Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

A wszystko dlatego ze gość nazywa się White. Na każdym kroku jest krojony przez Czarna społeczność. 

O to jest dobry przykład gdy lepiej nic nie pisać. Z fackupu starać się zrobić zaletę to jest wyższa szkoła jazdy. To tak jakbyś w swojej knajpie podał zepsute warzywa a jakby klient się wzburzył to byś zaczął nawijać jak to zdrowo w Korei jada i rzucił przez ramie słowo KIMCHI

Wpisz w Google słowo „żart” może wtedy dojdzie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White jest zachwycony jak przez cały rok będzie odbierał przelew patrząc ile zarabia jego rocznik. 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Wpisz w Google słowo „żart” może wtedy dojdzie! 

Żartem jest zdanie ostatnie ale tez cała zapoczątkowana wasza akcja z jego szybkim podpisem i wykorzystaniem kontuzji UWAGA UWAGA drugiego palca nierzucającej lewej stopy ;) do celu zbicia wartości. Napisanie symultanicznie z 14 razy ze ma kontuzje to epicka próba wyłudzenia. 

Fatalny moment na podpis gdy gość gra za grosze rok dłużej niż powinien. 

I to z waszej po części winy. 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Wpisz w Google słowo „żart” może wtedy dojdzie! 

A nawiązanie żartobliwe do jego nazwiska przecież tez takowym żartem jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

White jest zachwycony jak przez cały rok będzie odbierał przelew patrząc ile zarabia jego rocznik. 

Żartem jest zdanie ostatnie ale tez cała zapoczątkowana wasza akcja z jego szybkim podpisem i wykorzystaniem kontuzji UWAGA UWAGA drugiego palca nierzucającej lewej stopy ;) do celu zbicia wartości. Napisanie symultanicznie z 14 razy ze ma kontuzje to epicka próba wyłudzenia. 

No właśnie to tez było zartem, ja to nie wiem czy my musimy używać jakiegoś specjalnego znaku żeby to było jasne xd 

jak nazwałem siebie Bogiem to tez wziąłeś to na serio xd ja jebie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

No właśnie to tez było zartem, ja to nie wiem czy my musimy używać jakiegoś specjalnego znaku żeby to było jasne xd 

jak nazwałem siebie Bogiem to tez wziąłeś to na serio xd ja jebie :D 

Przecież żartujemy sobie z waszej niekompetencji już jakiś czas. Narracja zachowana. 

Bóg nie jebie. Bóg uprawia miłość. 

Wyszło szydło z worka farbowancu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież żartujemy sobie z waszej niekompetencji już jakiś czas. Narracja zachowana. 

Bóg nie jebie. Bóg uprawia miłość. 

Wyszło szydło z worka farbowancu ;) 

Spójrz w swój arkusz i historie wymian nim nazwiesz kogoś niekompetentnym :) nie każdy musi znać CBA na wylot :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Spójrz w swój arkusz i historie wymian nim nazwiesz kogoś niekompetentnym :) nie każdy musi znać CBA na wylot :) 

To wypadkowa tego ze dwie pierwsze wymiany zrobiłem z Tobą gdy dołączyłem do gry gdzie tłumaczyłeś mi co jest istotne w grze. Wszedłem we wzmocnienia oddając picki i kończąc sezon -39.000.000. Tak przywitales nie pierwszy i nie ostatni raz kogoś kto dopiero zaczynał grę. 

Od chwili odbudowania finansów jest już dużo lepiej. 
 

SZKODA ZE NIE BYŁO WTEDY PENDINGU

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Po akcji zabrania przez wymianę grubych milionów w wątpliwym stylu próbować z marszu podpisać korzystne dla klubu extension to albo odwaga albo głupota. 

Najlepsze jest to, że ludzie głosowali w przypadku Derricka na tak, dziwny zbieg okoliczności z tą wymianą i extension, na pewno taka akcja by się bardzo spodobała White'owi w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Najlepsze jest to, że ludzie głosowali w przypadku Derricka na tak, dziwny zbieg okoliczności z tą wymianą i extension, na pewno taka akcja by się bardzo spodobała White'owi w realu :)

@Sylvinho. to rozumiem 

Ale @LONGER01 @kolader @ozzy110 mniej. 
 

chyba to tłumaczyć trzeba ze to GM ze wschodu. 
@BMF wyłamuje się ze schematu co dziwne ze nie ceni tego 2W gracza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to ze proponowane pieniądze są gorsze niż kontrakt który dostał Bertans od Wizz. Zapytajmy jakiegokolwiek fana spurs kto lepszy White ( nietykalny na forach spurs) czy Bertans. 

Teraz, Sylvinho. napisał:

Ile według Ciebie dostanie White w real NBA ?

Pisałem 72,000,000 - 90,000,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Bogdan miał rok temu podobnie i nawet klepnal extension nielegalne, a teraz dostał więcej. Pozostaje życzyć tego samego Derrickowi

To obecne najcenniejszy gracz spurs według fanów w dyskusjach i mam nadzieje ze także według zarządu. Ostatnie 3 lata FO spurs miał same fatalne ruchy co ze smutkiem przyznaje i oby się ruszyło w dobrym kierunku. 

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

White jest zajebistym graczem po obu stronach parkietu. Gdyby nie dziwny fetysz Popa do Forbesa, Beliego i Millsa, to byłby dużo bardziej ceniony.

Forbes rok temu dostał 1600 minut jako starter gdzie w zaawansowanych statystykach to około 390 gracz ligi patrząc na wszystko tylko nie ten rzut za trzy. 

A liga go wyceniła poniżej 6/2 obecnie. 

Edit 4,7/2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Aha widziałem cytat od CM, ale moim zdaniem w naszej rzeczywistości Davis nie może podjąć w tej turze decyzji, bo on czy później ponowienie ofert Lillarda oraz Giannisa mogą być lekko uzależnione od LeBrona, choć z tej trójki to najprędzej klepnalbym Davisa i jeszcze coś poczytam i może zrobię to w tej turze jednak.

 

Cytat

"That could have been a two-year, three-year deal," Davis told reporters on a video conference call Friday. "[But] I have to think about, also, the reality of things, too. I do have a little history with injuries, and a two-year deal, you kind of bet on yourself. ... God forbid, knock on wood, something happens."

Cytat

"I want to secure the most amount of years possible and be here long term with this team, so I thought the five-year deal was best for me in my situation," Davis said.

Cytat

Davis, 27, has a player option on the final year of his deal, the 2024-25 season. Should he not pick up the option and reenter free agency as a 31-year old, he will be eligible to sign another five-year max extension and avoid the "over-38 rule" that prevents players from signing long-term contracts that extend beyond their 38th birthday, according to ESPN's Bobby Marks.

 

Kolejny argument. Nie wiem ile jeszcze trzeba...

Głosując na nie, głosujecie przeciw temu co mówi sam Davis i jego motywacjom za podpisaniem 5-letniem umowy. 

@ozzy110

Naprawdę dziwię się, że ja tu muszę w jakikolwiek sposób bronić sprawy. Niemniej skoro pojawiają się wątpliwości, to z szacunku do Was staję na straży. Problem w tym, że nie wiem skąd pojawiają się kolejne, gdy sytuacja stała się bardzo klarowna...

Cytat

 

Davis could have earned more money for the 2022-23 and 2023-24 seasons if he had signed a two-year extension with the Lakers this offseason and gone back into free agency as a 10-year veteran in 2022, but the difference between that scenario versus what he is guaranteed with his new deal would have been $4.7 million, according to Marks.

By sacrificing that $4.7 million, Davis assured himself approximately $90 million more in guaranteed money as an insurance policy (compared with signing a two-plus-one deal this offseason, which would have been approximately $100 million guaranteed), and it will allow him to reenter free agency when, theoretically, the salary cap will have spiked back up after the revenue hit from the coronavirus pandemic has subsided.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

Extension Derricka White też jest nieważne, bo max jaki może dostać to 120% estimated average salary, czyli niespełna 12 mln/rok. Nie udało Wam się @Qcin_69 @mac wyruchać Derricka bez mydełka ;)

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary (see question number 31), whichever is greater

 

Maks to chyba jest 12,13,14, 16 liczac z 8% podwyzki od tego 12 co mozemy dac?

50 minut temu, ignazz napisał:

Forbes rok temu dostał 1600 minut jako starter gdzie w zaawansowanych statystykach to około 390 gracz ligi patrząc na wszystko tylko nie ten rzut za trzy. 

A liga go wyceniła poniżej 6/2 obecnie. 

Edit 4,7/2. 

Jak to swiadczy o kompetencjach osoby co wystawiala tego 390 gracza przed super (zgadzam sie) Whitem?

51 minut temu, Pablo81 napisał:

White jest zajebistym graczem po obu stronach parkietu. Gdyby nie dziwny fetysz Popa do Forbesa, Beliego i Millsa, to byłby dużo bardziej ceniony.

To samo pytanie co do Ignaza.

Jak to swiadczy o kompetencjach osoby co o tym decydowala?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.