Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Zgadza się. Tak jak zrobił to w rl NBA ryzykując że za 3 lata zostanie sam bez Jamesa i Kuzmy. Powiedział że zależało mu na długim kontrakcie że względu na swoją historię kontuzji. 

Różnica jest taka, że tam zdobył mistrza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

W real NBA Miami Heat zapłaciło LeBronowi Goat Jamesowi 64 miliony za 4 lata gry, mimo że mogli więcej.

W beGM Minesota chciała zapłacić Derrickowi Whiteowi 60 milionow za 4 lata gry, mimo ze mogli tylko mniej.

Think about that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

 

W beGM Minesota chciała zapłacić Derrickowi Whiteowi 60 milionow za 4 lata gry, mimo ze mogli tylko mniej.

Think about that.

O tym że nikt w historii NBA nie zaproponował zawodnikowi więcej niż mógł? :) chwalicie się niekompetencja jakiej w rl NBA nie widziano? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

O tym że nikt w historii NBA nie zaproponował zawodnikowi więcej niż mógł? :) chwalicie się niekompetencja jakiej w rl NBA nie widziano? ;)

no w kulturze chyba nie liczą się suche liczby tylko, ale chęci etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

To czemu tylko 60 mu daliscie? ;)

Lubię opierać się na prawdziwości i zupełnie szczerze to było bazą do tego:

https://www.spursandsport.com/nba/rumors-spurs-offering-derrick-white-an-extension/

Z jednej strony liczyłem, że się dogadają i będę mu mógł dac dokładnie tyle samo ( o czym nie wiedziałem, ale chyba szczerze nie tylko ja? Gramy hobbystycznie, a CBA to mocno skomplikowany zapis ).

Wydaje mi się, że mamy przykłady z real NBA, gdzie profesjonalne kluby nie do końca go znają.

1. Swego czasu MEM zaproponowało MGasolowi dużo więcej niż mogły inne kluby ( a oni mogli wyrownac ).

2. Denver zaoferowalo KFarriedowi niezgodny z CBA kontrakt.

Kojarzy ktos te akcje? Wydaje mi sie, ze wiele klubow ma specjalnego dedykowaną osobę do tego ( ale chyba nie wszystkie co jest mocnym lolem ).

Nam hobbystycznie ciezko sie zmotywowac by to dokladnie poznac.

Dobrze ze taki Karpik czuwa.

Ciekawe czy ignazz zaproponuje mu za rok te 72-90milionow o ktorych tak mowil.

BTW to co s bux zrobili w te lato z Bogdanoviciem to tez niezla kaszana. Vajnie jakby Giannis trafił do Atlanty za rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber @kolader @ozzy110 @Sylvinho. @karpik

Ze względu na zamieszanie z reofertą O'Neale proszę o zastanowienie się nad głosowaniem w jego sprawie. Najlepiej dla Niego byłoby odrzucić wszystkie opcje i przejść do III tury.

Mamy nowy przepis WCS rule i jego błędna interpretacja mogłaby być ogromnym wypaczeniem rynku FA oraz po prostu zagraniem nie fair wobec @LeweBiodroSmoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Powiedział że zależało mu na długim kontrakcie że względu na swoją historię kontuzji. 

Zgadza się i jest to duży argument za, jednocześnie w real on jest spełniony jako mistrz NBA i czuje się zupełnie inaczej niż po rozczarowującym sezonie u nas, gdzie odpadł w 2nd round. Dodatkowo real Lakers się wzmocnili, a nasi Knicks właśnie się osłabiają, bo odchodzi Bojan, a zaraz odejdzie też Curry. Ja tu nie widzę analogii poza faktem chęci zabezpieczenia się Davisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

Lubię opierać się na prawdziwości i zupełnie szczerze to było bazą do tego:

https://www.spursandsport.com/nba/rumors-spurs-offering-derrick-white-an-extension/

Z jednej strony liczyłem, że się dogadają i będę mu mógł dac dokładnie tyle samo ( o czym nie wiedziałem, ale chyba szczerze nie tylko ja? Gramy hobbystycznie, a CBA to mocno skomplikowany zapis ).

Wydaje mi się, że mamy przykłady z real NBA, gdzie profesjonalne kluby nie do końca go znają.

1. Swego czasu MEM zaproponowało MGasolowi dużo więcej niż mogły inne kluby ( a oni mogli wyrownac ).

2. Denver zaoferowalo KFarriedowi niezgodny z CBA kontrakt.

Kojarzy ktos te akcje? Wydaje mi sie, ze wiele klubow ma specjalnego dedykowaną osobę do tego ( ale chyba nie wszystkie co jest mocnym lolem ).

Nam hobbystycznie ciezko sie zmotywowac by to dokladnie poznac.

Dobrze ze taki Karpik czuwa.

Ciekawe czy ignazz zaproponuje mu za rok te 72-90milionow o ktorych tak mowil.

BTW to co s bux zrobili w te lato z Bogdanoviciem to tez niezla kaszana. Vajnie jakby Giannis trafił do Atlanty za rok.

 

Robimy:

Admiral Schoefield plus MIN 1rd 2021 za Derick White 

Oraz wpisuje w obietnice w odpowiednim temacie 90.000.000 4+1 ( PO) od razu. 
 

robimy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja real Lakers nie ma nic wspolnego z sytuacja beGM Knicks. Dla mnie Davis nadal nie klepie nic innego niz 1+1 PO. Jesli dalej nie otrzyma takiej oferty od NYK to pewnie zaglosuje za Mavs, tylko musieliby wczesniej wymienic Ziona na jakis uznanych i doswiadczonych graczy jak np. Middleton czy Vucevic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Zgadza się i jest to duży argument za, jednocześnie w real on jest spełniony jako mistrz NBA i czuje się zupełnie inaczej niż po rozczarowującym sezonie u nas, gdzie odpadł w 2nd round. Dodatkowo real Lakers się wzmocnili, a nasi Knicks właśnie się osłabiają, bo odchodzi Bojan, a zaraz odejdzie też Curry. Ja tu nie widzę analogii poza faktem chęci zabezpieczenia się Davisa.

Knicks byli bez bojana już w po. Mieli dużo problemów z kontuzjami. Dla Davisa 2 runda tutaj to najlepszy wynik w karierze. 

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale ty głosujesz na ofertę finansową czy na Nuggets, bo to różnie można interpretować :)

Głosuję na nuggets, na ofertę 30/2+po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze konkurencja uprawia ladna demagogie.

zastanawiam sie co wiecej mogliby zrobic moi knicks, co wiecej moglby powiezdiec davis, zeby tych watpliwosci nie bylo.

coz gratuluje niektorym podejscia. wiecie lepiej co sam zawodnik ma w glowie lol.

i owszem sytuacja z realem nie jest taka sama. jest lepsza, bo daje davisowi lepsze perspektywy.

zadna z druzyn w ldize z kontuzja 3 i 4 najlespzego gracza w naszej lidze nie powachalaby 2 rundy. a ja mialem realne szanse na final.

tego waszego pi****lenai szkoda czytac. jedynym argumentem przeciwnym ejst brak mistrzostwa, za to za podpisaniem jestm ilion innych argumentow.

 

tydzien temu byla jakas dziwna gadka o giannise, tera davis jasno sie wypoweidzial (CHCE ZABEZPIECYZC SWOJA PRZYSZLOSC), to dalej szanownym kolegom cos nie pasuje. 

wtf

tangiers co tydzien mi dupe truje o davisa dla niewtajemniczonch. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Dla Davisa 2 runda tutaj to najlepszy wynik w karierze. 

A w Nowym Orleanie skąd tak mocno uciekał nie zrobił czasem 2 rundy?

Bądźmy poważni. On odszedł z NOLA nie po to, by robić (z tego co czytałem, dosyć szczęśliwie) 2 rundę. 

Widzę na ten moment 2 lepsze perspektywy dla niego. Tam, gdzie ewentualnie miałby pójść LeBron, jeśli january nie da mu extension oraz jeszcze jedną drużynę, której nazwy nie zdradzę. 

Knicks są w top3 i dalej będą mieli szansę. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That could have been a two-year, three-year deal," Davis told reporters on a video conference call Friday. "[But] I have to think about, also, the reality of things, too. I do have a little history with injuries, and a two-year deal, you kind of bet on yourself. ... God forbid, knock on wood, something happens."

  Cytat

"I want to secure the most amount of years possible and be here long term with this team, so I thought the five-year deal was best for me in my situation," Davis said.

  Cytat

Davis, 27, has a player option on the final year of his deal, the 2024-25 season. Should he not pick up the option and reenter free agency as a 31-year old, he will be eligible to sign another five-year max extension and avoid the "over-38 rule" that prevents players from signing long-term contracts that extend beyond their 38th birthday, according to ESPN's Bobby Marks.

SZKODA STRZEPIC RYJA.

Nikt w lidze nie daje lepszych perspektyw ode mnie. davis jasno sie w swojej sprawie wypowiedzial. davis co wiecej mial na liscie knicks o czym takze jasno powiedzial.

ale wy dalej bedzie k**** krecic babole.

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Knicks byli bez bojana już w po. Mieli dużo problemów z kontuzjami. Dla Davisa 2 runda tutaj to najlepszy wynik w karierze. 

No byli i będą nadal, przy naszym systemie finansowym nie ma szans na zbudowanie w Knicks porównywalnej drużyny do tej z zeszłego sezonu, ale jak Davis się wg Ciebie cieszy z dojścia do drugiej rundy, to ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do swojej szkolki, jak zrobic najlepszy team w lidze. to potem bedziecie moze mieli mandat do jakiejkolwiek uzasadnionej wairy, ze zaslugujecie na jego odbicie lol

 

1 minutę temu, karpik napisał:

No byli i będą nadal, przy naszym systemie finansowym nie ma szans na zbudowanie w Knicks porównywalnej drużyny do tej z zeszłego sezonu, ale jak Davis się wg Ciebie cieszy z dojścia do drugiej rundy, to ok ;)

udowodnilem w tej grze, ze jestem salomonem. nalewam z psutego. takze davis nie musi sie martwic.

choc oczyiscie aktualni knicks. nie sa "pusci", wiec robota prosta

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.