Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał:

Nie rozumiem o co tu chodzi z Admirałem  ? Nic o nim tu nie pisałem.

Nie wiem co robisz więc.

No w taki sposób pokierowaliscie kariera Whitea ze zarabia tyle co Admirał. Zgodnie z CBA można w przypadku naszych wydanych już kwot handlować graczami o zbliżonym poziomie (125%) 

tylko jeden gracz u mnie tyle zarabia co White. Który jest wam dozgonnie za to wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

 

No ale przede wszystkim to moim zdaniem wszyscy superstarzy w tej lidze czekają na to co zrobi u nas LeBron, bo RL Davis też podpisał po LeBronie :P I tak jak pisałem od mojego pierwszego głosowania przy nowej umowie Davisa, w tym sezonie faworytem po niego są u nas Knicks i nie powinien podpisać z nikim innym, ale różnicą jest kwestia długości kontarktu, zarówno wcześniej, jak i teraz pewnie również głosy dość równo się rozkładają, więc tu wychodzi po prostu to, że każdy widzi tę sytuację trochę inaczej, a to że ktoś się z Tobą nie zgadza to nie znaczy, że robi to przez pryzmat swoich interesów czy "pierdoli", po prostu ma inne zdanie.

nie zgadzasz sie z samym davisem, a nie ze mna.

i tym co powiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie zgadzasz sie z samym davisem, a nie ze mna.

i tym co powiedzial

Z tego co wiem to Davis mówił to jako gracz zespołu, w którym aktualnie zdobył mistrzostwo ligi i w którym gra z GOATem, a nie z Kawhim, więc to Ty sugerujesz, że kontekst nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Z tego co wiem to Davis mówił to jako gracz zespołu, w którym aktualnie zdobył mistrzostwo ligi i w którym gra z GOATem, a nie z Kawhim, więc to Ty sugerujesz, że kontekst nie ma znaczenia.

ani razi nie powiedzial, ze podpisal z uwagi na msitrzostwo.

poweidzial, ze nie zwraal uwage na podpis lebrona.

powiedzial, ze chce dlugoiego zabezpieczenia, bo ma historie kontuzji.

wie Ty uwazasz, ze lepiej wiesz co sam davis sadzi.

dlugofalowo lakers nie klada mu lepszych perspektyw niz knicks

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

powiedzial, ze chce dlugoiego zabezpieczenia, bo ma historie kontuzji.

To teraz pozwolę sobie wbić szpilę.

W wywiadach mówił też, że ze względu na historie kontuzji unika grania na centrze.

Ty dałeś go na matchup z Embiidem, tuż przed podpisaniem masywnego kontraktu.

Tak dbasz o swojego podopiecznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ani razi nie powiedzial, ze podpisal z uwagi na msitrzostwo.

 

Nie powiedziałem, że on coś takiego powiedział. Powiedziałem w jakich okolicznościach wypowiedział przytaczane przez Ciebie słowa, a te sa po prostu inne zarówno w kwestii wyniku, jak i osób grających wokół niż w Knicks. W BeGM gracze podejmowali już inne decyzje niż w rzeczywistości, a sytuacja Davisa nie jest po prostu oczywista i to widać po komentarzach, gdzie Marcus twierdzi, że to no-brainer, a znajdą się też osoby będące za opcją 1+1 i tak się w tej grze po prostu zdarza, a Ty nie potrafisz uznać tego, że ktoś widzi jakąś sytuację inaczej niż Ty i jak january dopiero co obrażał LeBrona, tak teraz Ty "agentów Davisa", gdzie sugerujesz jakieś kierowanie się swoimi interesami co jest po prostu obrzydliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

no tangiers i karpik nie maja zadnego interesu w narzuceniu narracji :D

kiedys przyjaciele Knicks, teraz rzucaja klody pod nogi

smutne, ze wlasne interesy przyslonily im obiektywizm

 
  •  

To, że mam interes to jedno, ale ten interes wynika z tego, że uważam, że właśnie by zrobił Davis dla siebie najlepiej gdyby wziął 1+1 od Knicks w tym roku i w przyszłe lato powiedział sprawdzam. Gdybym uważał, że jest inaczej, to nie próbowałbym nikogo przekonywać do czegoś, w co sam nie wierzę.

Zresztą poniekąd sam moim zdaniem to przyznajesz, bo sam wiesz jak będzie Ci trudno odbudować skład, skoro pomimo tego, że Davis odrzucił 2+1, w następnej turze nie dałeś mu 1+1, co wydawało się być logiczne. Po prostu wiesz, że latem byłoby Ci jeszcze ciężej go zatrzymać, co z perspektywy Davisa powinno być dość ważne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

 

Zresztą poniekąd sam moim zdaniem to przyznajesz, bo sam wiesz jak będzie Ci trudno odbudować skład, skoro pomimo tego, że Davis odrzucił 2+1, w następnej turze nie dałeś mu 1+1, co wydawało się być logiczne. Po prostu wiesz, że latem byłoby Ci jeszcze ciężej go zatrzymać, co z perspektywy Davisa powinno być dość ważne ;)

jedyne czym sie kierowalem, to jego intencjami z ktorymi publicznie jak sie okazuje, nie kryje sie.

i od poczatku pisalem, ze dam mu to czego sam chce. 

i publicznie mowilem, ze sam ym glosowal za odrzuceniem poki sam nie podejmie decyzji

wiec twoje wnioski daleko odbiegaja od prawdy

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 turze bym nie klepnął 4+1 ale teraz kiedy Davis mówi wprost że nie patrzył na LeBrona i kontuzje były istotnym czynnikiem za długa umowa (a mamy jeszcze instytucje trade request) to krótsza umowa dla Davisa byłaby wbrew temu co mówi, a korzystna byłaby nie dla gracza a jedynie dla niektórych zespołów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgl zabawne, ze pierwszy raz przy podpisie gwiazdy w naszej grze pojawia sie argument, ze teoretycznie inna druzyna moze za rok zaproponowac lepsze perspektywy.

i to w sytuacji, gdy druzyna macierzysta jest jedna z dwoch najlepszych druzyn w lidze.

w sytuacji gdy jej liderzy wchodza w prime i maja pare lat grania na najwyzszym poziomie.

tak jak wspominalem, lepiej by wyszlo w oczach niekorych, jakbym moje gwiazdy sciagnal dopiero teraz.

tak jak zrobili to celtics z westbrookiem, co dalo przedluzenie georg. wetdy nikt nie myslal o 1+1, choc sytuacja gorsza

no ale coz, knicks na swieczniku, wiadomka. i zadne wypowiedzi davisa nawet tego nie zmieniaja. bez wypowiedzi zle, z wypiedziami rownie zle. jebac to co mowi, "ja wiem lepiej".  

mogl se zostac z zionem w pelicans. ale u nas bedzie chcial isc do ziona do mavs. mhm itd itp

jakze absurdalnie brzmi teza w ktorej gracz opuszcza jeden z dwoch najlepszych zespolw, bo gdzies moze miec lepiej (co ejst scenariuszem do teog bardzo malo prawdopodobnym).

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

No w taki sposób pokierowaliscie kariera Whitea ze zarabia tyle co Admirał. Zgodnie z CBA można w przypadku naszych wydanych już kwot handlować graczami o zbliżonym poziomie (125%) 

tylko jeden gracz u mnie tyle zarabia co White. Który jest wam dozgonnie za to wdzięczny. 

Ale nie rozumiem jak ja niby tym pokierowalem?

Ja moge ( i ofc to robie ) zaproponowac mu ten kontrakt co wczesniej wstawil Karpik ( ~ w przyblizeniu 12,13,14,15 ) ale ofc nie naciskam go bo wiem, ze za rok on moze i ja bede planowac dac mu wiecej na FA. Nic innego zrobic nie moge.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, człowiek...morza napisał:

jakze absurdalnie brzmi teza w ktorej gracz opuszcza jeden z dwoch najlepszych zespolw, bo gdzies moze miec lepiej (co ejst scenariuszem do teog bardzo malo prawdopodobnym)

Na ten moment dwa najlepsze zespoły to Lakers i Heat z tego co pamiętam. Jak wskoczysz za rok do top2 (ofc życzę powodzenia, jak każdemu z contenderow) to używaj wtedy tego jako argumentu. 

I tak. Uważam (jeśli pojawi się szansa, a na ten moment to możliwe), że AD wolałby spędzić 2-3 sezony u boku LeBrona, do którego idealnie pasuje i który najlepiej ze wszystkich potrafi wykorzystać jego zalety. 

Widzę też inną świetną opcję, zarówno krótko-, jak i długoterminową dla niego poza Knicks. 

Knicks oczywiście również nie skreślam, ale imho dajmy mu szansę zbadać rynek za rok. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.