Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

No to mówię, że sugerujesz iż lepsze byłoby siedzenie cicho zamiast dyskutowania.

Lololololilololololollolllolo

jak jest coś co jest na rękę Lakers (Lebron,Butler,nawet extension Ingrama) to kto najgłośniej krzyczy i najwiecej pisze - January 

Jak jest coś nie na rękę Lakers to kto jest najbardziej pokrzywdzony - January 

Nie wierze w to co tu się dzieje. 
 

Lebron powinien już dawno dać ultimatum Lakers albo maks na jego warunkach albo przez rok będzie bawił się w Pippena a później odejdzie za darmo gdzie tylko chce :) ale przez rok widnieje w salary ale nie bierze udziału w grze. 
 

January płaczący o naszych warunkach finansowani to już w ogóle jest super beka- jakoś nigdy to nie stanowiło problemu w przypadku kontraktów jak te Millsapa, KCP, Walla czy Griffina- ale tutaj już c***, coś nie na rękę Lakers to od razu pisanie o specyficznych warunkach finansowych xdddddd

No i te stawianie warunków ze może podpisze maksa jak będzie się bardzo starał na FA i sciągał Gasolow są minimum (gdzie No umówmy się; jeśli Marc Gasol podpisze z Lakers po tym jak został oddany po 3 miesiącach choć przyszedł jako gwiazda to będzie gruuuba beka).

No nic, zostawiam pod rozwagę choć myśle ze 29 GMow zagłosuje w tym przypadku jednomyślnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Czyli generalnie znowu sugestia że lepiej nigdzie nic tu nie pisać o niczym.

Kiedyś takie podejście zabije ta grę.

Abstrahując od tego, że to zdanie wyrwane z kontextu Waszej dyskusji to masz w 100% rację. 

Godzinę temu, Lucas napisał:

No niestety w tej grze to czasem lepsze wyjscie jesli chodzi o efekt końcowy, co kilka razy sugerowalem @Alonzo ;) 

ja tu Lucas przyszedłem budować stabilny i solidny team i właśnie liczyłem na rzeczowe dyskusje. Jednak realia BeGM okazały się zupełnie inne.. 

jako ciekawostkę powiem Tobie, że w rl w tych playoffs na Wschodzie trafiłem zwycięzców wszystkich serii z wyjątkiem Celtics - Raptors (która nawiasem mówiąc rozstrzygnęła się w końcówce), u nas na Wschodzie trafiłem tylko dwie oczywiste serie w I rundzie - Bucks z Pacers i Heat z Hornets (kontuzja Westiego ). :) 

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

No nic, zostawiam pod rozwagę choć myśle ze 29 GMow zagłosuje w tym przypadku jednomyślnie ;) 

ja tam mogę zagłosować na minimum dla LeBrona w Lakers - jest to tak samo prawdopodobne jak bycie przez Davisa, czy Irvinga trzecią opcją w Knicks. Szoda, że tej hipokryzji nikt tu z jakiegoś powodu nie dostrzega. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za rok było by piękne FA gdyby Davis jednak wziął 1+1 od Knicks, Giannis nie bierze teraz supermaxa a Lillard nie przedłuża z Raps. No i oczywiście LBJ out z Lakers. Ja, Karpik i Kolader pozabijalibyśmy się o dwójkę z tych czterech graczy. Jeden by został z niczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

prawdopodobnie wszyscy zostaliby z niczym, moze karpik by cos ugral

Nie mów, że taki Lillard i Davis nie chcieli by się sprawdzić w takim ustawieniu:

Lillard-SGA-OG-Davis-Nurkić. Davis by nie musiał bronić Embiidów tej ligii, Lillard by się nie przemeczał w obronie, a ławka by na pewno nie świeciła pustkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Nie mów, że taki Lillard i Davis nie chcieli by się sprawdzić w takim ustawieniu:

Lillard-SGA-OG-Davis-Nurkić. Davis by nie musiał bronić Embiidów tej ligii, Lillard by się nie przemeczał w obronie, a ławka by na pewno nie świeciła pustkami.

Boże Eld ale odlatujesz, gdziekolwiek sądzisz duet Lillard-Davis to będzie 5 świetnie wyglądać wiec taka narracje może zrobić pewnie z 15 drużyn jak nie lepiej.

Nie mo mi ze Lillard i Davis nie chcieliby się sprawdzić w ustawieniu Lillard-Booker-Tatum-Davies-Howard itd. 
 

Davies podpisuje stery niestety maksa z Knicks i tyle, miały być decyzje graczy a nie robicie tutaj jakieś kółko wzajemnej adoracji i przekonujecie ze Ziemia jest płaska. Bo na tym poziomie są właśnie te teorie o odejściu Davisa od Leonarda i Irvinga dla OG SGA i Nurkicia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Boże Eld ale odlatujesz, gdziekolwiek sądzisz duet Lillard-Davis to będzie 5 świetnie wyglądać wiec taka narracje może zrobić pewnie z 15 drużyn jak nie lepiej.

Nie mo mi ze Lillard i Davis nie chcieliby się sprawdzić w ustawieniu Lillard-Booker-Tatum-Davies-Howard itd. 
 

Davies podpisuje stery niestety maksa z Knicks i tyle, miały być decyzje graczy a nie robicie tutaj jakieś kółko wzajemnej adoracji i przekonujecie ze Ziemia jest płaska. Bo na tym poziomie są właśnie te teorie o odejściu Davisa od Leonarda i Irvinga dla OG SGA i Nurkicia 

Ty to możesz sobie napisać że twoje 1/29 agenta jest za maksem Davisa w NYK ale nie narzucaj innym jak mają zagłosować

A nie, czekaj, przecież ty nie masz głosu tylko mac, wiec twoje 0/29 nic nie jest warte

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qcin_69 napisał:

Boże Eld ale odlatujesz, gdziekolwiek sądzisz duet Lillard-Davis to będzie 5 świetnie wyglądać wiec taka narracje może zrobić pewnie z 15 drużyn jak nie lepiej.

Nom. Tak strasznie odlatuję, że hej. A ile z tych 15 drużyn ma miejsce na dwa maksy za rok? Bo Sota na pewno nie.

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

wez najpierw ogarnij swoj team dobrze (bo poki co oddales dwoch mlodych allstarow browna i sabonisa), a potem licz na gwiazdy.

taka moja rada.

Mój team jest świetnie ogarnięty. Jako jeden z pierwszych będę miał zamknięty rooster po drugiej turze, nie to co Knicks. Tych dwóch allstarów których oddawałem, wtedy jeszcze nie byli allstarami to po pierwsze, po drugie jak bym ich nie oddał to by mnie na nich nie było i tak stać bo sytuacja finansowa Thunder po Kuciu i LTP była więcej niż c***owa, po trzecie - upierając się i na siłę walcząc o playoffy skończył bym z hardcapem w okolicach tego, co mają Wizzards, a po czwarte nie obronił bym picku z którego wyciągnąłem Okoro. Słabe by były perspektywy w porównaniu do tego co teraz mam.

A Twoich rad nie zamierzam słuchać bo widzę, że pamięć masz wybiórczą, a po drugie są one marne, niekonstruktywne i nic nie wnoszące. Pomysły masz równie zacne, jak np. z wprowadzeniem destynacji gdzie gracz składający TR mógł by trafić.

No naprawdę, chylę czoła. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Nom. Tak strasznie odlatuję, że hej. A ile z tych 15 drużyn ma miejsce na dwa maksy za rok? Bo Sota na pewno nie.

Mój team jest świetnie ogarnięty. Jako jeden z pierwszych będę miał zamknięty rooster po drugiej turze, nie to co Knicks. Tych dwóch allstarów których oddawałem, wtedy jeszcze nie byli allstarami to po pierwsze, po drugie jak bym ich nie oddał to by mnie na nich nie było i tak stać bo sytuacja finansowa Thunder po Kuciu i LTP była więcej niż c***owa, po trzecie - upierając się i na siłę walcząc o playoffy skończył bym z hardcapem w okolicach tego, co mają Wizzards, a po czwarte nie obronił bym picku z którego wyciągnąłem Okoro. Słabe by były perspektywy w porównaniu do tego co teraz mam.

A Twoich rad nie zamierzam słuchać bo widzę, że pamięć masz wybiórczą, a po drugie są one marne, niekonstruktywne i nic nie wnoszące. Pomysły masz równie zacne, jak np. z wprowadzeniem destynacji gdzie gracz składający TR mógł by trafić.

No naprawdę, chylę czoła. 

Miejsce na 2 maksy? Już się robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

Nom. Tak strasznie odlatuję, że hej. A ile z tych 15 drużyn ma miejsce na dwa maksy za rok? Bo Sota na pewno nie.

Mój team jest świetnie ogarnięty. Jako jeden z pierwszych będę miał zamknięty rooster po drugiej turze, nie to co Knicks. Tych dwóch allstarów których oddawałem, wtedy jeszcze nie byli allstarami to po pierwsze, po drugie jak bym ich nie oddał to by mnie na nich nie było i tak stać bo sytuacja finansowa Thunder po Kuciu i LTP była więcej niż c***owa, po trzecie - upierając się i na siłę walcząc o playoffy skończył bym z hardcapem w okolicach tego, co mają Wizzards, a po czwarte nie obronił bym picku z którego wyciągnąłem Okoro. Słabe by były perspektywy w porównaniu do tego co teraz mam.

A Twoich rad nie zamierzam słuchać bo widzę, że pamięć masz wybiórczą, a po drugie są one marne, niekonstruktywne i nic nie wnoszące. Pomysły masz równie zacne, jak np. z wprowadzeniem destynacji gdzie gracz składający TR mógł by trafić.

No naprawdę, chylę czoła. 

Sota może sobie zrobić miejsce na 2 maksy koedy chce, jest jedynym zespołem w lidze w którym każdy z graczy w rosterze wzięty byłby za capspace z pocałowaniem ręki i assetami :) 

Zycze Ci żebyś kiedyś był choć w połowie tak dobrej sytuacji mimo nienawiści tłumu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Sota może sobie zrobić miejsce na 2 maksy koedy chce, jest jedynym zespołem w lidze w którym każdy z graczy w rosterze wzięty byłby za capspace z pocałowaniem ręki i assetami :) 

Zycze Ci żebyś kiedyś był choć w połowie tak dobrej sytuacji mimo nienawiści tłumu :D 

A w to nie wątpię, że Sota może sobie zrobić miejsce na dwa maksy kiedy chce. W sumie z tego słynie najbardziej, czyli rzucaniem graczami na lewo i prawo a później się dziwi, że pojawia się nienawiść tłumu. 

Przy okazji - chciał bym się zapytać, gdzie Twoje oświadczenie które mi obiecałeś? Jeśli się wkrótce nie pojawi, potraktuję Cię jako osobę mącącą naszą grę i jako spammera. Nie prowadzisz żadnego klubu, więc czuję się w obowiązku dbać o to, aby nikt z zewnątrz nam nie zakłócał zabawy i Twoje posty będą usuwane. Więc albo oświadczenie, albo niech Ci mac lepiej da passy do konta bo mi się już znudziło Twoje pitolenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

A w to nie wątpię, że Sota może sobie zrobić miejsce na dwa maksy kiedy chce. W sumie z tego słynie najbardziej, czyli rzucaniem graczami na lewo i prawo a później się dziwi, że pojawia się nienawiść tłumu. 

Przy okazji - chciał bym się zapytać, gdzie Twoje oświadczenie które mi obiecałeś? Jeśli się wkrótce nie pojawi, potraktuję Cię jako osobę mącącą naszą grę i jako spammera. Nie prowadzisz żadnego klubu, więc czuję się w obowiązku dbać o to, aby nikt z zewnątrz nam nie zakłócał zabawy i Twoje posty będą usuwane. Więc albo oświadczenie, albo niech Ci mac lepiej da passy do konta bo mi się już znudziło Twoje pitolenie. 

Już dawno wygłosił je Mac :) 

i zabawne są zarzuty do rzucania zawodnikami skoro Oklahoma wykonała przez ostatni rok znacznie więcej wymian niż Minnesota (w sensie od startu zeszłego sezonu) :) 

a moje komentarze wnoszą tutaj pewnie z 10x więcej niż Twoje, wiec nawet jak je usuniesz to cóż, ludzie wiedza kto ma racje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.