Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@ozzy110 @kungfubestia @kucio

Czyli Jarell Martin i Deyonta Davis obaj QO z Grizzlies

I Blakeney QO z Bulls

Widzę, że Regis dał ofertę na D. Davisa, ale jest nieważna dla RFA.

Zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regis dał też ofertę Nunnowi, który jest już u mnie od IV rundy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

New York Knicks nie mają pełnego składu i nie złożyli oferty. Ciekawie tam się robi.

Bulls nawet z Blakeney potrzebują jednego nazwiska. Może Yuta Watanabe z two-way?

Wizards niezależnie od sytuacji nie mają pełnego składu i żadnych two-way do podpisania.

Słabo idzie uzupełnianie składu w Blazers. Po tej turze maksymalnie dwunastu graczy będą mieli i ewentualnie McKinnie z two-way

Wciąż niekompletni są także Warriors

Grizzlies czy Nets mogą skończyć nawet z nadkompletem po tej turze.

Może wymiany jeszcze uregulują te kwestie, ale nie powiem. Ciekawe lato. Teoretycznie po piątej turze w poprzednich latach wymuszaliśmy na graczach podpisanie z two-way lub stashed playerami. I przeważnie były ze dwa kluby po jednym nazwisku. A teraz sporo drużyn w trudnej sytuacji.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą ciekawa sytuacja Browna. Ta sama oferta w poprzedniej rundzie moglaby przejść, a po ostatnich doniesieniach raczej nie ma szans. 

Przy Kuzmie, Ingramie i Draymondzie raczej jestem na tak.

Drummonda jeśli ważna oferta to z PO byłoby tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja u Ingrama wciąż będę chyba na nie. Za potencjał się powinno więcej płacić niż za gotowca, bo jest szansa na dużo lepiej. Jasiek będzie odbijał piłkę Hieldem, bo dał taką samą ofertę, ale to jest zupełnie inna sytuacja.

Dedmon? 30 latek, który nigdy nie był starterem plus sporo kontuzji. Ten sezon się zapowiada wyjątkowo dobrze, a w RL NBA dostał ponad 13mln na sezon. Tu 8mln, ale z dodatkowym sezonem, gdy będzie już rok starszy. Ciężko powiedzieć, chociaż z moją polityką odnośnie weteranów skłaniałbym się ku tak. Rok temu James Johnson był starterem nad Siakamem w Raptors i wielu uważało go za jednego z najlepszych obrońców w lidze, potem najgorszym starterem w PO zespole i kulą u nogi Sixers, a teraz to nie ma dla Niego miejsca na campach Heat co musi być już szczytem upokorzenia. W tym wieku to po prostu nie znasz dnia i godziny.

Przy Jaylen Brown, Kuzma i Drummond oczywiście na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U Ingrama kwestia tych zakrzepów może być jednak istotną. No i on mnie nigdy nie przekonywał, więc tu mnie łatwiej przekonać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza Greenem (tak) i Brownem (nie), bardzo ciekawe oferty extension 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Lucas napisał:

U Ingrama kwestia tych zakrzepów może być jednak istotną. No i on mnie nigdy nie przekonywał, więc tu mnie łatwiej przekonać. 

Ale tam wszystkie insiderskie źródła potwierdzają, że problemu nie ma żadnego. A zbijanie wartości z powodu kontuzji jak już mówiłem jestem zawsze przeciwny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystej ciekawości czemu Drummond nie ? Pytałem przed IV tura i tam 100/5 brałby z pocałowaniem w dupke , a tu ma nie wziąć 127/5 bo ? 5 rok TO ? 

haha , luz , dalej mnie bawicie :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mnie się nawet nie chce argumentować na temat Ingrama, będzie klepnięte to będzie, nie to nie i tak imo grubo niżej powinien tu podpisać z wielu względów, ale za to chętnie popatrzę na głosy wielu osób w kontekście innych, często też poprzednich głosowań na zasadzie "jak wy właściwie potraficie potem patrzeć w lustro".

Dedmon dostał max możliwe extension - tylko po to, by wiedział że go lubię, pewnie odrzuci.

Inna sprawa, że kilka postów mnie wnerwiło, więc swoją wyższą od nich ofertą po prostu zamykam wszystkie pozostałe extension na NIE, bo tam dopiero jest skąpienie i np po tych wszystkich peanach flubera na temat "nie podpisywać ext Ingrama" extension dla Kuzmy (który ceni się wyżej niż Ingram na 100% aktualnie, a sam mówi że na zadupiu nie chciałby grać) 12mln rocznie to jest jakiś żart.

Draymond też ofk na NIE, tu jest inna zupełnie sytuacja niż w RL, bo zamiast big4 jest tylko duet z Kurą i słabe wsparcie na teraz i słabiutkie perspektywy na przyszłość. Nie ma też przyjaciela Klaya, inne organizacje pod względem takich extension niziutkich zupełnie, będzie szukał (i dostanie) maxa za rok u nas.

Do kiedyś tam.

Nie wiem swoją drogą nawet czy deal dla Drummonda jest legalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, january napisał:

Ogólnie mnie się nawet nie chce argumentować na temat Ingrama, będzie klepnięte to będzie, nie to nie i tak imo grubo niżej powinien tu podpisać z wielu względów, ale za to chętnie popatrzę na głosy wielu osób w kontekście innych, często też poprzednich głosowań na zasadzie "jak wy właściwie potraficie potem patrzeć w lustro".

Dedmon dostał max możliwe extension - tylko po to, by wiedział że go lubię, pewnie odrzuci.

Inna sprawa, że kilka postów mnie wnerwiło, więc swoją wyższą od nich ofertą po prostu zamykam wszystkie pozostałe extension na NIE, bo tam dopiero jest skąpienie i np po tych wszystkich peanach flubera na temat "nie podpisywać ext Ingrama" extension dla Kuzmy (który ceni się wyżej niż Ingram na 100% aktualnie, a sam mówi że na zadupiu nie chciałby grać) 12mln rocznie to jest jakiś żart.

To nie jest żart tylko max mozliwe extension żeby kuzma wiedział że go lubię panie podwójne standardy:)

I to nie jest 12 rocznie bo rezygnuje w ten sposob z bardzo korzystnego to na 1.7 miliona:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Z czystej ciekawości czemu Drummond nie ? Pytałem przed IV tura i tam 100/5 brałby z pocałowaniem w dupke , a tu ma nie wziąć 127/5 bo ? 5 rok TO ? 

Chyba powołujesz się na moją opinię, więc ja nie wiedziałem, że on ma 29 mln z PO za rok. I w sumie dalej uważam, że jego wartość to 20-25 milionów na sezon (biorąc pod uwagę jego opinię o sobie + jak jest oceniany),  ale on ma robić opt out z 30 milionów i wziąć coś w stylu 100/4? Dziwne combo. To jest de facto 70/3 przy salary 125 milionów w 2021 gdyby wziął PO.

Edytowane przez BMF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo gm rezygnuje:)

3 godziny temu, january napisał:

extension dla Kuzmy (który ceni się wyżej niż Ingram na 100% aktualnie

No to niech strace, kuzma za ingrama, deal?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu chyba istotne jest, jak będzie rozłożony ten kontrakt, gdyż pierwszy rok nie może być niższy niż jego PO, które ma odrzucić, a to TO na końcu nie może być niższe niż ostatni gwarantowany rok.

To TO słabo wygląda przy extension, ale Drumm raczej się nie martwi o tą kasę.

No i GM chce ponoć odchodzić, zatem jak planujesz rezygnować, to jestem na NIE przy extension. Nowy GM sam powinien zadecydować o kontrakcie Drumma. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Balem sie ze o dellavedove beda sie bic mocniejsze ekipy niz moja ale jestem jedynym playoff teamem ktory mu zlozyl oferte wiec powinien spokojnie trafic do hornets.

Chociaz widze ze pierwszy glos poszedl na wizarda tak jakbyscie glosowali wzgledem potrzeb klubow a nie tego co zrobilby zawodnik a to w nich powinnismy sie wcielic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wizards to no brainer dla Dellavedovy, team z aspiracjami na playoffy, dużo większe minuty, a jak się dobrze spisze, to za rok może dostać szansę na grę z Hardenem i Durantem.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagłosowałem na TAK u Drumma ale może się to zmienić po doniesieniach o GM 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Skończ już k**** z takimi tekstami bo się to niesmaczne robi.

Ludzie Ci spokojnie piszą, że c***owo wygląda opt out z 27, żeby brać 20M a Ty im, że Cię k**** bawią.

Szacunku trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no jak Ingram nie dostanie extension tym razem to chyba i ja odchodzę...

ile to jest rocznie poniżej możliwego maxa ? 2-3 mln ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi