Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Eld, co tam za Hezonje dostales?

Ode mnie nikt go nawet z dopłatą nie chciał 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, SlaKB napisał:

Ode mnie nikt go nawet z dopłatą nie chciał 😂

Wielokrotny mistrz NBA zagra w Oklahomie :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, SlaKB napisał:

Trzy picki drugiej rundy. A w sumie to cztery.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, brawo 

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, SlaKB napisał:

Wow, brawo 

Ale nie tak za darmo. Przyjechał jeden z drugim z zachodu do mnie, mówią że trochę śmieci potrzebują zrzucić, że dobrze zapłacą to się zgodziłem.

Zupełnie jak w RL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze widzę, że wygrałem Greena jednym głosem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

FA się praktycznie konczy, może jeszcze jakiś jeden gracz w następnej rundzie wpadnie, ale to juz będzie kosmetyka. Szkoda tego Middletona, udalo sie to zakonczyc mimo tego ze nic za niego nie dostalem w taki sposob 

Walker/Barea

Green/Waiters

Iguodala/Belinelli/Matthews

Giannis/Kleber

Lopez/Gibson/Thompson

Szału nie ma, ale tragedii też nie biorąc pod uwagę ograniczenie czasowe oraz dodatkowo kontuzję DMC na ktorego bardzo liczyłem, wierzyłem że w Lakers się ogarnie, ale niestety posypał się calkowicie. :(

mialem praktycznie dogadany lepszy trejd gdzie pozyskiwalem gracza z TOP50 ale january wyskoczyl z tymi finansami i dupa, musialem to przynajmniej na razie odłożyć :(

Edytowane przez SlaKB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wyniki?

Lucas wypłakał tego Bogdana niczym Jasiek Russella.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile u CM rozumiem jakaś frustrację tym latem (co dziwne, bo broni tytułu i zgarnął Davisa) to nie rozumiem reakcji @MarcusCamby pod zdjęciem Bogdana z media roomu.

Dałem mu uczciwe pieniądze, mocno o niego walczyłem przed podpisem, żeby go ściągnąć do Phoenix, a i podczas extension byłem mocno aktywny. Ostatecznie jeśli dobrze liczę 19 agentów powiedziało tak, więc nie ma tu żadnych kontrowersji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Kiedy wyniki?

Lucas wypłakał tego Bogdana niczym Jasiek Russella.

A ja chyba Kaminskiego ale nie liczyłem a z tel teraz to już ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, widzę że wywołałem wilka z lasu :D

Te wypłakanie to było między innymi uświadomienie agentom, w tym Tobie jego statusu na przyszłe lato czy tego, że ogłoszone salary jest niższe od prognozowanego przy poprzedniej rundzie, ewentualne przypominanie o tym że u nas gracze przychodzący do nowej drużyny i podpisujący extension są norma

No ale generalnie @january to obok @fluber i @Wooden top w osiąganiu celów w dyskusji w BeGM, więc dzięki za docenienie postępów także w tym elemencie gry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciąż uważam, że kontrakt jest za niski. Zwłaszcza jak na extension.

Hield dostał kontrakt lepszy od Vucevica, a Bogdanovic na poziomie Marcusa Morrisa.

Na pytanie czy wolę Bogdana za 15mln czy Hielda za 27mln zdecydowanie wskazałbym Serba.

Jaki wynik u Jaylena Browna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SlaKB napisał:

FA się praktycznie konczy, może jeszcze jakiś jeden gracz w następnej rundzie wpadnie, ale to juz będzie kosmetyka. Szkoda tego Middletona, udalo sie to zakonczyc mimo tego ze nic za niego nie dostalem w taki sposob 

Walker/Barea

Green/Waiters

Iguodala/Belinelli/Matthews

Giannis/Kleber

Lopez/Gibson/Thompson

Szału nie ma, ale tragedii też nie biorąc pod uwagę ograniczenie czasowe oraz dodatkowo kontuzję DMC na ktorego bardzo liczyłem, wierzyłem że w Lakers się ogarnie, ale niestety posypał się calkowicie. :(

Bardzo mocny i świetnie uzupełniający się duet liderów. Dwóch elite rolesów w swoich rolach (Lopez, Green). Dużo opcji z tworzeniem lineupów, zagwozdka z piątym starterem w RS, ale bdb ławka. Topowy team ligi, mi się podoba i jak dla mnie mocniejsi niż rl bux.

@kucio działaj tam, albo w 5 turze FA będzie Teague dostępny ^.^

Teraz wężyk two-way, ciekawe czy ktoś coś dobrego przechwyci

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14-13 na Jaylena Browna na NIE o_O

Nie no Panowie, jak tak to będzie wyglądało to ja zaraz w ogóle extension zablokuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz nie rozumiem. Chodzi Ci o to, że za dużo głosów na tak czy to że odrzucił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Teraz nie rozumiem. Chodzi Ci o to, że za dużo głosów na tak czy to że odrzucił?

Zdecydowanie za dużo na tak :)

Mówimy o zawodniku, który dwa lata temu wyrzucił Giannisa i spółkę jako najlepszy gracz Celtics. Jest młody i już jest sprawdzonym two-way starterem z potencjałem na coś więcej.

Ingram odrzucił lepszą ofertę (rzecz jasna słusznie) niemal bezdyskusyjnie, a tu było zaskakująco wyrównanie. Myślałem, że tu będzie no-brainer na nie i nawet nie śledziłem na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówimy o zawodniku, który od dwóch lat się nie rozwija, ostatni sezon miał słaby i nie rokuje na nic więcej niż solidnego rolsa będacego 4-5 opcja, dawanie mu umowy 20+ na sezon to śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Mówimy o zawodniku, który od dwóch lat się nie rozwija, ostatni sezon miał słaby i nie rokuje na nic więcej niż solidnego rolsa będacego 4-5 opcja, dawanie mu umowy 20+ na sezon to śmiech na sali

Tym rozumowaniem to dojdziemy, że nawet Tatum nie jest wart 20mln na sezon.

Brown to przed wszystkim miał mało minut. Jest młody i bardzo utalentowany. Sprawdzony już na dużej scenie. Za sam potencjał jest więcej wart.

Skoro ten sezon miał gorszy to powinien czekać na następny, by podbić wartość. Podobnie Bogdanovic i Murray.

Niby "najlepsze forum", a retoryka ogranicza się tylko do ostatniego sezonu. Nie takiego podejścia oczekiwałbym od elitarnego grona.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tym rozumowaniem to dojdziemy, że nawet Tatum nie jest wart 20mln na sezon.

Brown to przed wszystkim miał mało minut. Jest młody i bardzo utalentowany. Sprawdzony już na dużej scenie. Za sam potencjał jest więcej wart.

Skoro ten sezon miał gorszy to powinien czekać na następny, by podbić wartość. Podobnie Bogdanovic i Murray.

Niby "najlepsze forum", a retoryka ogranicza się tylko do ostatniego sezonu. Nie takiego podejścia oczekiwałbym od elitarnego grona.

Może to grono nie jest w takim razie tak elitarne jak myślisz?

Ostatni sezon w kontekście extension jest bardzo ważny, do tego doszedł blamaż na MŚ. Gdyby sc było z gumy to może i racjonalnym byłoby dawanie takich umów każdemu jednemu, który ma potencjał, ale nie jest, tak samo jak Brown nie jest imo graczem wartym takiego hajsu, nie rozumiem ludzi głosujących na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ingram odrzucił lepszą ofertę (rzecz jasna słusznie) niemal bezdyskusyjnie, a tu było zaskakująco wyrównanie.

Skandalozy z nieuczciwym   traktowaniem Lakers ciag dalszy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi