Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ignazz napisał:

A gdzie dwie krótkie fraszki:

„Qsiaze i żebrak”czyli oferta DAR’a bank rozpierdala 

„Zdrowie ważniejsze od pieniędzy” czyli gram In gram. 

XD 

DAR nie miałby szans by być 6th manem w Socie, niech się ktoś inny nabierze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Z pewnością, bo w sumie niewielu młodszych/z mniejszą renomą ciekawych graczy przy których można zaryzykować dla Nets do przechwycenia na tym FA.

Furkan Korkmaz, Terrance Ferguson, Cedi Osman, Chris Boucher, Bobby Portis... no niewiele tego:)

Chciałem tu dopisać Jordana Clarksona, ale wcześniej sprawdziłem ile ma lat na szczęście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Z pewnością, bo w sumie niewielu młodszych/z mniejszą renomą ciekawych graczy przy których można zaryzykować dla Nets do przechwycenia na tym FA.

Furkan Korkmaz, Terrance Ferguson, Cedi Osman, Chris Boucher, Bobby Portis... no niewiele tego:)

I nazwiska też nie powalają:)

Justin Jackson :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Ale w sumie do schematu pasuje, taka średnia ta klasa jak o szukanie przechytów longterm :P Niemniej mogą  na FA w 3R Nets jak zechcą zasiać terror jak się zasadzą na właściwie dowolnego gracza. Rzucą sobie przykładowo ze 12 baniek rocznie takiemu Portisowi czy Boucherowi i go zbierają [nie mam pojęcia o o tym jak ceni tych graczy GM Nets jak coś, po prostu ciekawy jestem nie ukrywam co takiego wykombinują]

W sumie jak się uprą to mogą każdemu GM-owi storpedować wszystkie plany na 3 rundę FA, jeżeli tylko zechcą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

Pamiętaj, że minimum od Lakers > MLE od innych :D :D:D  

O cholera, ale kolader to faktycznie ma znacznie więcej niż MLE, oj niedobrze xD

Nie no ciekawy jestem, duża zagadka tegorocznego FA (co zrobią Nets) wciąż totalnie niewyjaśniona :P 

Nie pamietam aby było dużo przypadków gdy minumum wygra z MLE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, fluber napisał:

W sumie jak się uprą to mogą każdemu GM-owi storpedować wszystkie plany na 3 rundę FA, jeżeli tylko zechcą:)

Założymy się :P 

Na chwile obecną propozycje kontraktu będę składał tylko Udonisowi, ale jak zrobię jeden trade to może powalczę jeszcze o jednego gracza (50/50).

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw @ignazzjak rok temu wygrałeś z Denver Monte to mam nadzieję, że będziesz go szanował, a nie rzucał jak kartoflem po roku.

But what Morris brings to the team is more than consistent play on the court. He is the definition of a “culture guy”. He’s the one who welcomes new players to the team. He takes rookies under his wing. He is vocal in the locker room.

“I think because I am open and willing to talk about anything I run into a lot of guys that get here,” Morris said. “I mean, we build relationships quick but me personally, I think that’s my job too as far as being a point guard. I’ve got to know everybody’s personality because I can’t talk to everybody the same.”

Morris has been like this his entire life. Even back in high school, he would take care of the younger players.

Morris is relatable to his teammates, especially the younger ones and those who had an alternative journey to the NBA, as so many on the Nuggets have.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.