Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kolader napisał:

Bojan Bogdanovic

- Knicks, 45/2+1 PO

- Mavs, 48,5/1+1 TO

- Warriors 39,8/3+1 PO

- Zawodnik odrzuca ofertę

A Nets?

Już dopisałem :)

Rozumiem, że nie będzie deklaracji na III turę, odnośnie cap space? :)

Bo jak tak to raczej każdy gracz bierze ofertę. Ewentualnie jeszcze @karpik może coś zamiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Dobrze widzę, że Tatum nie dostał bonusów za all-nba w ofercie?

Tak

1 minutę temu, kolader napisał:

Dzięki

Bojan to chyba jednak w NYK

Za duży paycut. Ja się skłaniam ku Mavs.

W Knicks za dwa sezony zarobi 30mln.

W Mavs za jeden sezon ponad 24.

Dla Bojana to pierwszy prawdziwy kontrakt. Przecież on dopiero w roku 25 lat trafił do NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czemu Dragic odrzuca, a Horford przyjmuje?

Niekonsekwentnie moim zdaniem.

Horford dostał więcej kasy + miał gorszy sezon niż Goran.

Ja z Dragiciem mam trochę dylemat. Sam dam raczej na tak Donovanowi, ale czuję że sporo się tu będzie działo ze strony GMa Magic i może być ciekawie.

Zaskoczyła mnie oferta Bucks dla Brooka, bo sądziłem, że pójdą w 4 lata dla Brooka, a jeśli dadzą mu tyle w tym roku to może skompilować sytuację Giannisa, bo spore wydatki i możliwe ograniczenie innych ruchów im wejdzie na ten sezon, ale tu oczywiście oceniamy wszystko na perspektywy tylko BroLo, więc dla niego fajna oferta.

Aha widziałem cytat od CM, ale moim zdaniem w naszej rzeczywistości Davis nie może podjąć w tej turze decyzji, bo on czy później ponowienie ofert Lillarda oraz Giannisa mogą być lekko uzależnione od LeBrona, choć z tej trójki to najprędzej klepnalbym Davisa i jeszcze coś poczytam i może zrobię to w tej turze jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zeszłoroczny Harden to po pierwsze. Finanse to druga kwestia. Dragic dostał kasę w okolicach MLE, Al jednak 5 mln więcej. A po trzecie Goran jest najlepszym kąskiem jako PG na fatalnym dla PGs offseason. Myślę, że poszukałby szans na choćby 3-letnie MLE od kogoś, albo wysoki 1 roczny deal w 3 turze.

pytanie dlaczego owych ofert nie dostal w II turze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld nie chciał Milesa Bridgesa, bo wolał Davisa Bertansa. Wtedy mnie to dziwiło mocno, bo fanem Łotysza nie jestem, a do tego UFA po sezonie.

Cenił go wyżej niż pick z końca loterii, a teraz nawet nie podbił oferty z Bulls i prawdopodobnie straci go za darmo.

Ciekawe jakie będą deycyzje LBS i Shevcu odnośnie Juancho i Sarica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak White przyjmie extension na poziomie 60/4 to będzie smiech na sali.

Fajny dialog (w komentarzach) pary GMów Soty, w którym próbują obniżyć wartość gracza (rzekoma kontuzja na cały sezon), ale:

1) White jest wart sporo więcej - Mac o tym doskonale wie.

2) Gracz jest świeżo po transferze, gdzie mógł się poczuć, kolokwialnie mówiąc, wydymany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jak White przyjmie extension na poziomie 60/4 to będzie smiech na sali.

Fajny dialog (w komentarzach) pary GMów Soty, w którym próbują obniżyć wartość gracza (rzekoma kontuzja na cały sezon), ale:

1) White jest wart sporo więcej - Mac o tym doskonale wie.

2) Gracz jest świeżo po transferze, gdzie mógł się poczuć, kolokwialnie mówiąc, wydymany.

To co, kontrakt CJa to minimum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Dalej się onanizują wzajemnie lajkami swoich postów o Minnesocie? (od dawna na ignor wpadli, ale muszę przyznać, iż jak to widziałem to była jedna z najbardziej budzących politowanie rzeczy w tym podforum, przebijająca chyba nawet lajki z fejkowych kont) :) 

❤️❤️❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Eld nie chciał Milesa Bridgesa, bo wolał Davisa Bertansa. Wtedy mnie to dziwiło mocno, bo fanem Łotysza nie jestem, a do tego UFA po sezonie.

Cenił go wyżej niż pick z końca loterii, a teraz nawet nie podbił oferty z Bulls i prawdopodobnie straci go za darmo.

Ciekawe jakie będą deycyzje LBS i Shevcu odnośnie Juancho i Sarica.

Nie było opcji mieć Mikala wtedy. Pamiętam doskonale, że Lama był mocno nagrzany na niego. Przy Bertansie było ryzyko i jak widać, stało się choć...tam jest Kuzma na pierwszym a Fluber właśnie dał 23M na JJa i Housea, więc myślę  że nie wyrówna. Bertans 45/3? To jak by było na 5 lat to 75/5. Samobójstwo. Na 2 odrzucenie? Ok. Spoko. Jak go Bulls nie wezmą i spadnie do III tury ciekawe od kogo on oczekuje te 15M/y? 

A z tamtej transkcji z Bagleyem dostałem przecież Brooksa ( zamiast late pick ), kupiłem sobie Rui Hachimurę, zajebistego PG ( przyjdzie po II turze ) i jeszcze mi zostanie co nie co.

A i decyzje CM i Shevcu, a nie LBS i Shevcu. 

No i dzięki za szablon. Super robota.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extension Derricka White też jest nieważne, bo max jaki może dostać to 120% estimated average salary, czyli niespełna 12 mln/rok. Nie udało Wam się @Qcin_69 @mac wyruchać Derricka bez mydełka ;)

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary (see question number 31), whichever is greater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, karpik napisał:

Extension Derricka White też jest nieważne, bo max jaki może dostać to 120% estimated average salary, czyli niespełna 12 mln/rok. Nie udało Wam się @Qcin_69 @mac wyruchać Derricka bez mydełka ;)

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary (see question number 31), whichever is greater

Czyli Minnesota chciała dla Derricka oszukać CBA żeby był milionerem :) to chyba podkreśla jak wiele jesteśmy w stanie dla niego zrobić, myśle ze po sezonie doceni Kulturę Organizacji i poświęcenie do którego SupeDeuet MaQ_69 był gotowy :) 

A poza tym mówi się trudno, więcej dać nie możemy wiec wrócimy do rozmów latem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko dlatego ze gość nazywa się White. Na każdym kroku jest krojony przez Czarna społeczność. 

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Czyli Minnesota chciała dla Derricka oszukać CBA żeby był milionerem :) to chyba podkreśla jak wiele jesteśmy w stanie dla niego zrobić, myśle ze po sezonie doceni Kulturę Organizacji i poświęcenie do którego SupeDeuet MaQ_69 był gotowy :) 

A poza tym mówi się trudno, więcej dać nie możemy wiec wrócimy do rozmów latem :) 

O to jest dobry przykład gdy lepiej nic nie pisać. Z fackupu starać się zrobić zaletę to jest wyższa szkoła jazdy. To tak jakbyś w swojej knajpie podał zepsute warzywa a jakby klient się wzburzył to byś zaczął nawijać jak to zdrowo w Korei jada i rzucił przez ramie słowo KIMCHI

Można spróbować cwoka przekonać ale to świadczy o tym ze macie nas za 28 ćwokow. 

Po akcji zabrania przez wymianę grubych milionów w wątpliwym stylu próbować z marszu podpisać korzystne dla klubu extension to albo odwaga albo głupota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.