Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

@january

Oddałeś gasola zanim się połamali:) 

TAK ŻEBY BYŁA KAWA NA ŁAWE

BUTLER OSTATNI ROZEGRANY MECZ W SEZONIE 17-18  :   62 SPOTKANIE
INGRAM OSTATNI ROZEGRANY MECZ W SEZONIE 17-18:  61 SPOTKANIE

KIEDY ODDAL JANUARY GASOLA? PRZED 3 TRYMESTREM SEZONU 17-18, CZYLI PRZED KONTUZJAMI.

 

CZYLI JANUARY TRAKTUJE NAJWYRAZNIEJ GASOLA JAK DEBILA I PROBUJE MU WMOWIC JAKIES BREDNIE

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jimmy Butler ostatni mecz 23.02
Brandon Ingram ostatni mecz 01.03

Wymiana Marca Gasola 02.03

Wałkowaliśmy to już przy LeBronie, właśnie Tobie tłumaczyłem to wtedy jakoś pięciokrotnie więc pamiętam dobrze.

WYMIANA BYLA NA DATE WSTECZNA

PRZESTAN DO c***A MANIPULOWAC

TYLKO WPIJ MLEKO KTORE SAM SOBIE NAWAZYLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W 3t połamali się ingram z butlerem ale że u nas okienko było przesunięte i Jasiek wiedział że się połamali to oddał gasola po2 trymestrze gdy ingram i Butler formalnie byli zdrowi

Okej dzięki. Moim zdaniem to skandaliczne co w takim razie napisał January, który w takim razie nagiął kwestie tego, że wiedział o kontuzji przed jej rozpoczęciem w grze i teraz liczy na to, że Marc miał o tym zapomnieć. Bardzo brzydkie zachowanie mówiąc krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

TAK ŻEBY BYŁA KAWA NA ŁAWE

BUTLER OSTATNI ROZEGRANY MECZ W SEZONIE 17-18  :   62 SPOTKANIE
INGRAM OSTATNI ROZEGRANY MECZ W SEZONIE 17-18:  61 SPOTKANIE

KIEDY ODDAL JANUARY GASOLA? PRZED 3 TRYMESTREM SEZONU 17-18, CZYLI PRZED KONTUZJAMI.

 

CZYLI JANUARY TRAKTUJE NAJWYRAZNIEJ GASOLA JAK DEBILA I PROBUJE MU WMOWIC JAKIES BREDNIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jimmy Butler ostatni mecz 23.02
Brandon Ingram ostatni mecz 01.03

Wymiana Marca Gasola 02.03

Wałkowaliśmy to już przy LeBronie, właśnie Tobie tłumaczyłem to wtedy jakoś pięciokrotnie więc pamiętam dobrze.

Ale to że u nas okienko jest później datami względem rl NBA to nie zmienia faktu że w grze byli zdrowi przed 3t obaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January żeby nie było to przeczytałem całość, bo o to apelowałes, ale to że Ty inaczej postrzegasz jakaś sytuację to nie znaczy że masz rację 

Teraz mi coś świta, ze faktycznie to już było wałkowane u nas z tym okienkiem i kontuzjami i po prostu wykorzystałeś pewne mechanizmy, które umożliwiła Ci gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Nie tankowałem – nie miałem picku. Nie przerzucałem go dla lepszego zysku w wymianie, skoro kupiłem go jakby liczyć wartość za 1000$, a sprzedałem za 1$.

Nie rozumiem więc o co tu w ogóle chodzi z akcją, iż ma za to niby skreślać Lakers, skoro to powinno działać na plus?

 

Ja nie jarze dlaczego wymiana za cap space miałaby działać tu na plus. Jest jakaś lepsza niż dla tanku albo picku dla wymienianego gracza? W momencie wymiany Lakers i Celtics to był poziom 1st round exit, gasol został przerzucony jak worek kartofli z Memphis do Bostonu z postojem 2 miesiące w LA gdzie się dobrze nie zdążył rozpakować. 

Hipokryzja aż się niedobrze robi. Wyciągać Knicks że wymienili brata gasola choć zrobił to inny gm a jednocześnie udawać że jak samemu się wymienilo zainteresowanego gracza to nic nie szkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Oczywiście, że u nas okienka były i są przesuwane. Kupujemy/sprzedajemy w wymianach mecze, które już się rozegrały i wiemy także o kontuzjach.

 

xd idiotyczna retoryka, obrazasz nia innych gm'ow

i gasola

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Oczywiście, że u nas okienka były i są przesuwane. Kupujemy/sprzedajemy w wymianach mecze, które już się rozegrały i wiemy także o kontuzjach. Wielu z nas z tego jakoś już korzystało.

 

No i wtedy skorzystałes.  A teraz ponosisz naturalna konsekwencje tamtej korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Oczywiście, że u nas okienka były i są przesuwane. Kupujemy/sprzedajemy w wymianach mecze, które już się rozegrały i wiemy także o kontuzjach. Wielu z nas z tego jakoś już korzystało.

 

Czyli przyznałeś się do tego, że handlowałeś Gasolem, gdy Ingram i Butler w zasadzie byli zdrowi, bo w trymestr wchodzili jako zdrowi zawodnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zrozumiem i zaakceptuję każdą decyzję głosujących w sprawie Gasola, ale uważam, iż swoje zdanie przedstawiłem. Raczej nic do dodania do tego co napisałem nie mam.

no nie dodasz bo wiesz, ze nie masz racji  :P

 

dlatego lepiej przybrac postac pokojowa hehe i unikac tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze, czemu @Qcin_69 jastes tak ciety na Januarego.

Najpierw w pon. po zrzuceniu Kawhiego emocjonalny post GM Lakers (sam lajkowalem :)  na temat dbalosci o zachowanie realiow gry. A dwa dni pozniej ten sam user nie widzi nic zlego w tradzie cash za minimum TOP10 pick w kolejnym drafcie. Maly szantazyk emocjonalny, ,,nie chce odejsc, ale odejde jak zablokujecie”. Nastepnie argumentacja z podobienstwa ,, a pamietacie trade Fourniera za 1st” - to juz xD, pozniej argumentacja z autorytetu : ,,Dwoch RADNYCH w koncu robilo trade, a blokujemy tylko trady nowych” - tez pudlo, bo zablokowamy byl kiedys deal Hurda: Curry - Beal, gdzie podstawa wykladni bylo to, ze Hurd mial przerwe w grze. 
 

A teraz jak sie uspokoilo to juz czytamy, jaka to Marc Gasol dostal szanse gry w Celtics :D

Wszystko w ciagu 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jak ja chciałem wykorzystać pradoks czasowy z kontuzja Lillarda to January był najbardziej oburzony, jak on to wykorzystał to „hehe, No ale wszyscy tak robią, hehe” 

Daj mi H

Daj mi I 

Daj mi P

Daj mi O

Daj mi K

Daj R

Daj Y

Daj T 

Daj mi...

JANUARY

1 minutę temu, tangiers napisał:

Juz widze, czemu @Qcin_69 jastes tak ciety na Januarego.

Najpierw w pon. po zrzuceniu Kawhiego emocjonalny post GM Lakers (sam lajkowalem :)  na temat dbalosci o zachowanie realiow gry. A dwa dni pozniej ten sam user nie widzi nic zlego w tradzie cash za minimum TOP10 pick w kolejnym drafcie. Maly szantazyk emocjonalny, ,,nie chce odejsc, ale odejde jak zablokujecie”. Nastepnie argumentacja z podobienstwa ,, a pamietacie trade Fourniera za 1st” - to juz xD, pozniej argumentacja z autorytetu : ,,Dwoch RADNYCH w koncu robilo trade, a blokujemy tylko trady nowych” - tez pudlo, bo zablokowamy byl kiedys deal Hurda: Curry - Beal, gdzie podstawa wykladni bylo to, ze Hurd mial przerwe w grze. 
 

A teraz jak sie uspokoilo to juz czytamy, jaka to Marc Gasol dostal szanse gry w Celtics :D

Wszystko w ciagu 24h.

Cieszę się ze po 2 latach od kiedy o tym krzyczę ludzie zaczynaja w końcu to dostrzegać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jakoś jak ja chciałem wykorzystać pradoks czasowy z kontuzja Lillarda to January był najbardziej oburzony, jak on to wykorzystał to „hehe, No ale wszyscy tak robią, hehe” 

Daj mi H

Daj mi I 

Daj mi P

Daj mi O

Daj mi K

Daj R

Daj Y

Daj T 

Daj mi...

JANUARY

DAJ MI " NIE MAM ZEGARKA" JANUARY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tangiers przyjacielu, w sporze Qcin - January najlepiej stać z boku z popcornem w ręce :)

Niestety January mnie zablokował i nie możemy się teraz wymieniać poglądami :D w sumie mu się nie dziwie, wszak mam 2letnia córkę która tez myśli ze jak schowa się pod kołdra to jej nie ma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.