Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał:

.. ale macie tylko 15 miejsc w rosterze a nie 350.. :( 

No właśnie, dlatego miejsce jest tylko dla tych co naprawdę chcą i się wyróżniają w lidze :D 

Teraz, ignazz napisał:

 

trzeba było nie obiecywać 😉

Bez tego nie udałoby się dopiąć kilku deali :D Wielka Minnesota jak zwykle krok do przodu! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No właśnie, dlatego miejsce jest tylko dla tych co naprawdę chcą i się wyróżniają w lidze :D 

Bez tego nie udałoby się dopiąć kilku deali :D Wielka Minnesota jak zwykle krok do przodu! 

czyli łamiesz obietnice aby dopiąć parę deali, aha, ok, nie mam pytań

2 minuty temu, fluber napisał:

A tacy co się nie wyróżniają jak lillard są żegnani;) 

totalnie anonimowy. teraz przecież pisze się o Justynie Robinsonie! to jest postać nietuzinkowa

całe forum postawione na nogi!

z jego powodu Leonard stracił robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

A tacy co się nie wyróżniają jak lillard są żegnani;) 

No niestety, salary nie jest z gumy, Lillard zgodził się być Ofiara na Ołtarzu Boga, wiec choć był to Ukochany Syn Minnesoty, to nie mogliśmy mu zabronić.

Znajdziesz te rozprawkę o Spółdzielni??

6 minut temu, ignazz napisał:

czyli łamiesz obietnice aby dopiąć parę deali, aha, ok, nie mam pytań

Chwala Wielkiej Minnesocie.

 

3 minuty temu, ignazz napisał:

pewien miłośnik Bieli za grosze

Mac nie pije, a Ty go o wciąganie amfetaminy posądzasz:) 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

@Qcin_69

Ivan Rabb.. pamiętamy.. 🤨

high five memphis grizzlies GIF by NBA

No Ivan wielkim Minnesotanczykiem był, jakby nie miłość GMa do Wielkiego Ivana to w Socie biegałby przecież Giannis :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 13:23, ignazz napisał:

STORIES UNTOLD BY BEGM

Oczywiście ze zjawisko Spółdzielni bardzo nieformalne istnieje jak zjawisko Fali w Ludziach Honoru. Luźne związki ale często mimo wszystko popieranie wspólnych celów choć osia są tu zainteresowania i podobne poglądy niż rozkazy siedziby głównej  

Aktorzy:

@Qcin_69

@Sylvinho.

@LeweBiodroSmoka

@Lucas

czarny charakter: GM Spurs 

siedziba: Ciechocinek ( 2 członków) i WiFi*  / *po oficjalnej autoryzacji przez Prezesa zamieszczonych informacji LTE

spółdzielnia to bardzo luźny nieformalny związek paru GM w tym możliwe ze nieujawnionych datowany  na luty 2019. 

Geneza to wspólna podróż Prezesa i Sylvka z Ciechocinka na zlot gdzie nie było mowy wtedy o projekcie tylko rozmowa pewna wspólnych pasji o nba. I be GM. 

W chwili wymiany 7 waya powoli pod przewodnictwem Q przeobraża się nadal w bardzo nieformalny twór ale coraz bliżej wspólnych celów ( zamierzenie Prezesa gdzie wątpię czy wszyscy członkowie są nawet manipulacjami dopuszczeni do wiedzy końcowej) 

po okresie pokłócenia się o wartość  Zacha i nieprzydatność w DEN ( wstępna wymiana odwołana w imię 7 waya)pomiędzy  GM spurs i Denver do strefy wpływów dołącza LBS ( skłócony i w wywołanym konflikcie z Ignazz) a z nim inny Jokicoviec Lucas  

w bardzo luźny sposób choć szczególnie Lbs - ostatnio bardziej nieobecny - pozostaje pod wpływem Prezesa  najwieksza autonomie w tym procederze ma GM Wizz mający czasem po prostu odmienne zdanie  co pare razy wykazał - jak kazda organizacja o wątpliwej reputacji działa na zasadach wzajemnego nieformalnego ( bez rozkazów Prezesa) działania lub serii micro ruchów częściowo nieświadomych u innych członków - popierania wspólnych lub indywidualnych celów  a linia obrony jest wymóg pokazania i zadanie dowodów istnienia  - organizacji przecież nieformalnej  oraz atak na przeciwników Spółdzielni w stylu: Ignazz znowu wracasz do tamtego ;) często skoordynowany aby uprawdopodobnić zasadność ataku i stosowanych argumentów.

przejawem tego jest swoisty kontakt poza Forum na grupie FB ( udowodniłem nieobecność na Forum LBS i nieodbieranie PM z równoczesnym wymienieniem z Prezesem 2019 na 2021) 

grupa nie działa jak partia z nakazem głosowania i jest raczej grupa powiązań luźnych i popierania wspólnych stref wpływów. Bardzo luźno przez co cześć członków może to robić nieświadomie. Przykład? 

członkowie do dziś się nie zorientowali ze tak na prawdę owoce kosi Prezes choć obecnie koncept ewoluuje i trwa epicki etap oddawania i spłacania długu przez Prezesa ( z nieswojego) np. Monte w Denver bo tak bezkosztowo można kupić głosy  

geneza nazwy: odchodzący Fluber opublikował cześć pm spurs z opisu z którego wynikało ze coś jest na rzeczy ( wtedy to raczkowało) gdzie GM wprost nazwał proceder „jebana spółdzielnia” co bylo powodem kolejnych ataków na spurs z dalszym pogorszeniem relacji spurs z  LBS. Co dobre w tamtym okresie ten twór kiełkował w głowie prezesa i nieświadomi potencjalni członkowie zaatakowali GM spurs ze ten na chwile odszedł. Jego powrót przyjęto w opisywanym środowisku przy wymuszonych przeprosinach GM jako triumf. 

Obecny okres rozpoczyna etap naprowadzających wypowiedzi członków i dalszej częściowo skoordynowanej akcji prezesa w bardzo nieformalny sposób choć wypowiedzi ocenne w kwestiach FA są podpowiedzią ze jest coś na rzeczy. 

Okres wakacyjny sprawia ze członkowie mało co się kontaktują ale zostają pod mniejszym lub większym wpływem Q. Sam prezes nie rozdaje pickow za głosy wewnątrz organizacji tylko płaci „ nie swoim”. 

Nietrafione zarzuty członkostwa Januarego ( mój domysl ze nie jest członkiem) sprawiają uśmiech na twarzy Prezesa bo oddala to podejrzenia przez zamataczenie obrazu innym GM. 

Wiekszosc GM uzna to za brednie  co potwierdza tylko przekonanie Q o wykonaniu dobrej kreciej roboty. 

Julekstep nasz keeper tajemnic i kolejny Jokicovic ma nieposzlakowana opinie wiec mam nadzieje ze Prezes nie myśli o psuciu nam tego świetnego projektu w tamtym kierunku. Mam ogromna nadzieje bo z reguły wierze w ludzi i tu @LeweBiodroSmokabardzo mi brakuje tych dyskusji do 4:30 o nba. Luke ;) Q is not Your Father Vader ;) 

To??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem i użycie słowa spółdzielnia padło już wcześniej w lutym 2019 conajmniej, ale chyba nie znalazłem jeszcze pierwszego użycia przez ignazza, bo najwcześniejszy post przeprasza za użycie tego słowa.

Jeśli zaś dobrze zrozumiałem powyższy post, to wychodzi na to, że spółdzielnia to wszyscy GMowie związani z Toruniem, a więc conajmniej ja, qcin, ignazz, sylvinho, Ozzy.

Trochę rzeczywiście dziwne, żeby z takiego miasta tylko 200K tak dużo managerów tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

Też szukałem i użycie słowa spółdzielnia padło już wcześniej w lutym 2019 conajmniej, ale chyba nie znalazłem jeszcze pierwszego użycia przez ignazza, bo najwcześniejszy post przeprasza za użycie tego słowa.

Jeśli zaś dobrze zrozumiałem powyższy post, to wychodzi na to, że spółdzielnia to wszyscy GMowie związani z Toruniem, a więc conajmniej ja, qcin, ignazz, sylvinho, Ozzy.

Trochę rzeczywiście dziwne, żeby z takiego miasta tylko 200K tak dużo managerów tu.

Data na bank się zgadza :D bo to było chwile po zlocie 2019 :D ale to Musisz poszukać w postach Flubera bo on za zgoda Ignazza wrzucił cały tekst który dostał od GMa Spurs, najzabawniejsze 3 minuty w historii beGM z pominięciem pisania Januarego o tym, ze jest kimś więcej niż hipokryta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to:

 

W dniu 20.02.2019 o 17:43, fluber napisał:

 

A zatem w całości wymiana priv z Ignazzem

 

Ignazz:

Fluber. 
 
Będę pierwszym GM ale nie ostatnim który odejdzie z gry natychmiast jak nie utnie rada tej farsy. 
 
Qucin kombinuje a Wy tylko pomagacie
 
Fluber:
Nie zamierzam reagować na szantaż emocjonalny
 
Ignazz:
Bądź twardy tam gdzie trzeba a nie mi tu twardziela zgrywasz. ;)
 
Zobacz. Ja na przewrócenia deala tracę tez wiec nie jest w moim interesie popierać łamanie przepisów. 
Mój deal wisi i zaoewne spadnie co będzie strata i dominem. Wylecą mi wszystkie. 
 
Ale jeżeli mam cofać się do 5 stycznia to zrobię to. 
 
Qucin to manipulant i tyle. 
 
Pohandlować tak dał radę ze teraz jest mu głupio to pokazać. 
 
Przeczytaj jeszcze raz jego wypowiedz o tym pakiecie wymian. 
 
I wróć do mnie proszę
 
Qucin ma kółko adoracji. Sylv lbs lucas. 
 
Zrobił straszna spółdzielnie i to było strasznie widać na złocie. Szkoda ze tego nie widziałeś.
 
Fluber:
 

To nie jest kwestia personalna z Qcinem i nie chodzi o to, żeby komuś robić na złość.

 

Ignazz:

 

Był umoczony w pare kontrowersji i mu po prostu nie ufam. Myśle ze wiedział ze nie może robić pakietu ale spróbował Ciebie podejść i mu się udało. 
 
Zaraz za jego machlojki będziesz czarna owca.
 
Fluber:
Nie tylko on pisał do mnie w tej sprawie.
 
Ignazz:
Ja tracę na tej kasacji niestety Brogdona i masę pracy. Chyba najwiecej wymian mi spadnie. Ale walczę o przepisy. Tracę na tym personalnie
 
Ale podchodzę do tego na zasadzie sprawiedliwości i to jest ważniejsze.
 
Fluber:
A ja na zasadzie prawa, a wbrew nazwie pewnej popularnej partii, tego się nie da połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.