Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ignazz napisał:

Robimy:

Admiral Schoefield plus MIN 1rd 2021 za Derick White 

Oraz wpisuje w obietnice w odpowiednim temacie 90.000.000 4+1 ( PO) od razu. 
 

robimy? 

Weź się Ignazz obudź bo proponujesz pick 30 za White gdzie piszesz ze to stud warty tyle co McCollum, wiec weź załatw McColluma za ten swój bieda pakiet i go wymienimy na White’a. 
 

 

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

widze konkurencja uprawia ladna demagogie.

zastanawiam sie co wiecej mogliby zrobic moi knicks, co wiecej moglby powiezdiec davis, zeby tych watpliwosci nie bylo.

coz gratuluje niektorym podejscia. wiecie lepiej co sam zawodnik ma w glowie lol.

i owszem sytuacja z realem nie jest taka sama. jest lepsza, bo daje davisowi lepsze perspektywy.

zadna z druzyn w ldize z kontuzja 3 i 4 najlespzego gracza w naszej lidze nie powachalaby 2 rundy. a ja mialem realne szanse na final.

tego waszego pi****lenai szkoda czytac. jedynym argumentem przeciwnym ejst brak mistrzostwa, za to za podpisaniem jestm ilion innych argumentow.

 

tydzien temu byla jakas dziwna gadka o giannise, tera davis jasno sie wypoweidzial (CHCE ZABEZPIECYZC SWOJA PRZYSZLOSC), to dalej szanownym kolegom cos nie pasuje. 

wtf

tangiers co tydzien mi dupe truje o davisa dla niewtajemniczonch. 

Pieprzysz, Sota z kontuzja 1 najlepszego zawodnika zrobiła finał konferencji, wiec tez nie uprawiaj propagandy bo Ci nie przystoi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tangiers napisał:

Sytuacja real Lakers nie ma nic wspolnego z sytuacja beGM Knicks. Dla mnie Davis nadal nie klepie nic innego niz 1+1 PO. Jesli dalej nie otrzyma takiej oferty od NYK to pewnie zaglosuje za Mavs, tylko musieliby wczesniej wymienic Ziona na jakis uznanych i doswiadczonych graczy jak np. Middleton czy Vucevic

XD

Teraz, ignazz napisał:

Nie da się bo kontrakty się nie zgadzają. 

Spokojnie, coś wymysle, chyba się znamy na tyle żebyś nie miał wątpliwości ze dla Minnesoty nie ma rzeczy niemożliwych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

ja wiem, że skoro gram tu od początku, to powinienem znać takie szczegóły jak to, że nie można dać mniej rocznie niż w pierwszej ofercie, ale wiadomo jak ze mną tam jest i teraz propozycja - czy możnaby mianować jedną osobę coby sprawdzała te oferty pod kątem legalności przed publikacją? nikt raczej nie chce robić wałków bo raz że to zawsze wyjdzie, a dwa, że nikomu to nie służy bo jedynie co z tego mamy to bajzel

poza tym wg. mnie, podobnie jak @Eld uważam, że dla Royca najlepsza byłaby oferta 3letnia, miałby możliwość dostania lepszego kontraktu nawet już za dwa lata, to nie jest gracz z renomą jakiegoś Okafora by lecieć na każdy dostępny hajs

tak czy inaczej dostosuję się do decyzji, którą podejmiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

XD

Spokojnie, coś wymysle, chyba się znamy na tyle żebyś nie miał wątpliwości ze dla Minnesoty nie ma rzeczy niemożliwych 

Na razie w końcu doszliśmy do porozumienia w wycenie Whitea 

nie tak jak chciałeś 15.000.000 tylko 25.000.000 plus bo na tyle rynek wycenił mcColla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Na razie w końcu doszliśmy do porozumienia w wycenie Whitea 

nie tak jak chciałeś 15.000.000 tylko 25.000.000 plus bo na tyle rynek wycenił mcColla. 

Mijasz się z prawda. Nic takiego nie napisałem: napisałem ze jak ogarniesz McColluma za White to dostaniesz White z pocałowaniem ręki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Ta niechęć do Davisa w NY dziwna albo dziwnie interesowna 

no tangiers i karpik nie maja zadnego interesu w narzuceniu narracji :D

kiedys przyjaciele Knicks, teraz rzucaja klody pod nogi

smutne, ze wlasne interesy przyslonily im obiektywizm

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja wiem, że skoro gram tu od początku, to powinienem znać takie szczegóły jak to, że nie można dać mniej rocznie niż w pierwszej ofercie, ale wiadomo jak ze mną tam jest i teraz propozycja - czy możnaby mianować jedną osobę coby sprawdzała te oferty pod kątem legalności przed publikacją?

Zawsze zbierał julekstep i tylko przyklejał, to co podawaliście.

W tym roku zbierają radni, ale też jesteśmy tylko ludźmi. Pomyliliśmy się z Gobertem i teraz ja twoją ofertę uznałem za prawidłową.

Nie wiem kto jeszcze miałby sprawdzać te wszystkie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Wycenimy to pocałowanie ręki i mamy wartosci netto

Zmienisz temat.

McCollum ma wartość jakiś 4 Derrickowi Whitow pewnie. 
 

Chetnie się zamienię, White za MCColluma, pisz do Longera i załatw McColluma a White dostaniesz i jeszcze dostaniesz 2 rundę w prezencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

smutne, ze wlasne interesy przyslonily im obiektywizm

 

Ja tam nie mam żadnego interesu przy Davisie i zapoznałem się z Twoimi argumentami oraz cytatami. Dostrzegam jednak też to, że Davis gra w innym zespole niż RL, że gra z Kawhim, a nie LeBronem, gdzie ostatnio mocno zakwestionowano kwestie tego jakim liderem jest Kawhi (i George) w Clippers i biorąc pod uwagę, że po braku mistrzostwa z Clippers wybijają negatywne kwestie o Kawhim RL to tak samo mogłoby być u naszych Knicks :P 

No ale przede wszystkim to moim zdaniem wszyscy superstarzy w tej lidze czekają na to co zrobi u nas LeBron, bo RL Davis też podpisał po LeBronie :P I tak jak pisałem od mojego pierwszego głosowania przy nowej umowie Davisa, w tym sezonie faworytem po niego są u nas Knicks i nie powinien podpisać z nikim innym, ale różnicą jest kwestia długości kontarktu, zarówno wcześniej, jak i teraz pewnie również głosy dość równo się rozkładają, więc tu wychodzi po prostu to, że każdy widzi tę sytuację trochę inaczej, a to że ktoś się z Tobą nie zgadza to nie znaczy, że robi to przez pryzmat swoich interesów czy "pierdoli", po prostu ma inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zawsze zbierał julekstep i tylko przyklejał, to co podawaliście.

W tym roku zbierają radni, ale też jesteśmy tylko ludźmi. Pomyliliśmy się z Gobertem i teraz ja twoją ofertę uznałem za prawidłową.

Nie wiem kto jeszcze miałby sprawdzać te wszystkie oferty.

to tylko lużna propozycja, nic od nikogo nie wymagam, ale trochę bez sensu teraz przenosić turę skoro wiadomo, że dałbym te 40/4

dostosuję się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz właśnie dostał solidne extension(mcC)  i dalej poprzez ten skręcony deal z ATL gdzie White dostaje niecałe 2 mln nie wiem jak zrobić 2 mln za 27 mln chyba ze planujesz dorzucić dodatkowych 23-24 mln złych kontraktów. Wtedy rozumiem za co dopłata tym 2rderem. TE u nas nie ma abyś wziął na klatę. Wychodzi mi na to ze zrobisz cap space oddając najwyższe kontrakty za picki. Wtedy przejdzie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Davis nie chce sie wiazac z druzyna, gdzie Irving olał gre w PO, daje impact tylko w specyficznych warunkach i pewnie skonczy kariere jako poor man’s Iverson. 
 

Nastepnie Leonard nie sprostal wyzwaniu jako lider w zeszlym sezonie w Clippers. Ostatni art. na Athleticu tylko to potwierdza, zreszta po PO juz byly raporty, ze coastowanie przez RS zle dzialal na zespol. 
 

W tych warunkach nie wiazalbym sie dluzsza umowa z takim zespolem tylko wzial 1+1 PO i zobaczyl jak ten dziwny covidowy sezon przebiegnie. 
 

Davis jest po sezonie gdzie w RS,  musial zapieprzac, a Leonard odpuszczal sobie wybrane mecze, a Irving cale PO. 
 

Co do demagogii i jakis moich interesow to pewnie moge potwierdzic, ze Davis mnie interesuje, podobnie jak Giannis czy nawet Zion, ale przed kazdym glosowaniem waze argumenty, a jakies zarzuty o swoje interesy sa bardzo niskim poziomie. 
 

Lakers jako zespol zagrali niesamowity i sezon i ich zestaw graczy, cala otoczka i historia z nim zwiazana nie ma nic wspolnego z beGM Knicks

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to tylko lużna propozycja, nic od nikogo nie wymagam, ale trochę bez sensu teraz przenosić turę skoro wiadomo, że dałbym te 40/4

Ja wiem, że byś dał i walka o te 200K jest trochę śmieszna, ale takie są zasady.

Dlatego czując się winny i z czystej ludzkiej przyzwoitości, pierwszy stanąłem na linii frontu, by ten O'Neale u Ciebie podpisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ignazz napisał:

Robimy:

Admiral Schoefield plus MIN 1rd 2021 za Derick White 

Oraz wpisuje w obietnice w odpowiednim temacie 90.000.000 4+1 ( PO) od razu. 
 

robimy? 

Nie rozumiem o co tu chodzi z Admirałem  ? Nic o nim tu nie pisałem.

Nie wiem co robisz więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.