13 może to zrobić RL, a u nas nie?

Bo u nas to się skończy tak, że mac/Qcin obiecają (jeden z nich) i jeśli PG13 się połamie (czego mu nie życzę) to drugi oficjalnie będzie GM-em Soty i powie, że to nie jest jego obietnica xD

Już wrzuciłem deklarację Qcina w sprawie Georgea do tematu z deklaracjami :) 

Liczę na więcej podczas III tury FA - coby temat z deklaracjami mógł nam rozkwitnąć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Widziałem - zmieniłem Ci już choć dziwi mnie lekko J.R. Smith jako Twoje pierwsze prio.

 

tez zmienilem xd

i mozliwe ze jeszze zmienie pare razy xddd

z uczciwości nadmienię, że w arkuszu w temacie FA nie ma Trevora Arizy.

Jakby komuś na nim zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie ma 12 ofert @Eld w trzeciej turze?

Wysyłaj Eld przypomnienia, bo przypominam, że w skrajnych przypadkach lecą oferty od rady.

Ja bym kopert nie otwierał w tej sytuacji.

Wysyp się zrobił po moim ostatnim poście - teraz nie nadążam. Zaraz jak uzupełnię szablon napiszę ile jeszcze brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Eld napisał:

Wysyp się zrobił po moim ostatnim poście - teraz nie nadążam. Zaraz jak uzupełnię szablon napiszę ile jeszcze brakuje.

Ja idę spać.

Kontroluj sytuacje. W razie brakujących ofert pisz do Karpika, Alonzo, Ozzy czy nie powinno się złożyć oferty z naszej strony.

Aczkolwiek jak na liście będzie kolader to ja sam nie wiem co bym zrobił, bo za polityką Nets nie nadążam.

Dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja idę spać.

Kontroluj sytuacje. W razie brakujących ofert pisz do Karpika, Alonzo, Ozzy czy nie powinno się złożyć oferty z naszej strony.

Aczkolwiek jak na liście będzie kolader to ja sam nie wiem co bym zrobił, bo za polityką Nets nie nadążam.

Dobranoc!

Brakuje 4 ofert, z czego wiem, że dwóch GMów pracuje akurat nad tym a z pozostałymi dwoma nie wiem co jest grane.

Po wpłynięciu ofert od 26 klubów jestem wręcz zszokowany bardzo małym zainteresowaniem "tu pojawi się nazwisko po północy" bardzo uznanego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Udonis Hasłem z oferta gwarantowanego dwurocznego kontraktu od Minnesoty.

”Udonis to Legenda i jego wpływ na szatnie jest nieoceniony. Cieszymy się, ze gracz postanowił wspomóc nas w walce o mistrzostwo, jego doświadczenie i Kultura Organizacji, która ze sobą niesie jest kluczowa dla naszej drużyny”.- powiedzieli podekscytowani MaQ_69 podczas prezentacji nowego gracza 

Wojnar widzę przerzucasz się na Pudelek.pl :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.