Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Wyceniany jest tam na 6. 12.2 to po mnożeniu 2.03 :)

Jak już mówiłem, ten przelicznik jest do dupy

:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak już mówiłem, ten przelicznik jest do dupy

Btw kontrakt Bojana, wiec lepszego Bogdanovicia z Jazz jest 73/4 i to bez opcji gracza, wiec nie wiem skąd Ci się wzięło 20 za sezon ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Btw kontrakt Bojana, wiec lepszego Bogdanovicia z Jazz jest 73/4 i to bez opcji gracza, wiec nie wiem skąd Ci się wzięło 20 za sezon ;) 

Bogdan jest lepszy. Sezon temu raczej nikt by tego nie podważył. Do tego młodszy, wchodzi w swój prime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie staty czy opinia forum (gdzie duzo osob pisalo, ze glosy na Bogdana to pomylenie go z Bojanem) temu przeczą :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Wszystkie staty czy opinia forum (gdzie duzo osob pisalo, ze glosy na Bogdana to pomylenie go z Bojanem) temu przeczą :P 

Forum się nie zna. Żyje zasadą jesteś tak dobry jak twój ostatni sezon. Rok temu były opinie, że przykładowo Paul George był zawsze overrated. Jakoś ucichły po tym. Teraz śmieją się z Westbrooka i oczywiście też umniejszą jego prime. Bogdanovic stracił większość sezonu przez kontuzje, potem długo wracał do formy. Wiadomo więc, że ludzie zapomnieli jak jest dobry. Zresztą grał w Kings, więc też ciężką o dobrą prasę.

Oczywiście głosy pewnie wynikały faktycznie z pomylenia tych graczy, co nie zmienia faktu, że Bogdan jest bardzo dobry i skillset ma szerszy od Bojana. Jako agent czekałbym spokojnie na to co przyniesie sezon. Myślę, że może zapracować na kontrakt w okolicach 20mln.

Niech Ci będzie 72/4 PO do wzięcia ewentualnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goldstein:

Bojan Bogdanovic 270
Bogdan Bogdanovic 324

ESPN:

Bojan 132
Bogdan 152

Forum:

Bojan 64
Bogdan 74 [i wiele teorii, ze to pomyłka imion]

WS/48 via BB-Ref

Bojan - 0.126
Bogdan - 0.67

Kwestie przeliczenia wartosci boiskowej na $ juz przedstawiałem.

Przy 73/4 BEZ OPCJI oczekujesz takiej samej umowy z OPCJA GRACZA. Bądźmy racjonalni.

A teorie o czekaniu na lato w BeGM chyba porzuciliśmy przy poprzedniej rundzie FA i masowym klepaniu extension. Mogą Ci się te  wyliczenia nie podobać, ale oferuję względem wartości lepszą umowę niż dostali Polt, Bryant i Hield, przy poprzednich tylko Prince otrzymal wiecej niz "powinien".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Przy 73/4 BEZ OPCJI oczekujesz takiej samej umowy z OPCJA GRACZA. Bądźmy racjonalni.

No ale bojan jest po 30-stce;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po co przedstawiasz statystyki z sezonu, gdzie Bogdan albo leczył kontuzje albo wracał do formy?

I wciąż pomijasz kwestie wieku.

Rzucisz ile chcesz, Murraya klepnęli to może i Bogdana złapiesz, wszak jak już mówiłem, forum się nie zna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30-letni gracz to już trup czy o co chodzi? 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bogdana złapiesz

Ja nie chcę "złapać". Po prostu względem opinii to jest bardzo uczciwy deal. Nie podoba mi się to, ze wczesniej klepie się extension w zasadzie po cichu, a teraz nagle hurr durr i za gracza, którego część agentów ma "za zawodnika, któremu nie warto płacić więcej niż 10 mln rocznie" oczekuje się nagle dwa razy tyle :P 

Zwlaszcza, ze patrzac na umowe RL Bojana (brak opcji), umowy z poprzednich extension to po prostu oferuje mu uczciwa ofertę i podkreślam raz jeszcze, ze to 60/4 z opcją zawodnika, bo właśnie na priv jeden z agentów tego nie zauwazył ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

30-letni gracz to już trup czy o co chodzi? 

Ze przy 4-letniej umowie uwzglednia sie nie tylko aktualna wartosc ale i prognozowana. A tu masz gracza po 30-tce i gracza wchodzacego w prime.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie chcę "złapać". Po prostu względem opinii to jest bardzo uczciwy deal. Nie podoba mi się to, ze wczesniej klepie się extension w zasadzie po cichu, a teraz nagle hurr durr i za gracza, którego część agentów ma "za zawodnika, któremu nie warto płacić więcej niż 10 mln rocznie" oczekuje się nagle dwa razy tyle :P 

Zwlaszcza, ze patrzac na umowe RL Bojana (brak opcji), umowy z poprzednich extension to po prostu oferuje mu uczciwa ofertę i podkreślam raz jeszcze, ze to 60/4 z opcją zawodnika, bo właśnie na priv jeden z agentów tego nie zauwazył ;) 

Przedstaw umowę i agenci ocenią. Ja chciałem by Dejounte odrzucił ofertę, a okazał się to głos wołającego na puszczy. Nie jest powiedziane, że to extension nie przejdzie, skoro jak sam mówisz większość uważała, że to zawodnik który dostał więcej punktów tylko dlatego, że ktoś go pomylił z Bojanem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Lucas napisał:

i za gracza, którego część agentów ma "za zawodnika, któremu nie warto płacić więcej niż 10 mln rocznie" 

Niby kto uważa, że Bogdanović nie jest wart MLE nawet??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Niby kto uważa, że Bogdanović nie jest wart MLE nawet??? 

Nie będę ujawniał kto, ale otrzymałem taką wiadomość ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez najbliższe dwa tygodnie mnie prawie nie będzie (nie mam czasu), więc nie rzucam teraz BI extension, a w 5 rundzie FA dopiero (nie mam kompletnie czasu na jakąkolwiek argumentację teraz i wyszukiwanie czegokolwiek jak coś).

Ale możecie mi podsunąć komu powinienem złożyć oferty na 15 slot w 4 rundzie FA :P Bo nie jestem cały czas przekonany do nikogo ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ale możecie mi podsunąć komu powinienem złożyć oferty na 15 slot w 4 rundzie FA :P Bo nie jestem cały czas przekonany do nikogo ^.^

Ponitka do Lakers!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Przez najbliższe dwa tygodnie mnie prawie nie będzie (nie mam czasu), więc nie rzucam teraz BI extension, a w 5 rundzie FA dopiero (nie mam kompletnie czasu na jakąkolwiek argumentację teraz i wyszukiwanie czegokolwiek jak coś).

Szkoda, bo miałbyś większe szanse nie odzywając się:)

• Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Lucas napisał:

Nie będę ujawniał kto, ale otrzymałem taką wiadomość ;) 

Qcin się nie zna ;)

3 minuty temu, january napisał:

Carmelo Anthony. I wtedy masz moje wsparcie w walce z Knicks.

Chociaż wolałbym by Knicks mu dali umowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A to można oferować umowy graczom, którzy nie są wolnymi agentami?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

A to można oferować umowy graczom, którzy nie są wolnymi agentami?:)

Heh, faktycznie. Zapomniałem, że Melo u Nas ma klub :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Qcin się nie zna ;)

Nie zapomniałeś, że kierujesz się zasadą o ostatnim sezonie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi