Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Alonzo a ja Ci mówię, że Mitchell dostanie PO. Teraz nie ale za rok na pewno tak. Jak nie od Ciebie, to od kogoś innego (Mavs i duo Trae-Mitchell?) i dlatego jestem na nie. Poza tym Twój klub odbił się dwa razy od I rundy PO. RL Oklahoma przez to straciła 3/4 składu a Ty powinieneś ułaskawiać graczy jak się tylko da.

Innymi słowy. No player option = głos na nie.

Wiesz, że jestem w ciul obiektywny no ale po prostu sorry, ale nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet celowo napisałem obok.

Nie wiem co jest nie tak z UTAH w real NBA, ale tam to dostał, to tu też powinien - tak uważam.

Według Ciebie UTAH samo z siebie wyszło z propozycją PO? Jaki to ma dla nich sens?

Według mnie Mitchel chciał taką opcję i ją dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta. To, że ty chcesz żeby Mitchell gral całą karierę w Orlando obok Townsa nie znaczy że Donovan też tego chce ( wzięcie PO wcale nie wskazuje że tego nie chce swoją drogą) 

Natomiast Towns ma nadal sporo do udowodnienia jako ewentualny partner do budowania swojego legacy stąd żądanie PO w ostatnim roku. 

Dlatego też nie wiem czemu się tak przy tym upierasz - jeżeli wszystko będzie ok to Mitchell będzie grał tak długo jak będziesz chciał obok KATa, a jeżeli nie - będzie to tylko wskazywać, że wzięcie PLAYER OPTION było słuszna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest całkiem zabawne, że z jednej strony głosujący głosują za Mitchelem bez PO (pomimo tego, ze w realu je dostał), a co do Davisa nie głosują za 4+1 (pomimo tego, że w realu taką umowę dostał).

fuck logic

"ja wiem swoje", lepiej niz sam zawodnik

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to jest całkiem zabawne, że z jednej strony głosujący głosują za Mitchelem bez PO (pomimo tego, ze w realu je dostał), a co do Davisa nie głosują za 4+1 (pomimo tego, że w realu taką umowę dostał).

fuck logic

"ja wiem swoje", lepiej niz sam zawodnik

logika jest chyba taka, czy ktos kibicuje bardziej klubom czy zawodnikom.

Ty chyba kibicujesz klubom, aka caly czas NYK, tylko dlatego ze sa NYK.

Stad Ty akurat powinienes patrzec od strony klubow i np:

NYK nikomu w te lato nie dalo 5 letniej umowe, to tez nie daloby ADavisowi i ogolnie nie podpisali nigdy zawodnika kalibru ADavisa.

HEAT dalo 5letniego maksa bez PO Bamowi Adebayo, stad taki daje tez Orlando ( wzoruje sie na HEAT :o  ).

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to jest całkiem zabawne, że z jednej strony głosujący głosują za Mitchelem bez PO (pomimo tego, ze w realu je dostał), a co do Davisa nie głosują za 4+1 (pomimo tego, że w realu taką umowę dostał).

fuck logic

"ja wiem swoje", lepiej niz sam zawodnik

powyzsze prowadzi tez do absurdalnej konkluzji, ze alonzo jak gm magic wykonał lepszą robotę niż ja. 

najwyrazniej sobie zasluzyl na uprzywilejowane traktowanie, na ktore ja nie zasluguje (a w gruncie rzeczy nie zasluguje nawet na przecietne traktowanie, bo takim bylboy klepniecie 4+1)

 
  •  

takze nagroda goatGM w begm leci do Alonzo. gratulacje. Oddaje Ci swoj pas.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

takze nagroda goatGM w begm leci do Alonzo. gratulacje

akurat te okreslenie jest juz chyba zajete przez Marcusa Cambiego.

Myślę, że można nazwać Alonzo Rilesem beGM i tez się nie obrazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważniej to IMO trzeba poruszyć tu dwie kwestie, o których teraz dyskutujemy i warto spojrzeć na to z perspektywy całej rozgrywki, a nie tylko na teraz i w kwestii Knicks.

Moim zdaniem Justin Robinson powinien po prostu być na FA, bo został popełniony błąd i nie powinniśmy go teraz naprawiać w ten sposób jaki proponuje Marcus. Knicks pewnie negocjowali go z myślą, że jest niegwarantowaną umową, bo tak było w arkuszu. Ciężko stwierdzić czyja to wina, ale przypominam, że u nas to jednak ostatecznie TYLKO EXCEL i nie powinniśmy za to karać akurat GM-a Knicks czy kogokolwiek. Błędy się u nas zdarzały i będą zdarzać.

Drugą kwestią jest to, że poważnie uważam iż Knicks zrzucili Kawhia i nie da się teraz tego cofnąć, bo jeśli uznamy, że c_m może sobie zrzucić Kawhia i mieć Kawhia, bo coś było w emocjach to możemy dojść do innych absurdów w przyszłości. Może ktoś podjął decyzję o wymianie w emocjach i chce ją cofnąc to pozwólmy na to, bo w końcu Kawhi nie został zwolniony przez Knicks? Jeśli PG13 spadnie ze schodów i zostanie kaleką do końca życia to mac i Qcin mogą z powrotem sobie Lillarda wrócić w BeGM? Olanie tego zwaivowania Kawhia będzie niepoważne.

Podsumowując: Justin Robinson -> FA, Kawhi Leonard - > waiver list

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Tak na poważniej to IMO trzeba poruszyć tu dwie kwestie, o których teraz dyskutujemy i warto spojrzeć na to z perspektywy całej rozgrywki, a nie tylko na teraz i w kwestii Knicks.

Moim zdaniem Justin Robinson powinien po prostu być na FA, bo został popełniony błąd i nie powinniśmy go teraz naprawiać w ten sposób jaki proponuje Marcus. Knicks pewnie negocjowali go z myślą, że jest niegwarantowaną umową, bo tak było w arkuszu. Ciężko stwierdzić czyja to wina, ale przypominam, że u nas to jednak ostatecznie TYLKO EXCEL i nie powinniśmy za to karać akurat GM-a Knicks czy kogokolwiek. Błędy się u nas zdarzały i będą zdarzać.

Drugą kwestią jest to, że poważnie uważam iż Knicks zrzucili Kawhia i nie da się teraz tego cofnąć, bo jeśli uznamy, że c_m może sobie zrzucić Kawhia i mieć Kawhia, bo coś było w emocjach to możemy dojść do innych absurdów w przyszłości. Może ktoś podjął decyzję o wymianie w emocjach i chce ją cofnąc to pozwólmy na to, bo w końcu Kawhi nie został zwolniony przez Knicks? Jeśli PG13 spadnie ze schodów i zostanie kaleką do końca życia to mac i Qcin mogą z powrotem sobie Lillarda wrócić w BeGM? Olanie tego zwaivowania Kawhia będzie niepoważne.

ja proponuje mniej kija w dupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

A kto w takim razie odda Robinsonowi jego uczciwie zarobione 3 mln?

No tu pojawia się problem, ale ciężko ustalić teraz winnego po prostu.

Qcin złożył prawidłową ofertę z gwarancją, KTOŚ pisał do arkuszu jako umowa niegwarantowana, a podczas negocjacji Robinson leciał jako "asset" niegwarantowany, więc Knicks nie pozyskiwali go jako zawodnika z gwarantowaną umową.

Za to "karanie" osoby, która uzupelniala arkusz tez jest moim zdaniem niesprawiedliwa + byłaby zniechęceniem do działania na rzecz BeGM, ale zarówno Qcin, jak i c_m w tej sytuacji moim zdaniem błędu nie popełnili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Za to "karanie" osoby, która uzupelniala arkusz tez jest moim zdaniem niesprawiedliwa + byłaby zniechęceniem do działania na rzecz BeGM, ale zarówno Qcin, jak i c_m w tej sytuacji moim zdaniem błędu nie popełnili.

jeśli już to popełnił go qcin, bo wiedział co oferował i wprowadzał ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No tu pojawia się problem, ale ciężko ustalić teraz winnego po prostu.

Qcin złożył prawidłową ofertę z gwarancją, KTOŚ pisał do arkuszu jako umowa niegwarantowana, a podczas negocjacji Robinson leciał jako "asset" niegwarantowany, więc Knicks nie pozyskiwali go jako zawodnika z gwarantowaną umową.

Za to "karanie" osoby, która uzupelniala arkusz tez jest moim zdaniem niesprawiedliwa + byłaby zniechęceniem do działania na rzecz BeGM, ale zarówno Qcin, jak i c_m w tej sytuacji moim zdaniem błędu nie popełnili.

Każdy powinien pilnować własnego ogródka, to jest zasada nr 1. Do tego sezonu, gdzie teraz tylko kilka osób ma możliwość robienia zmian w arkuszu, za burdel w nim odpowiadał GM danego zespołu. Teraz nie dojdziemy kto Justina "zrobił na szaro", ja wierzę wszystkim, że nie mieli złych intencji, ale pewne jest, że Robinson ma 3 lata gwarantowane i że jego ostatnim klubem są Knicks.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Każdy powinien pilnować własnego ogródka, to jest zasada nr 1. Do tego sezonu, gdzie teraz tylko kilka osób ma możliwość robienia zmian w arkuszu, za burdel w nim odpowiadał GM danego zespołu. Teraz nie dojdziemy kto Justina "zrobił na szaro", ja wierzę wszystkim, że nie mieli złych intencji, ale pewne jest, że Robinson ma 3 lata gwarantowane i że jego ostatnim klubem są Knicks.

robinson jest bez klubu. a nie ma zadnej zasady w regulaminie, ze odpowaida za to ostatni klub.

dopowiadasz sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie no. Jak zakładasz że to GM odpowiedzialni byli za swój arkusz to wina oddania gracza ze źle wpisana umowa leży po stronie Wolves. Podobnie jak z oddawaniem 2nd rounderow których się nie ma.

Ale ja nie mam takich informacji kiedy Justin Robinson zrobił się szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.