Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

zacznij grac fair, a nie po trupach do celu.

panowie to tylko zabawa. 

Tez nie zachowuj się jak dziecko z tym zrzucaniem Leonarda :P przyznaj się ze miałeś wlam na konto i się ogarnij.

Z Robinsonem wiadomo, ze wina tak naprawdę jest niczyja i jest to pechowy dla Ciebie zbieg okoliczności. 
 

Wydaje mi się, ze akurat te kontrakty wprowadzał ktoś z ówczesnej Rady, pamietam ze @ozzy110 pytał mnie w tym samym okienku o to jak rozłożyć umowę Winslowa m.in. No ale jak Mały Czlowiecsek z Lakers zauważył zawsze takie kontrakty były tu traktowane jako 1+2+1 - kto ma racje, nie wiem, prawda jest taka ze Robinson skończył sezon w Knicks i to jest teraz ich problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cytat

 

December 6th, 2020 at 4:23pm CST by JD Shaw

The Sixers have signed guard Justin Robinson, who was acquired by the team’s G League affiliate off waivers last January, the team announced today.

As expected, the deal is an Exhibit 10 contract, Derek Bodner of The Athletic tweets.

Robinson appeared in 33 G League games with Delaware and Capital City last season, averaging 14.2 points, 6.2 assists and 31.2 minutes per game. He also played nine brief games with the Wizards, scoring a total of 13 points in 49 minutes.

Robinson, 23, went unselected in the 2019 NBA Draft after spending four seasons at Virginia Tech. He quickly agreed to a deal with Washington, joining the team for summer league and sticking with the franchise until he was waived in January.

 

 

ja tam uważam, że Justin Robinson tą swoją kasę powinien dostać jak podpisał 3 gwarantowane lata. Powinno się go po prostu przywrócić do aktywnego składu (a nie dead money). Wolves w geście zadośćuczynienia powinni przesłać Knicks 1mln$ cash. I wtedy C_M niech podejmie decyzję, czy go gdzieś sprzedaje, czy trzyma na tym kontrakcie dalej.

Z Leonardem nie róbmy sobie jaj - jest w Knicks, żadnego zwolnienia nie było. Po prostu niech @Eld jak może wykasuje te posty o Leonardzie, gdyż to bezsensowne zamieszanie nikomu nie służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tez nie zachowuj się jak dziecko z tym zrzucaniem Leonarda :P przyznaj się ze miałeś wlam na konto i się ogarnij.

Z Robinsonem wiadomo, ze wina tak naprawdę jest niczyja i jest to pechowy dla Ciebie zbieg okoliczności. 
 

Wydaje mi się, ze akurat te kontrakty wprowadzał ktoś z ówczesnej Rady, pamietam ze @ozzy110 pytał mnie w tym samym okienku o to jak rozłożyć umowę Winslowa m.in. No ale jak Mały Czlowiecsek z Lakers zauważył zawsze takie kontrakty były tu traktowane jako 1+2+1 - kto ma racje, nie wiem, prawda jest taka ze Robinson skończył sezon w Knicks i to jest teraz ich problem

już tak bardziej żartobliwie... dlaczego przy każdej nawet małej aferce nagle się okazuję że GM Minny akurat przechodził obok i był widziany jako ostatni ;;;;;;;-)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Polubowne rozwiązanie to dopisać milion do dead money Knicks, Wolves i Warriors. 

Na pewno nie ma szans na żadne anulowanie kontraktu po tym jak dopiero co dopisaliśmy Ben Simmonsowi kilkanaście milionów. 

ja zadnego miliona w imieniu knicks nie przyjmuje. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Polubowne rozwiązanie to dopisać milion do dead money Knicks, Wolves i Warriors. 

Na pewno nie ma szans na żadne anulowanie kontraktu po tym jak dopiero co dopisaliśmy Ben Simmonsowi kilkanaście milionów. 

Lol a niby za do Wolves? Może dopisać Pels zamiast Wolves skoro są tak samo winni :) 

Wolves oddało Robinsona dawno dawno temu, niech sobie Knicks uruchomią składkę na siepimagabeGM i żebrzą o hajs, Sota raczki umywa bo jest Bogu ducha winna

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja zadnego miliona w imieniu knicks nie przyjmuje. 

niech qcin placi, skoro polecial w c***a i tyle. mozna przywrocic mi robinsoan do druzyny, qcin w ramach kary przelewa mi gwarantowany hajs jaki potrzebny jest do pozostalego pokrycia kontraktu robinsona.

 

to jest jedyne sprawiedliwe rozwiazanie. 

XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

działanie wbrew przepisom i zrzucanie winy na mnie, gdy owej winy mi przypisać nie można. 

bez winy nie ma przestępstwa. 

Nie sprawdziłeś kontraktu, który pozyskujesz, więc nie próbuj zrzucać na wszystkich odpowiedzialności. Rozumiem rozgoryczenie, ale mogłeś to równie dobrze sprawdzić, miałeś taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Nie sprawdziłeś kontraktu, który pozyskujesz, więc nie próbuj zrzucać na wszystkich odpowiedzialności. Rozumiem rozgoryczenie, ale mogłeś to równie dobrze sprawdzić, miałeś taką możliwość.

Zwłaszcza ze ten kontrakt nie był pozyskiwany ode mnie!!! Ja Robinsona oddawałem Polishlamie w rozliczeniu za Looneya 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie sprawdziłeś kontraktu, który pozyskujesz, więc nie próbuj zrzucać na wszystkich odpowiedzialności. Rozumiem rozgoryczenie, ale mogłeś to równie dobrze sprawdzić, miałeś taką możliwość.

to jest dokładnie tok myslenia "nie fair".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No rak wiec fair by było jakby Minnesota płaciła za Twoje niekompetencje xd

ty popelniles przestepstwo, wiec ty ponosisz odpowiedzialnosc za przestepstwo.

ja co najwwyzej moge sie uchylic od cyznnosci prawnej (transferu robinsona), skoro działałem pod wpływem błedu (przestepstwa). 

albo gramy wedlug przepisow albo przepisy sobie dopowiadamy jak karpik. tylko wtedy mamy do czynienia ze sredniowieczem, ew. komuna. 

choc nawet w komunie nie dopowiadali sobie istnienia przepisow. 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ty popelniles przestepstwo, wiec ty ponosisz odpowiedzialnosc za przestepstwo.

ja co najwwyzej moge sie uchylic od cyznnosci prawnej (transferu robinsona), skoro działałem pod wpływem błedu (przestepstwa). 

Ale co było przestępstwem wg Ciebie? To ze ktoś wpisał go na szaro? XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to jest całkiem zabawne, że z jednej strony głosujący głosują za Mitchelem bez PO (pomimo tego, ze w realu je dostał), a co do Davisa nie głosują za 4+1 (pomimo tego, że w realu taką umowę dostał).

fuck logic

"ja wiem swoje", lepiej niz sam zawodnik

Czyli Beasley powinien się zgodzić na mniejszy kontrakt niż w realu? 

Fuck logic. 

51 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Czyli Beasley powinien się zgodzić na mniejszy kontrakt niż w realu? 

Fuck logic. 

Weź Tecu jeszcze ze 3 razy to napisz bo nie przeczytaliśmy :D 

@karpik ja mogę potwierdzić ze był on na szaro wpisany, niemniej nie przeze mnie ( ja nawet tych wartości kontraktów nie znałem xd) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.