Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Panowie głosujący na Warriors przed Pacers - przypominam ze Warriors go wymienili już raz i chyba nie chciałby tam wracac. Bucks mają go warunkowo wiec zależy mi na tym żeby wskoczyć przed Warriors. Minuty jakieś na spokojnie dostanie na PG-SG nawet przy braku kontuzji, a ani Conley ani Rose to nie ironman.

Jeśli mówisz o Cooku to on nie może iść do GSW bo został oddany na początku stycznia czyli to co pisał @january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja proszę tylko o głosy na NIE przy extension Draymonda Greena.

Uciekło mi że w RL ostatecznie podpisał z opcją - pierwsze raporty Woja były na jej brak - więc jako GM Warriors chciałbym dać mu dokładnie taką umowę jakiej by chciał i jaką podpisał w RL.

Dray to jeden z dwóch nietykalnych graczy w mojej organizacji i chcę żeby dostał to czego pragnie.

W kolejnej rundzie dostanie ofertę extension 100/3+PO.

Edytowane przez Wooden
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

Jeśli mówisz o Cooku to on nie może iść do GSW bo został oddany na początku stycznia czyli to co pisał @january

Jasiek to chyba mówił, że skoro był oddany w styczniu to powinien być w głosowaniu na ostatnim miejscu, ale trafić teoretycznie może, bo po July Moratorium się kasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, ozzy110 napisał:

Czyli oferta Warriors jest nieważna ??? 

Wyglada na to ze cook do pacers w takim razie, bucks wezmą kogos z dwójki mcconnell barea

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że ten Campazzo musiał przedłużyć z Realem do 2023 :<

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cmon ludzie.. podajcie mi jeden powód dlaczego Cook miałby iść do Warriors. U nas został oddany stamtąd a w realu odszedł dopiero co... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Wooden napisał:

Ja proszę tylko o głosy na NIE przy extension Draymonda Greena.

Uciekło mi że w RL ostatecznie podpisał z opcją - pierwsze raporty Woja były na jej brak - więc jako GM Warriors chciałbym dać mu dokładnie taką umowę jakiej by chciał i jaką podpisał w RL.

Dray to jeden z dwóch nietykalnych graczy w mojej organizacji i chcę żeby dostał to czego pragnie.

W kolejnej rundzie dostanie ofertę extension 100/3+PO.

Z tym Draymondem to na pewno NIE bez PO, ale jest jeszcze jedna ciekawa sprawa, a w sumie dwie którą poruszał @january a które jak by znikły w gąszczu postów.

beGM GSW < RL GSW. W beGM GSW nie ma ani Klaya, ani DLO ( pod handel but still ), rotacja to wciąż 10 graczy. Do tego u nas za rok szykuje się więcej kasy a mniej dobrych FA ( wysyp extensions ). Nie jestem pewien czy Dray powinien się skusić na 100/4 3+1PO, gdzie warunki ( skład GSW i FA w przyszłym roku ) są zgoła inne. Tu powinien pójść przynajmniej jakiś bonus.

O jakim bonusie mówię? @kolader i LeVert. W RL LeVert dostał  średnio 17,5/rok. Tutaj Nets dali mu 20M/rok bo są po prostu słabsi niż w RL. Bonus 10M w 4 lata za słabszy team. 

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Livingston na emeryturze, to coś zmienia u @Sylvinho.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

tak, możliwość pozyskania Fourniera raczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Lucas napisał:

Nic. Płacić i tak trzeba. Tak jak Ginobliemu Lakers czy Duncanowi Spurs

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jasiek to chyba mówił, że skoro był oddany w styczniu to powinien być w głosowaniu na ostatnim miejscu, ale trafić teoretycznie może, bo po July Moratorium się kasuje.

Tak. O to dokładnie mi chodziło, Cook nie wiem jak ma tu rozważać GSW.

5 godzin temu, Eld napisał:

beGM GSW < RL GSW. W beGM GSW nie ma ani Klaya, ani DLO

Yup, Caris nawet dostał bonus.

Jedyny gracz u nas który przy extension powinien robić teraz zniżkę dla contendera to... zgadnijcie 😉 Jest tam w teamie DLO :D 

btw @fluber zwracam honor, tam MC mi zwrócił uwagę, że przy Sabonisie jest 2+1 PO, a nie 3+1 PO, więc ta kasa aż tak nie bije po oczach :P 

Muszę Sabonisa samego przemyśleć jeszcze.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

btw @fluber zwracam honor, tam MC mi zwrócił uwagę, że przy Sabonisie jest 2+1 PO, a nie 3+1 PO, więc ta kasa aż tak nie bije po oczach :P 

Zgadza się. 17.5 plus 17.5 plus po na 17.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, january napisał:

Jedyny gracz u nas który przy extension powinien robić teraz zniżkę dla contendera to... zgadnijcie 😉 Jest tam w teamie DLO :D 

Gdyby był choć jeden rumors o Ingramie i extension to by można było rozmawiać. A tak to sam Ingram chce pewnie mocno się postarać a i NOP wolą poczekać do przyszłego roku jak z DLO i Nets było.

8 minut temu, january napisał:

Muszę Sabonisa samego przemyśleć jeszcze.

Sabonis dostał świetną ofertę od @fluber. Tutaj nie ma co się zastanawiać. 35M w dwa lata + PO jak by coś poszło nie tak, a jak będzie fajnie to odrzuca i wciąż jako młody wchodzi na FA.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Eld napisał:

Z tym Draymondem to na pewno NIE bez PO, ale jest jeszcze jedna ciekawa sprawa, a w sumie dwie którą poruszał @january a które jak by znikły w gąszczu postów.

beGM GSW < RL GSW. W beGM GSW nie ma ani Klaya, ani DLO ( pod handel but still ), rotacja to wciąż 10 graczy. Do tego u nas za rok szykuje się więcej kasy a mniej dobrych FA ( wysyp extensions ). Nie jestem pewien czy Dray powinien się skusić na 100/4 3+1PO, gdzie warunki ( skład GSW i FA w przyszłym roku ) są zgoła inne. Tu powinien pójść przynajmniej jakiś bonus.

O jakim bonusie mówię? @kolader i LeVert. W RL LeVert dostał  średnio 17,5/rok. Tutaj Nets dali mu 20M/rok bo są po prostu słabsi niż w RL. Bonus 10M w 4 lata za słabszy team. 

Rozumiem że się powołujesz na post Januarego?

Nie będę go szukał żeby przeczytać skoro najwyraźniej uznał za stosowne mnie w nim nie oznaczyć.

1. Na jakiej zasadzie BeGM Warriors < RL Warriors?

Steph, Dray i Looney są tu i tu.

W RL jest DAR i Klay bez Achillesa. U mnie Marc Gasol i Eric Bledsoe. Dałbym tu równa się, ale jak ktoś chce niech da lekką przewagę RL.

W RL nie ma nic więcej. U mnie jest masa młodego talentu: Kurucs, Hart, Nwaba, Okobo, Okpala, Thomas. Perspektywy na przyszłość nie tyle większe co DUŻO większe.

2. Jaki bonus? 100/4 to maksymalne możliwe przedłużenie jakie może dostać Dray. Nie mogę dać dosłownie ani centa więcej, co nie wynika z mojego skąpstwa a z CBA :)

3. Co ma do tego rynek? Mam w dupie rynek u nas. W RL jest kilka zespołów które będą mogły dać maksa. A wystarczy jeden. Za Wojem (z głowy); "Draymond was the most coveted UFA of the class 2020". To on był LeBronem tej klasy FA w RL. Żeby daleko nie szukać moje Detroit szykowało maksa właśnie dla Draya. Jego przedłużenie zostało dość solidnie skomentowane przez beat Pistons (chcieli go bo jest bardzo związany z Michigan, Pistons i Benem Wallace). Więc rynek u nas jest nieistotny. W RL mógł dostać dużo większy kontrakt za rok niż teraz a jednak wziął extension. U nas w zespole o podobnej sile, z lepszym młodym talentem i o podobnych ograniczeniach finansowych (przez Tomka jestem na minusie i grozi mi hardcap) miałby odrzucić extension bo?

Przepraszam bardzo ale to jest demagogia. Brak opcji to był mój błąd - nawet nie tyle przeoczyłem co zapomniałem o tym info i jestem na siebie wkurwiony. Dlatego powinien odrzucić pełne 4. 3+1? IMO powinien przyjąć 29 głosami na tak. Argument że sie obraził na brak PO zanim usłyszę od razu nazwę debilnym. Stawiam dolary przeciw orzechom że w RL najpierw dali mu pełne 4 (zawsze dają pełne kontrakty) a potem Rich skoro Dray nie chciał się kłócić wynegocjował chociaż PO. Dokładnie tak jak będzie u nas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Wooden napisał:

Rozumiem że się powołujesz na post Januarego?

Nie będę go szukał żeby przeczytać skoro najwyraźniej uznał za stosowne mnie w nim nie oznaczyć.

1. Na jakiej zasadzie BeGM Warriors < RL Warriors?

Steph, Dray i Looney są tu i tu.

W RL jest DAR i Klay bez Achillesa. U mnie Marc Gasol i Eric Bledsoe. Dałbym tu równa się, ale jak ktoś chce niech da lekką przewagę RL.

W RL nie ma nic więcej. U mnie jest masa młodego talentu: Kurucs, Hart, Nwaba, Okobo, Okpala, Thomas. Perspektywy na przyszłość nie tyle większe co DUŻO większe.

2. Jaki bonus? 100/4 to maksymalne możliwe przedłużenie jakie może dostać Dray. Nie mogę dać dosłownie ani centa więcej, co nie wynika z mojego skąpstwa a z CBA :)

3. Co ma do tego rynek? Mam w dupie rynek u nas. W RL jest kilka zespołów które będą mogły dać maksa. A wystarczy jeden. Za Wojem (z głowy); "Draymond was the most coveted UFA of the class 2020". To on był LeBronem tej klasy FA w RL. Żeby daleko nie szukać moje Detroit szykowało maksa właśnie dla Draya. Jego przedłużenie zostało dość solidnie skomentowane przez beat Pistons (chcieli go bo jest bardzo związany z Michigan, Pistons i Benem Wallace). Więc rynek u nas jest nieistotny. W RL mógł dostać dużo większy kontrakt za rok niż teraz a jednak wziął extension. U nas w zespole o podobnej sile, z lepszym młodym talentem i o podobnych ograniczeniach finansowych (przez Tomka jestem na minusie i grozi mi hardcap) miałby odrzucić extension bo?

Przepraszam bardzo ale to jest demagogia. Brak opcji to był mój błąd - nawet nie tyle przeoczyłem co zapomniałem o tym info i jestem na siebie wkurwiony. Dlatego powinien odrzucić pełne 4. 3+1? IMO powinien przyjąć 29 głosami na tak. Argument że sie obraził na brak PO zanim usłyszę od razu nazwę debilnym. Stawiam dolary przeciw orzechom że w RL najpierw dali mu pełne 4 (zawsze dają pełne kontrakty) a potem Rich skoro Dray nie chciał się kłócić wynegocjował chociaż PO. Dokładnie tak jak będzie u nas.

Pozdrawiam

Post Januarego dał mi do myślenia. Później po prostu się nad tym zastanawiałem i doszedłem do takich a nie innych wniosków.

Ad 1. Kulway Klay > cała Twoja młodzież, a DLO w tym roku będzie miał spoko wartość transferową i pewnie uda się coś ciekawego za niego wyciągnąć. 

Ad. 2. Nie chce mi się tego sprawdzać ( choć trochę dziwne mi się wydaje, że Dray może dostać tylko 25M/rok ), ale tym bardziej powinien U NAS poczekać. Inne perspektywy. Podobnie Bogdan Bogdanović po takich MŚ powinien poczekać.

Ad. 3. Bo? Już opisałem w poprzednim poście.

Brak opcji to błąd, a może nie błąd? Może świadome działanie na zasadzie 'a nuż się nie kapną i przejdzie'? Moja gdybologia vs. demagogia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzedniej rundzie uznano, że nie ma czekania na lato, więc zmiana logiki po niecałych dwóch tygodniach jest trochę dziwna.

Jeśli ktokolwiek teraz ma czekać to czemu nie czekać miał taki Hield choćby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

W poprzedniej rundzie uznano, że nie ma czekania na lato, więc zmiana logiki po niecałych dwóch tygodniach jest trochę dziwna.

Jeśli ktokolwiek teraz ma czekać to czemu nie czekać miał taki Hield choćby?

Hield dostał 107M a nie 60M.

Hield ma raptem jeden elitarny skill i był mocno podejrzany jeszcze rok temu.

Hield nie zagrał takich MŚ jak Bogdan.

Nic złośliwego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bogdan jest zmiennikiem Hielda. Tu też grał jako zmiennik, więc WTF. Procentowo względem wartości dostał lepsza ofertę od Hielda. 

I nie prowadz narracji jakby Bogdan poprowadził Serbie do tytułu i został MVP turnieju. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Eld napisał:

NOP wolą poczekać do przyszłego roku

bo to lamusy, co nie wierzą w ogóle w Ingrama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro Russell wziął 52/4, to Ingram powinien 90/4, więc może dajmy spokój z tym odwolywaniem się do przeszłych głosowań.

Ja za rok planuję grajkom pokroju Bogdanovicia dawać coś w stylu 40/1+1 z TO, ogólnie będą pieniądze na takich rolesów i bieda-allstarów, tacy Mavs spokojnie mogą dac 60/4 dla Bogdanovicia, a to duzo duzo atrakcyjniejsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi