Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no na pewno, dwa lata pukania w dno by pakować się w Barnesa, świetny plan

W c*** kasy, fatalna lista wolnych agentów i sporo extension poszło na tak.

Jeszcze chwila, a Barnes to będzie w TOP5 wolnych agentów na przyszły sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale Ingram był plusowym graczem tak na prawdę może z dwa miesiące przed kontuzją, a ogólnie to miał fatalny impact.

Dlatego dziwi mnie jak ktoś daje 107 Ingramowi na NIE za potencjał, a Brownowi tak na 92, bo miał kiepski ostatni sezon.

w Ingrama ludzie wierzą od dawna, z Brownem jest trochę inaczej, inna skala oczekiwań, ja bym ich nie przyrównywał

co do Barnesa to słaby rok na FA nie upoważnia do tego by pakować się w długoketnie umowy za srogi hajs byle tylko kogoś mieć, z Harissonem ani nie przytankujesz ani nie powalczysz w PO o coś więcej niż szybki wpierdol, więc top5 czy top10 będzie to raczej średni deal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, MarcusCamby napisał:

W c*** kasy, fatalna lista wolnych agentów i sporo extension poszło na tak.

Jeszcze chwila, a Barnes to będzie w TOP5 wolnych agentów na przyszły sezon.

to akurat nie problem, bo będą roczne kontrakty padały a zyskać mogą Ci co teraz mają sporo dwuletnich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O widzę, że @Qcin_69 jak zwykle głośno szczeka, a nie pofatygował się choćby sprawdzić czy to extension dał Drummondowi prawidłowe. 

Nie będę trzymał nikogo w napięciu - nie jest prawidłowe.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto to jest Gary Clarke? Czy to ta sama osoba co Gary Clark? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, LONGER01 napisał:

Kto to jest Gary Clarke? Czy to ta sama osoba co Gary Clark? 🙂

Biorę na klatę, niestety słownik mi przekręcił na częściej używane w ostatnim czasie nazwisko Clarke. My bad, że nie wychwyciłem. Wstyd.

Z Garym to też taka sytuacja, że chyba za bardzo, wysyłając oferty, chciałem się wczuć w GMa real NBA, gdzie grono walczących o kontrakt graczy z camp invitations, jest spore i dlatego chciałem by kilku graczy mieć na takich kontraktach by odtworzyć jeszcze bardziej realia NBA.

Mimo to Clark był moim faworytem do podpisania normalnego kontraktu 1+1 TO, po prostu zapomniałem na chwilę, że u nas w beGM to wszystko jest raczej rach ciach i koniec bez gadania :)

Jeżeli to kogoś przekona, to deklaruję, że w przypadku wygrania Garego Clark (już nawet boję się odmieniać :) ) podpiszę go na 1+1 TO w pełni gwarantowany. Daję słowo. Był to mój stash, wydraftowałem go. Rozumiem, jeżeli kogoś nie przekonam, rozumiem.

Z góry dziękuję za zaufanie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Tecu napisał:

Biorę na klatę, niestety słownik mi przekręcił na częściej używane w ostatnim czasie nazwisko Clarke. My bad, że nie wychwyciłem. Wstyd.

Z Garym to też taka sytuacja, że chyba za bardzo, wysyłając oferty, chciałem się wczuć w GMa real NBA, gdzie grono walczących o kontrakt graczy z camp invitations, jest spore i dlatego chciałem by kilku graczy mieć na takich kontraktach by odtworzyć jeszcze bardziej realia NBA.

Mimo to Clark był moim faworytem do podpisania normalnego kontraktu 1+1 TO, po prostu zapomniałem na chwilę, że u nas w beGM to wszystko jest raczej rach ciach i koniec bez gadania :)

Jeżeli to kogoś przekona, to deklaruję, że w przypadku wygrania Garego Clark (już nawet boję się odmieniać :) ) podpiszę go na 1+1 TO w pełni gwarantowany. Daję słowo. Był to mój stash, wydraftowałem go. Rozumiem, jeżeli kogoś nie przekonam, rozumiem.

Z góry dziękuję za zaufanie.

Wobec deklaracji zmieniłem głos. Sixers to zawsze lepsza opcja niż Grizzlies :)

• Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, BMF napisał:

Raczej dobrze widać, jak january ceni Ingrama, skoro daje mu 107/3+1 i uważa, że na tym zyskuje.

To chyba nie jest odkrycie jakieś, że go bardzo cenię 😉 ? Ogólnie za rok może dostać max 124/3+1 PO od innego teamu, ale tu odrzucić ma 107/3+1 PO, wracając po zakrzepicy , 5 miesiącach absencji etc... Dziwne dla mnie okropne, ale cóż - może mi tyłek ratujecie tak naprawdę.

Nie mam pretensji do kilku głosujących - Ty, CM, karpik: bo głosują spójnie nie/nie/nie na wszystko.

Natomiast ci co głosowali na tak przy Carisie, Hieldzie, Bogdanoviciu, Sabonisie, Brownie (prawie przeszedł), a teraz dają nie na BI to nie wiem jak patrzą w lustro z takim brakiem honoru i godności osoby głosującej^.^

Teksty, że powinien dostać więcej od Browna (który w przeciwieństwie do BI się już mocno pokazał w PO i nie opuścił 50+ spotkań w ostatnie 2 lata), czy idącego do tankera Hielda, albo więcej bo gra w Lakers, a nie Pelicans (to już jest największy lol jaki tu przeczytałem- wtf???)... Nawet nie wiem jak komentować.

I pewnie przejdzie Draymond 100/3+1 PO, a nie przejdzie Ingram 107/3+1 PO - to już pokazuje totalną abstrakcję przy kolejnych głosowaniach anty-LAL.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@january a gdzie MarcusCamby? :(

Na ignorze.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@january a gdzie MarcusCamby? :(

Na długiej liście hańby:

W dniu 26.08.2019 o 19:49, MarcusCamby napisał:

Buddy Hield (Cavaliers) 107/3+1 PO
Głos : TAK

W dniu 12.09.2019 o 12:42, MarcusCamby napisał:

Caris LeVert (Nets) 80/4
Domantas Sabonis (Hornets) 52,5/2+1 PO

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Draymond Green (Warriors) 100/3+1 PO

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Brandon Ingram (Lakers) 107/3+1 PO
Głos : NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, MarcusCamby napisał:

A Sixers to nie mają zapchanego rosteru?

Aktualnie tak, za tydzień będzie jedno miejsce wolne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Alonzo napisał:

ja zwyczajnie zakładam, że gracz nie jest skończonym idiotą ;) 

Wierzę w ludzi :P 

ja zakladam ze jestes idiota, skoro wiesz lepiej od samego gracza czego chce w danym momencie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@january

Levert, Sabonis, D. Green to raczej no-brainery

Hield jest dyskusyjny, ale on nie jest prospectem. To zawodnik w wieku Beala czy McColluma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@january

, D. Green to raczej no-brainery

dlaczego no-brainer?

sytuacja zupelnie inna niz w realu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MarcusCamby napisał:

@january

Levert, Sabonis, D. Green to raczej no-brainery

Hield jest dyskusyjny, ale on nie jest prospectem. To zawodnik w wieku Beala czy McColluma.

LeVert i Green to na pewno zupełnie inne przypadki głównie z uwagi na to, co klepnęli w RL NBA. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, fluber napisał:

LeVert i Green to na pewno zupełnie inne przypadki głównie z uwagi na to, co klepnęli w RL NBA. 

Pierwszy klepnął to nie w tankerze, tylko w contenderze zakładanym po powrocie KD w Nets, drugi nie przy przeciętniaku Bledsoe+spadającym 100letnim Gasolu, tylko DLO i Klayu na długoletnich maksach z contenderem na lata.

Yup, kolejny argument za Ingramem (gruby deal od contendera), a przeciw temu co było klepnięte tu lub może być klepnięte (Draymond).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Pierwszy klepnął to nie w tankerze, tylko w contenderze zakładanym po powrocie KD w Nets, drugi nie przy przeciętniaku Bledsoe+spadającym 100letnim Gasolu, tylko DLO i Klayu na długoletnich maksach z contenderem na lata.

Yup, kolejny argument za Ingramem (gruby deal od contendera), a przeciw temu co było klepnięte tu lub może być klepnięte (Draymond).

To nie ma dla mnie znaczenia, bo dla mnie deal z RL NBA to jest informacja, że gracz A jest w stanie zaakceptować, takie a takie zarobki. 

Tym bardziej trudno mi uwierzyć w rabaty przy extension, skoro można spokojnie rok poczekać i zobaczyć, czy sytuacja klubu nie pozwoli na otrzymanie większej wypłaty ( zakładając Twoją narrację)

Póki co to Warriors klepnęli Lakers w play-offs mimo kontuzji Duranta, więc jeżeli Warriors nie traktujesz jako contendera to Lakers tym bardziej nie powinieneś. Wyniki sportowe Warriors tutaj i w RL NBA są identyczne, Green dostał identyczną ofertę tu i tam, w power rankingu te zespoły i tu i w RL NBA wyglądają podobnie. Trudno jest mi tu dostrzec różnice. 

I trudno mi traktować na poważnie argumentację, że Draymond nie klepie maxa, bo nie ma Russella w zespole:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, january napisał:

I pewnie przejdzie Draymond 100/3+1 PO, a nie przejdzie Ingram 107/3+1 PO - to już pokazuje totalną abstrakcję przy kolejnych głosowaniach anty-LAL.

Rożnica jest taka że Dray mimo bycia najlepszym FA za rok w RL wziął taką umowę a Ingram nie.

Druga że Dray dostał maksa a Ingram nie.

Ot szczególiki.

Niemniej to już jest oferta którą Ingram powinien co najmniej rozważyć, dla mnie brzmi fair

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi