Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, shevcu napisał:

Mówiłem klepać to niektórzy tworzyli cuda na kiju i TR. No to brawa dla @człowiek...morza za odpowiednie wyczekanie tematu. Masz 3 lata spokoju jak nie 4 :)

Standardowa gra, doszukiwanie się niewiadomo czego i dorabianie konspiracyjnych teorii :) 

Dla mnie Davis w Knicks to była oczywista oczywistość, ale podczas tego FA już się naczytałem ze White 11/3/3 odrzuca 60mln za 4 lata z PO bo coś tam, a ta osoba która była w gronie najbardziej oburzonych na odrzucenie oferty sama chce zacząć negocjacje z Nurkiciem (jakaś 10x większa renoma od White’a) od 12 mln :)

Wnioski każdy może wyciągnąć sam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

@Eld

No ja pamiętam jak złożyłem w tej samej turze więcej niż jedna ofertę Jamesowi. Pamiętam też jaki był dym z numerami przy moim warunkówaniu ostatnio.  Są równi i równiejsi;) 

No ale można składać więcej niż jedną ofertę jednemu zawodnikowi. 

Patrz II tura w tym roku OKC i Bertans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Dla mnie Davis w Knicks to była oczywista oczywistość, ale podczas tego FA już się naczytałem ze White 11/3/3 odrzuca 60mln za 4 lata z PO bo coś tam, a ta osoba która była w gronie najbardziej oburzonych na odrzucenie oferty sama chce zacząć negocjacje z Nurkiciem (jakaś 10x większa renoma od White’a) od 12 mln :)

Jak pijesz do mnie misiu to czytaj uważniej moje posty. Ja napisałem, że nie zamierzam rozpoczynać negocjacji z Nurkićem od 12M, a nie że chcę.. 

Davis nie był dla mnie oczywistą oczywistością i jesteś ostatnią osobą która może krytykować i oceniać czyjekolwiek głosy. Jak dla mnie teraz Davis, po tym co się stało w RL spokojnie klepie ofertę od Knicks, a każdy głos na inną opcję będzie po prostu złośliwością.

A no i wskaż mi jakiś mój post, gdzie byłem oburzony 60/4 dla White'a? Jedyne co o nim napisałem w kontekście Soty to to, że bez no trade klauzuli bym tam nie poszedł, ale ostatecznie zgadzam się z Tobą, że byle rolesy takiej klauzuli nie dostają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jak pijesz do mnie misiu to czytaj uważniej moje posty. Ja napisałem, że nie zamierzam rozpoczynać negocjacji z Nurkićem od 12M, a nie że chcę.. 

Davis nie był dla mnie oczywistą oczywistością i jesteś ostatnią osobą która może krytykować i oceniać czyjekolwiek głosy. Jak dla mnie teraz Davis, po tym co się stało w RL spokojnie klepie ofertę od Knicks, a każdy głos na inną opcję będzie po prostu złośliwością.

A no i wskaż mi jakiś mój post, gdzie byłem oburzony 60/4 dla White'a? Jedyne co o nim napisałem w kontekście Soty to to, że bez no trade klauzuli bym tam nie poszedł, ale ostatecznie zgadzam się z Tobą, że byle rolesy takiej klauzuli nie dostają. 

Dobrze Byczku 😘 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Dla mnie AD nadal bierze, 1+1. Nie zdobył w tym roku mistrza, ma 2 szklanki za 1-3 opcje i tyle w temacie

 

To jest zupełnie inny Davis od tego w RL NBA

Czekam na głosowanie ale to 2+1 nadal lepsze niż 4+1 dla gracza i chyba bym oferty na miejscu NYK nie zmienił. Bo nie daj coś Davis wybierze 1+1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mieliśmy głosować tak jak myślą gracze a nie to co uważa X czy Y za lepsze dla gracza. 
Znowu podwójne standardy :) 

Jak Oladipo ma odrzucić 90/4 w Heat bo się czuje allstarem, albo oczekujecie ze Collins podpisze tylko maksa ze Spurs bo gdzieś tak o sobie powiedział to spoko, bo na rękę! Ale jak Davis podpisuje w realu maksa mimo ze mógłby spokojnie wziąć te lepsza opcje dla siebie to już lepiej będzie jak 2+1 weźmie bo to lepsze dla gracza i co to kogo obchodzi jak on woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Chyba mieliśmy głosować tak jak myślą gracze a nie to co uważa X czy Y za lepsze dla gracza. 
Znowu podwójne standardy :) 

Jak Oladipo ma odrzucić 90/4 w Heat bo się czuje allstarem, albo oczekujecie ze Collins podpisze tylko maksa ze Spurs bo gdzieś tak o sobie powiedział to spoko, bo na rękę! Ale jak Davis podpisuje w realu maksa mimo ze mógłby spokojnie wziąć te lepsza opcje dla siebie to już lepiej będzie jak 2+1 weźmie bo to lepsze dla gracza i co to kogo obchodzi jak on woli :)

My tak, Ty nie głosujesz już :D

a tak serio to może jakby Dallas ostro zrobili wymiany, win modę przed 2 tyra ale tu nie ma co myslec wg mnie, pytanie 2+1 czy 4+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Chyba mieliśmy głosować tak jak myślą gracze a nie to co uważa X czy Y za lepsze dla gracza. 
Znowu podwójne standardy :) 

Jak Oladipo ma odrzucić 90/4 w Heat bo się czuje allstarem, albo oczekujecie ze Collins podpisze tylko maksa ze Spurs bo gdzieś tak o sobie powiedział to spoko, bo na rękę! Ale jak Davis podpisuje w realu maksa mimo ze mógłby spokojnie wziąć te lepsza opcje dla siebie to już lepiej będzie jak 2+1 weźmie bo to lepsze dla gracza i co to kogo obchodzi jak on woli :)

Ale czy tutaj kontekst nie odgrywa dużego znaczenia? Sytuacja Davisa i jego historia tutaj potoczyła się inaczej. 
 

a sytuacja Collinsa jest bliższa tego co w Real NBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ozzy110 napisał:

Dla mnie AD nadal bierze, 1+1. Nie zdobył w tym roku mistrza, ma 2 szklanki za 1-3 opcje i tyle w temacie

 

To jest zupełnie inny Davis od tego w RL NBA

Jeszcze mu właśnie znika Bojan ze składu, a za chwilę też Curry. Za rok nie będzie też Duncana Robinsona. U nas realia finansowe są takie, że Knicks będą mieć big3 + 2-3 sensownych graczy, a reszta to All G- league team. W real Lakers mogą sobie pozwolić na płacenie nawet 200 mln na sezon, a u nas tak nie ma kolorowo, dlatego Davis podpisując tak długi kontrakt nic nie zyskuje. No i momentum jest u nas inne, w real jest po miszczowskim runie, u nas po wylocie w II rundzie, gdzie kazano mu kryć Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Davis nie był dla mnie oczywistą oczywistością i jesteś ostatnią osobą która może krytykować i oceniać czyjekolwiek głosy. Jak dla mnie teraz Davis, po tym co się stało w RL spokojnie klepie ofertę od Knicks, a każdy głos na inną opcję będzie po prostu złośliwością.

Are You Sure About That John Cena GIF by MOODMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shevcu napisał:

a tak serio to może jakby Dallas ostro zrobili wymiany, win modę przed 2 tyra ale tu nie ma co myslec wg mnie, pytanie 2+1 czy 4+1

Już kilka razy męczyłem pewnego GMa ze wschodu o jego najlepszego zawodnika. Nie ma na rynku innego nazwiska, które moim zdaniem skusiłoby Davisa. Jak nie dam rady pozyskać go w wymianie, to mam kasę przygotowaną za rok.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja nie mogłem:) 

Widzisz. Wszyscy się uczymy cały czas. Pytanie jak wyglądały te Twoje oferty. U mnie to wyglądało na zasadzie wpierw snt do Miami, a później dopiero oferta od OKC, czyli poniekąd tak, jak by Bertans dostał dwie oferty od różnych klubów.

Wracając do tego co Karpik napisał "Podpisuję max 2 zawodników, a jeśli A. Davis spadnie do III tury, to tylko jednego."

Sam osobiście obiektywnie nie widzę tutaj żadnego naciągania regulaminu. Jest to nie nauczka dla nas a nauka, że tak można. Podobnie jak to, że nie wszyscy wiedzieli, że jednak można próbować z MLE w I i II turze, ale tylko w kontrofertach. Uczymy się na każdym kroku.

Już pomijam fakt, że to co Wojnar twitnął chwilę temu zamyka dyskusję na temat Davisa spadającego do III tury, więc nie ma co toczyć piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Chyba mieliśmy głosować tak jak myślą gracze a nie to co uważa X czy Y za lepsze dla gracza. 
Znowu podwójne standardy :) 

jak Jasiu będzie miał wolne cap spece po tym przedłużeniu LeBrona, to ja tam mogę głosować na ten 5-letni kontrakt dla Davisa w Lakers ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Ale czy tutaj kontekst nie odgrywa dużego znaczenia? Sytuacja Davisa i jego historia tutaj potoczyła się inaczej. 
 

a sytuacja Collinsa jest bliższa tego co w Real NBA? 

Czy ja wiem czy jest jakaś znacząca różnica :) ja tam dalej uważam, ze core beGM Knicks jest porównywalne do rl Lakers a longterm wolałbym zdecydowanie być w sytuacji beGM Knicks niż rl Lakers :) Rozumiem, ze chodzi Ci o tytuł w realu, ale tbh jakby Knicks byli zdrowi w tym sezonie to tez byliby faworytem kombinuj do grania w Finale NBA :) 

5 minut temu, shevcu napisał:

My tak, Ty nie głosujesz już :D

a tak serio to może jakby Dallas ostro zrobili wymiany, win modę przed 2 tyra ale tu nie ma co myslec wg mnie, pytanie 2+1 czy 4+1

XD 

Skoro tak mówisz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.