Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

ktos tam zostaje ciekawy na kolejna runde?

Delly :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to Kaminsky za 11/3 w OKC.

Na FA wraca Cheick Diallo. Dla niektórych kasztan, a niektórym miałem wrażenie, że umknął iż nie jest RFA. Nie bardzo wiem dlaczego ale mam zajebiste przeczucia co do niego ( takie sniff sniff jak przy Alfonzo ) lecz niestety nie jestem wstanie mu już złożyć oferty w V turze. 

Może ktoś się pokusi na niego.

No i oczywiście Delly oczekuje jakiś skromnych 4/2.

Z pozostałych nazwisk to jest jeszcze dziadzio Nene który to w końcu jest w RL Rockets i co nie co będzie tam grał.

Ktoś się może skusić też na Jamala Craforda, choć on ma już 39 lat, co zdobędzie to i odda w D i nic na razie nie wskazuje aby miał dostać jakąś ofertę.

Jarell Martin ( RFA ) dostał training camp deal od RL Cavs.

Jest też oczwyiście dostępny pączusiek Felton. RL OKC mieli go podpisywać, ale wtedy pojawił się Kawhi ze swoim pomysłem.

Zaskakujące jak się potoczyła kariera Emmanuela Mudiaya. V tura przed nami a on wciąż na FA. Był by w Hawks, ale był ostatni na liście prio. Zagra w RL Jazz.

MIchael Carter-Williams zagra w RL Orlando.

Ktoś może Kucia wybawi i Antonio Blakeney'owi rzuci 2+1TO aby nie brał QO. 

Jak teamy potrzebujące biga na 10 minut mogły zapomnieć o Bobanie Marjanovicu się pytam ?!

Dellavedova, Mudiay, Boban, Nene i pewnie jeszcze MCW oraz Diallo mogą być raczej spokojni o angaż w V turze. Reszta to trzęsie gaciami.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MCW minuty raczej będzie łapał, jednak Fultz od początku nie będzie full strenght

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jeszcze jest do wzięcia ulubienieć @januaryego z playoffów a dokładnie z serii LAL-GSW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze widzę że Connaughton Leonard i Tolliver w Warriors?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, przeskautowałem sobie tego Doriana i dobry dzik to jednak jest, także dzięki Lama, tańszy Royce O'Neal- witamy w Minnesocie !

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W razie czego jestem gotowy przyjmować oferty na V turę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Do kiedy oferty są ?

Nie było żadnej informacji od kiedy do kiedy i do kogo.

Tak samo jak już tydzień z @Tecu czekamy na odpowiedź w pewnej sprawie z tematu 'pytania'.

@MarcusCamby @ozzy110 może odpowiecie w końcu na moją i Tecu sprawę?

I generalnie jak macie aż taką kupę roboty w Radzie to V turę mogę też ja zbierać. Nie startuję, na pewno dotrzymam terminów i będziecie mieli to bańki.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Eld napisał:

Nie było żadnej informacji od kiedy do kiedy i do kogo.

Tak samo jak już tydzień z @Tecu czekamy na odpowiedź w pewnej sprawie z tematu 'pytania'.

@MarcusCamby @ozzy110 może odpowiecie w końcu na moją i Tecu sprawę?

I generalnie jak macie aż taką kupę roboty w Radzie to V turę mogę też ja zbierać. Nie startuję, na pewno dotrzymam terminów i będziecie mieli to bańki.

Znaczy ja nie widzę podstawy prawnej do zmiany decyzji, a pomysł uważam po prostu za zły, bo to dodatkowy rok ochronny dla gracza będącego to tak jakby dodatkowe RFA. To na pewno nie przejdzie.

Rada jest jakby martwa, nie wiem czym to jest spowodowane, ja sam ostatnimi czasy byłem mocno zarobiony. Dziś mam trochę czasu, ale samemu to mi ciężko działać. Postaram się zamknąć czwartą turę dziś oficjalnie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy ja nie widzę podstawy prawnej do zmiany decyzji, a pomysł uważam po prostu za zły, bo to dodatkowy rok ochronny dla gracza będącego to tak jakby dodatkowe RFA. To na pewno nie przejdzie.

Rada jest jakby martwa, nie wiem czym to jest spowodowane, ja sam ostatnimi czasy byłem mocno zarobiony. Dziś mam trochę czasu, ale samemu to mi ciężko działać. Postaram się zamknąć czwartą turę dziś oficjalnie.

Czyli stashed mamy ostatecznie wyjaśnione.

Dziękuję.

Mam zbierać oferty na V turę? Dodaję w pakiecie poganianie maruderów i bezwzględne dotrzymanie terminów. Szykuje mi się dość luźny tydzień więc się spokojnie mogę tym zająć a sama V tura to nie I żeby ktoś się obawiał o jakieś przecieki których i tak wiadomo, że nie będzie.

Edytowane przez Eld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. zwyczaju za 40 minut zamknie się okienko transferowe i powinna rozpocząć się V tura. Stąd ponawiam pytanie z rana:

10 godzin temu, Eld napisał:

Mam zbierać oferty na V turę? Dodaję w pakiecie poganianie maruderów i bezwzględne dotrzymanie terminów. Szykuje mi się dość luźny tydzień więc się spokojnie mogę tym zająć a sama V tura to nie I żeby ktoś się obawiał o jakieś przecieki których i tak wiadomo, że nie będzie.

@MarcusCamby @ozzy110 @january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, polishllama69 napisał:

ja nie składam ofert, więc jednego marudera macie z glowy

I tak musisz wysłać 'brak ofert'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Eld napisał:

I tak musisz wysłać 'brak ofert'.

Inaczej wpierdol i za karę stracisz wszystkich graczy którym nie złożyłeś oferty.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Wooden napisał:

Inaczej wpierdol i za karę stracisz wszystkich graczy którym nie złożyłeś oferty.

Dziwne fetysze, ale zwykle kończy się na punkcie karnym. Jak ich sporo uzbierasz to będziesz miał jedną, dwie, trzy oferty mniej na kolejnym FA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, ignazz napisał:

Niech ozzy wyczyści skrzynke

@ozzy110

Zrobione. Kurcze takiego syfu w skrzynce jeszcze nie miałem xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi