Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ozzy110 napisał:

Ja nic nie składałem jednak. Nawet zapomniałem do Marcusa napisać o brak ofert XD

Akurat przy kontrofertach nie trzeba ;)

@Eld jestem pewny. Nie było wielkiego zainteresowania na kontrofertach.

Trochę zaskoczył ciekawymi ofertami Longer. Dla obu graczy opcja na cztery lata wydaje się moim zdaniem kusząca.

1 minutę temu, eMeS napisał:

Kuzma dostal 1+1 PO, więc chyba ok? Za to Dallas dało oferty z TO...

I szczerze mowiac myslalem ze MLE jest za niskie na 2 ture

Przy RFA musi być minimum trzy lata umowy. Przyznam, że zapomniałem o tym.

A Mavs dali 20+ każdemu, a wtedy można dać TO na drugi rok.

Cwana rybka wrzuciła dobre oferty, mocno komplikując sytuacje Knicks i Bucks, co może utrudnić zatrzymanie Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

To oferta na 3 lata, tak? PO w 3 roku.

Tak. Dobra oferta.

Bojan ma 31 lat, jest po kontuzji, nawet dzisiaj coś czytałem, że na starcie sezon może nie zagrać. Długi kontrakt, by go interesował. Możemy na 90% przyjąć, że Mavs tego kontraktu nie podejmą, ale wydaje się, że wciąż powinien być graczem na 15mln w przyszłym sezonie, nawet przy czarnym scenariuszu.

W pierwszej chwili byłem za Nets, ale po krótkim namyśle sądzę, że lepszą ofertę dali Mavs. Swoje oczywiście robi też kultura organizacji, mimo że oba teamy to jakieś bottom5 ligi :)

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Czyli co mogę otwierać szampana i witać JV na lotnisku? :)

Bo brak ofert w kontrofertach naprawdę smuci

Ja bym poczekał z szampanem na koladera jak wspominałem :)

Inna sprawa, że Jonas będzie płakał podpisując ten bieda-kontrakt :(

2 minuty temu, january napisał:

Kontrofertę można dawać całkowicie dowolną (byle zgodną z CBA jak chodzi o kontrakt). Można dawać nawet minimum jako KO w 1 turze jak coś :P 

Też prawda, ale w pierwszych ofertach też mogli sypnąć coś takiego, zgadza się ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam na przykładzie ofert karpika. Jak ktoś daje ofertę TO, w tym przypadku 52/1+1, to ile trzeba zagwarantować w 3-letniej umowie, by go przebić. Więcej, niż 26mln, ale nie mniej za rok, niż zaoferowało się w pierwszej ofercie, czy powyżej 52mln??

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W pierwszej chwili byłem za Nets, ale po krótkim namyśle sądzę, że lepszą ofertę dali Mavs. 

A dla mnie chyba jednak Nets wygrywają w tym wyścigu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak. Dobra oferta.

Bojan ma 31 lat, jest po kontuzji, nawet dzisiaj coś czytałem, że na starcie sezon może nie zagrać. Długi kontrakt, by go interesował. Możemy na 90% przyjąć, że Mavs tego kontraktu nie podejmą, ale wydaje się, że wciąż powinien być graczem na 15mln w przyszłym sezonie, nawet przy czarnym scenariuszu.

W pierwszej chwili byłem za Nets, ale po krótkim namyśle sądzę, że lepszą ofertę dali Mavs. Swoje oczywiście robi też kultura organizacji, mimo że oba teamy to jakieś bottom5 ligi :)

Ja bym poczekał z szampanem na koladera jak wspominałem :)

Inna sprawa, że Jonas będzie płakał podpisując ten bieda-kontrakt :(

Też prawda, ale w pierwszych ofertach też mogli sypnąć coś takiego, zgadza się ? :)

Jak czekać? Jedna oferta w ofertach, zero w kontrofertach. Strasznie olany przez ligę i jak Jonas ma myśleć, że coś dostanie w 3 turze? xd

Dodatkowo Ja wysyła mu od kilku dni filmiki ich akcji z innej rzeczywistości i Litwin się jara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Jak czekać? Jedna oferta w ofertach, zero w kontrofertach. Strasznie olany przez ligę i jak Jonas ma myśleć, że coś dostanie w 3 turze? xd

Ja nie rozumiem polityki koladera :) Ale jak wszyscy podpiszą to ja nie wiem komu on zaoferuje te 60mln. Nie wiem, może czeka, aż zadzwonię desperacko z Johnem Wallem. Dlatego ciekaw jestem czy @kolader zdecyduje się na jakiś ruch. Chociaż teoretycznie nie wykorzystał nawet drugiego slotu przy fiasku w negocjacjach z Bojanem, tak więc może nie widzi sensu inwestycji w żadnego z graczy.

Swoją drogą zauważyłem, że Eric Gordon nie dostał oferty w II turze. Dla mnie szok. Jasiek też go pominął przy łakomych kąskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

A Mavs dali 20+ każdemu, a wtedy można dać TO na drugi rok.

Cwana rybka wrzuciła dobre oferty, mocno komplikując sytuacje Knicks i Bucks, co może utrudnić zatrzymanie Giannisa.

To otwiera drogę do Gianisa w Dallas 

Bucks maja coraz trudniej. Raz ze kontuzja  Kemby a teraz to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna oferta dla Royce'a z Toronto, Denver bedzie musialo "wyrównać" jak chca go zatrzymać IMO.

Bogdanovic raczej Nets, zwlaszcze jesli nadal ma problemy zdrowotne, gdyby byl zdrowy to ta opcja roczna w Mavs i szukanie umowy za rok byłaby kusząca, a tak to nie jestem pewien czy zdąży zagrać na tyle dobry sezon, zeby podbic wartosc jednak, bo wydawalo sie ze po takim sezonie dostanie super kasę, a tu kontuzja i przeszla obok nosa, więc raczej nie chciałby ryzykować, ale jestem otwarty na argumenty jeszcze.

Z Brookiem poczekam na odpowiedź Bucks :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie ni zajebista Kultura Organizacji w Lakers, właśnie nazwali idiotą swojego najlepszego gracza, fajnie fajnie.

  Nawet gorzej:

2 godziny temu, january napisał:

Obiecywałem Bronowi 3+1, a łajza chce 5y. Niby spoko, ale mam pecha do właściciela z wężem w kieszeni, nie zrozumie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ja się nad tym LBJ zastanawiam czy on by tak tu tez zaorał? 

Znałby nasze ograniczenia. Czy w realu tez identycznie zrobił pod górkę lakers?

Nie, podpisalby za 12mln na sezon po tym jak GM wieściłby mu przyszłość w chińskiej lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Ja się nad tym LBJ zastanawiam czy on by tak tu tez zaorał? 

Znałby nasze ograniczenia. Czy w realu tez identycznie zrobił pod górkę lakers?

Tu grałby za minimum lub MLE, bo w końcu to tylko cyferki w excelu, a nie prawdziwe pieniądze :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

A czy przypadkiem Heat, na których się wzorujesz, nie zmienili w zeszłym sezonie całej starting 5 i dzięki temu doszli do finałów? Może jednak stabilizacja jest overrated?

Zaorane.

Dodatkowo 2ostatnich mistrzow pozyskalo superstarow dokladnie przed sezonem zdobycia mistrzostwa. Oba zespoly tez w niedalekiej przyszlosci po(zaraz po lub sezon po) olalo wszelkich innych graczy rotacji (danny green x2, ibaka, mgasol, dwight, mcgee).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.