Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

@Eld a to tylko grający mogą tu komentować?

Oczywiście, że nie czego przykładem jest Przemek Orliński, ale jeśli ktoś to robi w sposób stronniczy, prześmiewczy i w zasadzie co trzeci post jest jego to niektórych może to wku*wiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Oczywiście, że nie czego przykładem jest Przemek Orliński, ale jeśli ktoś to robi w sposób stronniczy, prześmiewczy i w zasadzie co trzeci post jest jego to niektórych może to wku*wiać. 

Jak ktoś pisze takie dyrdymały tez to może wkurzać :D 

jak chcesz zrób ankietę czy mogę komentować czy nie, podporządkuje się większości :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Już dawno wygłosił je Mac :) 

i zabawne są zarzuty do rzucania zawodnikami skoro Oklahoma wykonała przez ostatni rok znacznie więcej wymian niż Minnesota (w sensie od startu zeszłego sezonu) :) 

a moje komentarze wnoszą tutaj pewnie z 10x więcej niż Twoje, wiec nawet jak je usuniesz to cóż, ludzie wiedza kto ma racje :) 

Nie widziałem żadnego oświadczenia Maca to raz, a dwa Ty je miałeś napisać. Taka była umowa.

Oklahoma musiała wykonywać ruchy, ale ciężko jest porównywać zrzucenie Leuera, J. Simmonsa, czy Livingstona - graczy skreślonych, nieaktywnych w RL do oddania Lillarda. No tylko głupiec mógł by stawiać znak równości pomiędzy tymi ruchami.

Skoro uważasz, że Twoje komentarze są więcej warte niż moje, to pewnie również uważasz, że wszystko co ja robię, zrobił byś lepiej. W takim razie zapraszam do Rady. Niedługo jeden stołek będzie wolny. Z chęcią zobaczę Twoje posty, pomysły, inicjatywy. Tylko pamiętaj - aby zostać Radnym, należy mieć swój własny klub a Ty go nie masz. 

A co ludzie wiedzą? Ci którzy najmniej komentują wiedzą jedno - 50% free agentów wysłanych do Soty w następnych dwóch turach nie dokończy sezonu w jej barwach. Co jeszcze wiedzą? Że chemii i zgrania w Socie nie ma za grosz. Lekką ręką oddać gracza TOP10 ligi po osiągnięciu WCF? Już mi się nawet tego nie chce komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Nie widziałem żadnego oświadczenia Maca to raz, a dwa Ty je miałeś napisać. Taka była umowa.

Oklahoma musiała wykonywać ruchy, ale ciężko jest porównywać zrzucenie Leuera, J. Simmonsa, czy Livingstona - graczy skreślonych, nieaktywnych w RL do oddania Lillarda. No tylko głupiec mógł by stawiać znak równości pomiędzy tymi ruchami.

Skoro uważasz, że Twoje komentarze są więcej warte niż moje, to pewnie również uważasz, że wszystko co ja robię, zrobił byś lepiej. W takim razie zapraszam do Rady. Niedługo jeden stołek będzie wolny. Z chęcią zobaczę Twoje posty, pomysły, inicjatywy. Tylko pamiętaj - aby zostać Radnym, należy mieć swój własny klub a Ty go nie masz. 

A co ludzie wiedzą? Ci którzy najmniej komentują wiedzą jedno - 50% free agentów wysłanych do Soty w następnych dwóch turach nie dokończy sezonu w jej barwach. Co jeszcze wiedzą? Że chemii i zgrania w Socie nie ma za grosz. Lekką ręką oddać gracza TOP10 ligi po osiągnięciu WCF? Już mi się nawet tego nie chce komentować.

Dziwne masz skojarzenia :D 

Tak swoją droga fajne nazwiska wymieniasz tak się składa ze i Leuera i J.Simmonsa ja tez miałem w składzie podczas przebudowy za która ciągnie się latka handlarza za Minnesota :) I tak się składa ze za jednego i drugiego w zwrocie dostałem 1 rundę xd Także jak już krytykujesz czy rzucasz w moja stronę slogany, to proszę bardzo :D ale to rzucanie kamieniami w Słońce i bluzganie na Boga  :) 

Minnesota zrobiła Finał Konferencji bez Lillarda, wy tak zajebiscie mocna, wiec co Ty mnie tu straszysz jakimś OG i Nurkiciem którzy nawet to Play-in nie awansowali, jesteś jak Krzysztof Piątek który chce pouczać Cristiano Ronaldo jak wygrywać Ligę Mistrzów :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

 i nie ma racji z tą próba zamknięcia ust Qcina xd

Wszystko ma swoje granice, wiesz? A Qcin w robieniu zamieszania, ciśnięciu beki, wkręcania ludzi, wtrącania się tak naprawdę w nie swoje sprawy moim zdaniem przekroczył już pewną granicę. Być może dla Ciebie nie, ale dla mnie ( i nie tylko dla mnie ) już zdecydowanie tak. 

Ty uważasz tak, ja inaczej. Obaj mamy prawo do takiego zdania. A pisanie, że moje posty są w 1/10 wartości Qcina jest po prostu c***owe i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że decyzję o odejściu z Rady 22.12 podjąłem naprawdę słuszną bo do krytykowania to On i jeszcze jeden GM są pierwsi, ale do wniesienia czegoś konstruktywnego? Pfff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Wszystko ma swoje granice, wiesz? A Qcin w robieniu zamieszania, ciśnięciu beki, wkręcania ludzi, wtrącania się tak naprawdę w nie swoje sprawy moim zdaniem przekroczył już pewną granicę. Być może dla Ciebie nie, ale dla mnie ( i nie tylko dla mnie ) już zdecydowanie tak. 

Ty uważasz tak, ja inaczej. Obaj mamy prawo do takiego zdania. A pisanie, że moje posty są w 1/10 wartości Qcina jest po prostu c***owe i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że decyzję o odejściu z Rady 22.12 podjąłem naprawdę słuszną bo do krytykowania to On i jeszcze jeden GM są pierwsi, ale do wniesienia czegoś konstruktywnego? Pfff.

https://youtu.be/v5AYOydqvvw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota zrobiła Finał Konferencji bez Lillarda, wy tak zajebiscie mocna, wiec co Ty mnie tu straszysz jakimś OG i Nurkiciem którzy nawet to Play-in nie awansowali, jesteś jak Krzysztof Piątek który chce pouczać Cristiano Ronaldo jak wygrywać Ligę Mistrzów :D 

 

He. Nie awansowaliśmy do play-in. Racja. W sumie to nikt nie awansował bo go po prostu jeszcze nie było Geniuszu. Ale w bubble Thunder było. 

A Sota zrobiła finał konferencji bo LBS miał problemy w RL, a nie dlatego że Lillard był czy go nie było bo wersje czytałem różne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

He. Nie awansowaliśmy do play-in. Racja. W sumie to nikt nie awansował bo go po prostu jeszcze nie było Geniuszu. Ale w bubble Thunder było. 

A Sota zrobiła finał konferencji bo LBS miał problemy w RL, a nie dlatego że Lillard był czy go nie było bo wersje czytałem różne. 

To się w końcu zdecyduj czy Minnesota oddała „lekka ręka” Lillarda po awansie do Finału konferencji, czy jednak Minnesota awansowała do finału konferencji bo LBS nie napisał opisu :) 

trzymaj się jednej narracji a nie zmienisz ja pod tezę jak January :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

To się w końcu zdecyduj czy Minnesota oddała „lekka ręka” Lillarda po awansie do Finału konferencji, czy jednak Minnesota awansowała do finału konferencji bo LBS nie napisał opisu :) 

trzymaj się jednej narracji a nie zmienisz ja pod tezę jak January :) 

giphy.gif?cid=ecf05e47oht7lwdatbu9s3y9fd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Najgorsze że Eld ma rację z Lillardem i nie ma racji z tą próba zamknięcia ust Qcina xd

jaka racja z lillardem?

Masz w nba przyklad westbrooka - kolo ma na koncie mvp calkiem niedawno (3 aktualne) i po roku zostal wymieniony. cp3 podobnie.

To nie jest az taka abstrakcja jak tu probujecie wmawiac.

btw Tatum w real nba nawet dostal pytanie o rumorsy gdzie mial isc do nop z adavisa i dal bardzo rozsadna odpowiedz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renoma renoma ale cyfry mówią ze jest gorszy niż DDR. 
FiveThirtyEight Raptor WAR 2019-2020

89T 3.3 Jae Crowder, DeMar DeRozan, Aaron Holiday, JaVale McGee
137 T 2.1 Andre Drummond, Gary Harris, Cory Joseph, Maxi Kleber, Derrick Rose, Gary Trent Jr., Russell Westbrook

Offensive Raptor (rate stat compared to mean NBA player, where WAR uses PT compared to 391st best NBA player)
28T +2.8 Davis Bertans, DeMar DeRozan
147T -0.4 Thomas Bryant, Daniel House Jr., Kevin Huerter, Kelly Oubre Jr., Russell Westbrook, Cody Zeller

Defensive Raptor
152T -0.6 Brad Wanamaker, Russell Westbrook
232T -2.7 DeMar DeRozan, Lou Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Renoma renoma ale cyfry mówią ze jest gorszy niż DDR. 
FiveThirtyEight Raptor WAR 2019-2020

89T 3.3 Jae Crowder, DeMar DeRozan, Aaron Holiday, JaVale McGee
137 T 2.1 Andre Drummond, Gary Harris, Cory Joseph, Maxi Kleber, Derrick Rose, Gary Trent Jr., Russell Westbrook

Offensive Raptor (rate stat compared to mean NBA player, where WAR uses PT compared to 391st best NBA player)
28T +2.8 Davis Bertans, DeMar DeRozan
147T -0.4 Thomas Bryant, Daniel House Jr., Kevin Huerter, Kelly Oubre Jr., Russell Westbrook, Cody Zeller

Defensive Raptor
152T -0.6 Brad Wanamaker, Russell Westbrook
232T -2.7 DeMar DeRozan, Lou Williams

Cleveland Cavaliers chcieli się odnieść do tych nic nie mówiących cyferek. W oficjalnym komunikacie napisali:

"DeMar DeRozan 5-10-15"

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

“To be honest, I didn’t know what LeBron had going on. I didn’t know he was signing the deal. Rich doesn’t involve me with LeBron’s contract business. I found out the day everyone else found out that he was signing for two (years) $48 (million), I mean two for $85 (million), sorry ‘Bron (laughs).”

tak jakby ktos chcial gadac, ze to byla decyzja uzalezniona od lebrona

5 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

“New York is the place I wanted to be," said Davis. "They do a great job... of just putting the team together. It’s the place I wanted to be, where I love to be. I’m out here during the summers and now living out here full-time for the next five years. So I thought it was just a great thing to go five years and be here in the place that I love, and (I) don’t plan on going anywhere. So why not maximize it the most at this opportunity?”

ergo Davisowi nie w głowie żadne zmiany za rok na inne drużyny itd. chce stabilizacji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.