Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, january napisał:

Nie no sam pisałeś, że jak weźmie 1+1 w RL Lakers to zupełnie inna sytuacja by była.

A teraz przy 4+1 piszesz, że to przecież dajesz mu tyle ile chce :D 

Ja konsekwentnie za 2+1.

mylisz sie

W dniu 2.12.2020 o 19:04, człowiek...morza napisał:

Ja bym tego nie nazwał ponownym złożeniem ofert.

To jest po prostu oferta, która cały czas leży na stole, jednocześnie z poszanowaniem zasady, że to gracz rozdaje karty. Dlatego też czekam po prostu na sygnał, co zrobi w realu i zaoferuję mu to, co on sam chce. Czy to będzie 1+1, 2+1, 3+1, jego wola. Ja jedynie drukuje kontrakt i daje do podpisu :)

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

No w taki sposób pokierowaliscie kariera Whitea ze zarabia tyle co Admirał. Zgodnie z CBA można w przypadku naszych wydanych już kwot handlować graczami o zbliżonym poziomie (125%) 

tylko jeden gracz u mnie tyle zarabia co White. Który jest wam dozgonnie za to wdzięczny. 

No tak, przecież to Minnesota podjęła opcja zespołu, lol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Panowie

ja wiem, że skoro gram tu od początku, to powinienem znać takie szczegóły jak to, że nie można dać mniej rocznie niż w pierwszej ofercie, ale wiadomo jak ze mną tam jest i teraz propozycja - czy możnaby mianować jedną osobę coby sprawdzała te oferty pod kątem legalności przed publikacją? nikt raczej nie chce robić wałków bo raz że to zawsze wyjdzie, a dwa, że nikomu to nie służy bo jedynie co z tego mamy to bajzel

poza tym wg. mnie, podobnie jak @Eld uważam, że dla Royca najlepsza byłaby oferta 3letnia, miałby możliwość dostania lepszego kontraktu nawet już za dwa lata, to nie jest gracz z renomą jakiegoś Okafora by lecieć na każdy dostępny hajs

tak czy inaczej dostosuję się do decyzji, którą podejmiecie

pełna zgoda. Teraz chyba to się traktuje nawet jako argument na zasadzie, celowo czekac aż ktoś coś złego złoży by można to było wypominać jako argument przy walce o FA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

pełna zgoda. Teraz chyba to się traktuje nawet jako argument na zasadzie, celowo czekac aż ktoś coś złego złoży by można to było wypominać jako argument przy walce o FA.

 

Chyba mamy inne doświadczenia. Gdy składałem ofertę @MarcusCamby zwrócił mi uwagę na to co w ofercie jest nieważne, w sumie nawet w dwóch kwestiach. W jednej ja miałem rację, w drugiej Marcus, ale pewnie jakby coś przy Twojej/LBS-a zauważył, że jest źle od razu to też zróciłby uwagę, a w sumie tylko on miał do tych ofert dostęp wcześniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lucas napisał:

Chyba mamy inne doświadczenia. Gdy składałem ofertę @MarcusCamby zwrócił mi uwagę na to co w ofercie jest nieważne, w sumie nawet w dwóch kwestiach. W jednej ja miałem rację, w drugiej Marcus, ale pewnie jakby coś przy Twojej/LBS-a zauważył, że jest źle od razu to też zróciłby uwagę, a w sumie tylko on miał do tych ofert dostęp wcześniej :P

No widzisz :) nam nikt nie zwrócił uwagi, ze oferty były nieprawidłowe, Ty dostałeś 2 wiadomości :) 

+ znam CBA w kwestii wymian pewnie w 99%, nauczony doświadczeniem, FA do tej pory było traktowane przede mnie po macoszemu, drugi raz tego błędu raczej nie popełnimy :) 

Tak samo z oferta z extension dla Tatuma, po prostu wypadło z głowy ze można w danej rundzie poprawić ofertę, wiec Jayson dostanie tego pięknie rozpisanego maksa w 3 turze. 

Ta gra cały czas nas uczy nowych rzeczy związanych z CBA i to jest najbardziej wymierna zaleta uczestnictwa w niej, także relax, nikt nikogo nie miał nigdy w planach tutaj oszukać, Sota zawsze gra fair :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lucas napisał:

Chyba mamy inne doświadczenia. Gdy składałem ofertę @MarcusCamby zwrócił mi uwagę na to co w ofercie jest nieważne, w sumie nawet w dwóch kwestiach. W jednej ja miałem rację, w drugiej Marcus, ale pewnie jakby coś przy Twojej/LBS-a zauważył, że jest źle od razu to też zróciłby uwagę, a w sumie tylko on miał do tych ofert dostęp wcześniej :P

Chodzi o to, że w następnej turze poprawimy oferty - więc pewna kara jest - brak tury.

Chodzi zas, zeby zas nie uzywac argumentu typu, co to za organizacja co nie zna CBA. Kto by tam chcial grac etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Chodzi o to, że w następnej turze poprawimy oferty - więc pewna kara jest - brak tury.

Chodzi zas, zeby zas nie uzywac argumentu typu, co to za organizacja co nie zna CBA. Kto by tam chcial grac etc.

Zwłaszcza ze jak się okazuje z postu Lucasa Radni sami nie zawsze maja racje co do pewnych reguł, a co to dopiero my, szare myszki. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

No tak, przecież to Minnesota podjęła opcja zespołu, lol 

Aby już kończyć przydługi temat nikt tu nie jest głupkiem. Decyzja o wykorzystaniu sytuacji i wrzuceniu mu minimum zamiast godnego extension od razu przez ATL było skoordynowane z tym ze znalazł się kupiec. Kupiec który zapłaci więcej gdy gracz będzie jeszcze przez rok mega tani. Ułatwiło to zarówno kalibrację oferty jak i wyrównanie sałary na niskim poziomie czyli bez oddawania wyżej kwotowanego czyli w przypadku MIN lepszego gracza. 
w realnej nba gdy gracz nie „łapie” się w planach drużyny macierzystej (ATL) robi się snt ale w żadnym przypadku nie wysyła się gracza do innego klubu na 1,9 mln kontrakcie. ATL ma oczywiście wyjechane na obecna sytuacje a MIN oczywiście będzie zwalać na Jastrzębie. Taki niewinny układzik w wymianie. Najlepsze jest to ze nowy GM @mac uwielbia gracza i dołożył się do tego ze obecnie ma gracza co biega za minimum zamiast +12 plus.

ale najlepiej pisać „to nie my... to ATL”. 
 

@Qcin_69 niezależnie ile xd użyjesz i ile razy wpiszesz to ATL nie zmienisz faktu ze będziesz miał w składzie świetnego zespołu gracza bardzo niezadowolonego który wie ze bez wymiany zasługuje na solidne extension. I nie mamy tu oczywiście żadnych pretensji o pomyłkę w ofercie bo każdemu się zdarza. Ale robiliście z tego niepotrzebny szum i argument jacy to wspaniali nie jesteście bo daliście graczowi więcej niż można było. Szkoda tylko ze te wspaniałe słowa nie przekładają się na stan konta gracza. 
 

derick White to fantastyczny gracz po obu stronach parkietu. Ambitny i pracowity. Profesjonalny. Nigdzie nie czytałem aby ktoś kwestionował jego nastawienie do treningów gry zespołowej zdania trenera. Co ważne był rok temu częścią kadry US Team. Wiec ma bezpośredni kontakt z topowymi zawodnikami nba. 
 

moim skromnym zdaniem nie zasługuje tego kalibru gracz robiący ciagle postępy ale już nie młody na tego typu przepychanki i wykorzystanie regulaminu. 
 

czy wasz ruch był zgodny z CBA? Tak. Zgodny z szablonem? Tak. 
Czy gracz zasłużył na uruchomienie takiego scenariusza ze gra nadal za 1,9mln?  W obliczu otwartego przyznania GM ze to jego ulubiony gracz?  Pozostawiam do Waszej rozwagi. 
 

przepraszam innych za wpis bo robi się to już nudne. Z mojej strony koniec tematu. Dziękuje za cierpliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak już tak troszkę naginamy głosowanie poprosiłbym @LONGER01 o opis dodatkowy dotyczący planów wobec Royce’a. Chciałbym wyrównać szanse aby wygrał lepszy w fair atmosferze. 

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Yo, nie możemy uznać tej błędnej oferty LbS jako 40 zamiast 39,8? I zacząć głosowania na royce od nowa ? Nie róbmy jaj, taki mały precedens nie zaszkodzi raczej. 

Jeżeli GM konkurencyjnych ofert wyraża zgodę to jestem za. 

Idą święta a my sobie skaczemy do gardła i taki gest byłby zgodny z duchem gry  świat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, january napisał:

 

@LONGER01 nic osobistego, nawet bardziej pasowałoby mi teoretycznie odejście Royce'a na wschód :P Ale zdecydowanie uważam, że on chciałby zostać w Baryłach.

Rozumiem, ja już dwa lata temu jak Royce był RFA walczyłem o niego ale wtedy LBS wyrównał ofertę. Mijają dwa lata i jest podobna sytuacja.🙂

Mimo wszystko uważam że będąc całą karierę u nas rezerwowym to Royce ma większe ambicje i wolałby być starterem oraz mieć dłuższy kontrakt. 

Edit: Nie LBS tylko GM Hornets

 

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Yo, nie możemy uznać tej błędnej oferty LbS jako 40 zamiast 39,8? I zacząć głosowania na royce od nowa ? Nie róbmy jaj, taki mały precedens nie zaszkodzi raczej. 

Jeśli ktoś uważa, że ta reoferta Nuggets była najlepsza, to zachęcam do głosowania za odrzuceniem wszystkich ofert i wtedy LBS poprawi swoją ofertę w III turze. Każdy precedens jest niebezpieczny, bo nie wiadomo co będzie w następnej turze, ktoś się znowu pomyli i zaraz podniesie argument, że skoro LBS mógł poprawić, to i ja mogę. Jest narzędzie do tego, żeby dać szansę LBS, więc proszę z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Jeśli ktoś uważa, że ta reoferta Nuggets była najlepsza, to zachęcam do głosowania za odrzuceniem wszystkich ofert i wtedy LBS poprawi swoją ofertę w III turze. Każdy precedens jest niebezpieczny, bo nie wiadomo co będzie w następnej turze, ktoś się znowu pomyli i zaraz podniesie argument, że skoro LBS mógł poprawić, to i ja mogę. Jest narzędzie do tego, żeby dać szansę LBS, więc proszę z niego korzystać.

Podbijam i również do tego gorąco namawiam. Nothing personal Longer oczywiście ale tu się LBS jebnął o 200k i to nie świadomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam swój głos, bo uważam że na to jak ja głosuje nie powinno mieć wpływ to jak inni głosują. 

Nie głosowałbym na pewno za odrzuceniem gdybym nie wiedział o tej nielegalnej ofercie. To że została złożona i nie została uznana nie powinno mieć wpływu na moje głosowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.