Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś się jeszcze był w stanie zastanowić nad JaKarrem w Indianie - u mnie dostał propozycje zastąpienia Geralda Greena w rotacji, więc spokojnie może liczyc na minuty i to spore. Jak wiecie Green był ważnym punktem z ławki i nie spodziewaliśmy się jego odejścia, wiec minuty są tu jak najbardziej do wzięcia. JaKarr Byłby właściwie jedynym nominalnym prawdziwym SF z ławki, wiec około 15 minut na mecz spokojnie. A jak will barton bedzie miał formę z zeszłego roku to kto wie co się może wydarzyć. JaKarr przypominam wybrał Pacers w realu, a tam wydaje się być jeszcze większa konkurencja na SF, nie wiem co proponuje mu regis ale u mnie szanse na pewno dostanie. Zapraszam do przeanalizowania sttuacji i ewentualnej zmiany głosu. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jakby ktoś się jeszcze był w stanie zastanowić nad JaKarrem w Indianie - u mnie dostał propozycje zastąpienia Geralda Greena w rotacji, więc spokojnie może liczyc na minuty i to spore. Jak wiecie Green był ważnym punktem z ławki i nie spodziewaliśmy się jego odejścia, wiec minuty są tu jak najbardziej do wzięcia. JaKarr Byłby właściwie jedynym nominalnym prawdziwym SF z ławki, wiec około 15 minut na mecz spokojnie. A jak will barton bedzie miał formę z zeszłego roku to kto wie co się może wydarzyć. JaKarr przypominam wybrał Pacers w realu, a tam wydaje się być jeszcze większa konkurencja na SF, nie wiem co proponuje mu regis ale u mnie szanse na pewno dostanie. Zapraszam do przeanalizowania sttuacji i ewentualnej zmiany głosu. 

Naprawdę ma szanse na minuty? Skoro tak to u mnie zmiana bo myślałem że w obu wypadkach jako zapychacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Houston nie ma już Arizy co uwalnia jakieś tam minuty. W Houston też prędzej zagra w PO.

No ale za to wiek, że jak będzie w miarę grał to za rok Ronnie go nie odpuści więc zawsze to jakaś stabilizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wczorajszych meczach preseason @january powinien wrzucić Claxtona do s5, a Dedmona wysłać po ręczniki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Sampson ma S5, 30+ min, klauzulę no-trade, a z kranu będzie łał mu się Johnny Walker. 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Regis napisał:

U mnie Sampson ma S5, 30+ min, klauzulę no-trade, a z kranu będzie łał mu się Johnny Walker. 

A to zmieniam głos na Pacers bo nie podoba mi się promocja picia alkoholu uprawiana przez Houston.

Przeciez dzieci też oglądają NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Generalnie to co tu się odpierdziela?:) Właśnie gwarantujesz Sampsonowi, że zagra u Ciebie 3 razy więcej minut niż zagrał w RL NBA łącznie przez 3 ostatnie sezony z nadzieją na więcej?:)

Facet przez ostatnie 3 lata zagrał w 26 meczach ( i to nie z powodu kontuzji), a Ty piszesz, że u Ciebie może liczyć na spore minuty. Oczywiście zmieniam głos na Pacers:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdybyś miał Bartona na takim kontrakcie, to byś nie takie deklaracje składał :)

maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lucas napisał:

@Alonzo Lowry prezdluzyl z Raptors o rok ;) 

Lowry u nas nie ma takiego problemu bo w przyszłym roku ma to samo, a za dwa lata podejmie sobie opcję gracza od Alonzo i łyknie ekstra 32,7M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Eld napisał:

Lowry u nas nie ma takiego problemu bo w przyszłym roku ma to samo, a za dwa lata podejmie sobie opcję gracza od Alonzo i łyknie ekstra 32,7M.

No jak? W realu będzie FA, a u nas nie? ;) 

Tyle czytam, że jak w NBA się coś dzieje, to u nas przecież też powinno :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.10.2019 o 11:40, fluber napisał:

Po wczorajszych meczach preseason @january powinien wrzucić Claxtona do s5, a Dedmona wysłać po ręczniki:)

Raczej Bagley był ogromnym problemem w Kings płaczących za Donciciem, z tego co skompresowanie szybko ogarnąłem ^.^ Ale Claxton ma fajny potencjał, ciekawy jestem ile minut finalnie zbierze w Bkn w tym sezonie.

Jeszcze Edwards za Russella co ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starałem się zagłosować za klubem, który bardziej chce danego gracza. W 1-2 przypadkach miałem dylemat, ale głosowanie przy tych graczach jest już rozstrzygnięte, albo prawie rozstrzygnięte (a nie głosowało jeszcze 8 GMów). 

Przy extension propozycje są ok dla graczy. Przy Drummondzie nie głosowałem, gdyż:

1. Propozycja kontraktu dla gracza ponoć jest niezgodna z regulaminem.

2. Qcin niestety nie określił się, czy zostaje, czy nie na swoim stanowisku, choć właśnie zbudował sobie bardzo ciekawy team wbrew krytyce kilku GMów. 

Przy Ingramie zdecydowałem się być na TAK, choć korciło mnie NIE - ale nie dlatego, że to jest zły kontrakt; jeżeli max dla niego to 124mln. to te 107mln jest ok przy jakimś tam ryzyku odnowienia się problemów zdrowotnych. Nie lubię, jak ktoś mi mówi, jak mam głosować. Mogłeś chociaż Jasiu te 110mln. dać, gdyż te 107mln jest ostentacyjnym porównaniem do Hielda, sam sobie bata kręcisz na własną d.. gdyż teraz czeka u nas Ingrama porównywanie do Hielda jak to extension przejdzie, a idzie prawie 50/50 :P 

Edytowane przez Alonzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Alonzo napisał:

1. Propozycja kontraktu dla gracza ponoć jest niezgodna z regulaminem.

Nie z regulamimem a z CBA. To nie jest nowy kontrakt a renegocjacja, gdzie gracz nie może mieć niższej sumy w pierwszym roku niż ma w PO.

Qcinowi zwracano już na to uwagę w IV turze gdzie próbował za pierwszym razem, no ale jak widać nie dotarło i w piątej próbuje to samo.

Choc tu nie o Drummonda chodzi a o udowodnienie nam absurdu, że nazywamy go kasztanek, a chcemy dla niego +20M za rok. Co z tego, że oferta jest nieważna. ( Bazemore case z zeszłego toku ).

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eld napisał:

Nie z regulamimem a z CBA. To nie jest nowy kontrakt a renegocjacja, gdzie gracz nie może mieć niższej sumy w pierwszym roku niż ma w PO.

Qcinowi zwracano już na to uwagę w IV turze gdzie próbował za pierwszym razem, no ale jak widać nie dotarło i w piątej próbuje to samo.

Choc tu nie o Drummonda chodzi a o udowodnienie nam absurdu, że nazywamy go kasztanek, a chcemy dla niego +20M za rok. Co z tego, że oferta jest nieważna. ( Bazemore case z zeszłego toku ).

No to gratuluje ! Drummond dostał w 1 roku kontraktu dokładnie te sama sumę co  miał mieć w PO :) co do 1 dolara :) 

pytalem co jest w takim razie niezgodne z regulaminem i w odpowiedzi otrzymałem - „nie wiem” 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No to gratuluje ! Drummond dostał w 1 roku kontraktu dokładnie te sama sumę co  miał mieć w PO :) co do 1 dolara :) 

pytalem co jest w takim razie niezgodne z regulaminem i w odpowiedzi otrzymałem - „nie wiem” 

Extension może być maksymalnie na 5 lat z uwzględnieniem obecnego kontraktu. Licząc, że to Twoje 4+1 uwzględnia oba sezony, które zostały Drummondowi, to i tak najniższy możliwy kontrakt to coś koło 146/5. A jeśli to 4+1 ma wejść za rok, to robi się razem 6 lat. Wszystko masz w internecie napisane.

Edytowane przez karpik
  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobrze liczę ( a pewnie źle ) to na Ingrama jest 14:11 na NIE.

@january blisko, blisko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Alonzo napisał:

@eMeS  @Principe  @SlaKB

Czekamy na Wasze głosy!

Dawać Panowie.

Ingram wciąż się waha. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu mnie tu oszukano.

• Haha 1