Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mac napisał:

Zaorane.

Dodatkowo 2ostatnich mistrzow pozyskalo superstarow dokladnie przed sezonem zdobycia mistrzostwa. Oba zespoly tez w niedalekiej przyszlosci po(zaraz po lub sezon po) olalo wszelkich innych graczy rotacji (danny green x2, ibaka, mgasol, dwight, mcgee).

 

..ale co jest zaorane? O czym Ty znów piszesz Mac? 

Kwestię Heat tłumaczyłem.

Odnośnie tych mistrzów, to piszesz o drużynie LeBrona ściągającego Davisa - jak to się ma do mnie? 

Drugi przypadek to Raptors, którzy poszli all in po Leonarda oddając DeRozana i assety. Później podczas sezonu zrobili tylko jeden, ale bardzo istotny ruch wymieniając Valanciounasa na Gasola, poza tym grali swoimi weteranami - Lowry, Ibaka i młodzieżą - Siakam, Van Vleet, Anunoby i Powell. 

Wcześniej masz Golden St., które zbudowało swoją potęgę na tym, ze dobrze wybierali w drafcie - Curry, Klay, Dray Green, Barnes  + doszedł do nich Durant, bo mieliśmy sezon z olbrzymim wzrostem salary, a Curry grał w sumie na niskim jak na niego kontrakcie. I tu w sumie jest porównanie to mojej sytuacji - KAT na maxie, Gordon na wysokim kontrakcie, Lowry na maxie, teraz (mam nadzieję) Mitchell będzie na maxie i Oubre na kontrakcie ok wg oceny gracza u nas. Do tego kilku role playerów i młodych graczy z draftu sprzed roku. 

Dalej mamy Cavs LeBrona - Irving, który do tej pory u nas grzeje się w blasku chwil spędzonych z Jamesem, Love i ogólnie drużyna której klocki były wymieniane wg zapotrzebowania Jamesa -  tu możemy porównywać z Lakersami LeBrona.

Dalej mamy Spurs trzymających się tria Duncan/Manu/Tony Parker wzmocnionych ich stealem w drafcie Leonardem - mam nadzieję, że tematu Spurs nie musze Tobie rozwijać, czy oni też handlowali tuż przed swoimi sezonami mistrzowskimi po Gwiazdę? 

Dochodzimy do Heat, którzy przez 4 lata się wzmacniali o grali bardzo stabilnymi składami - LeBron, Wade, Bosh, Chalmers, Anthony (Birdman), Allen, Battier

Możemy się cofać dalej - Lakersi z Kobem, Gasolem, Odomoem, Bynumem i Artestem

Boston długo grający żelazną piątką - Rondo, Allen, Pierce, Garnett, Perkins.

..czy jeszcze inne teamy.

Każdy sukces w rl ma swoją narrację, ale nie ma tam takiego przerzucania Gwiazdami jak u nas.  Posty z mojej dyskusji z Polishlamą, gdzie atakowałem jego Jazz za żonglowanie składem i niby jak to od razu u niego super wszystko śmiga bo mu w zaawansowanych statsach pasowało są tu kwintesencją. 

Dlatego wg mnie Lakers Jaśka w tym sezonie byli u nas poza zasięgiem kogokolwiek. Teoretycznie Bux z Antkiem, który w rl by trafił do Finału mogli mu się u nas postawić. 

I jeszcze ile daje sukces gracza w rl lub jego brak.

Zgadzam się z tym, że Jokic jest uważany za lepszego gracza od KATa - tak jest w rl i nie ma co tu o tym dyskutować. Jednakże to gracze w dużym stopniu do siebie podobni co do stylu gry. LBS ma przy Joku jako drugą opcje Holidaya, którego można porównać do mojego Lowrego. Nie ma za to Murraya, a ja pomiędzy duet Jok/Holiday a u mnie KAT/Lowry wrzucam jeszcze Mitchella a i tak mój team jest traktowany jako słabszy od naszych Nuggets.. 

U mnie niby ta trójka KAT/Mitchell/Lowry gra razem, ale to się kompletnie na nic nie przekłada, ich talenty i wspólne możliwości u nas się kompletnie nie dodają.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary (see question number 31), whichever is greater, but no more than the player's maximum salary in that season (i.e., the maximum salary the player can receive if he were to sign a new contract that year as a free agent -- see question number 23).

W realu Klay miał identyczną sytuację 2 lata temu i Green chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Są dwie opcje, albo daje mu 1+1 TO jak karpik, albo podpisuje kontrakt na 3/4 lata, ale za normalną kwotę :)

No to wiadomo, że woli mniej kasy, ale na cztery lata.

Skoro sporo głosujących skłania się ku Nets przy Bojanie, to ty masz jeszcze większe szanse.

9 minut temu, january napisał:

A takie warunkowanie Mavericks jest w ogóle legalne?

Trzeba ojca założyciela zapytać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.