Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lucas napisał:

Napisales że nie tankujesz, a nie tankujesz bo masz dobry zespół.

Gdybyś miał słaby zespół to tankowalbys, bo gracze zawsze wychodzą po to żeby wygrać, a tanktujesz tym że masz za słaby zespół na wygrywanie meczów.

Nie Lucas.

Nie tankuję, bo ja nie tankuję.

Zapytaj naszych GMów, którzy grają też w Simce - tam mam team na tank, a i tak gram wg racjonalnych reguł i walczę do samego końca. 

Tankowanie jest mi obce. Gram tym co mam wzmacniając się racjonalnie - może wolno, ale racjonalnie.  :) 

22 minuty temu, Lucas napisał:

No dziwne, zeby ktos z Mitchellem, KATem i Lowrym miał tankować i mamy Ci bić brawo za to, ze nie tankujesz. Za to to można np. Pacers docenić, a nie Magic.

A tak mi sie jeszcze skojarzyło - a to czasami nie Ty oddałeś w poprzednim sezonie Bookera za Tobiasa Harrisa bodajże? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

coz cala potega soty zostala zbudowana nieetetycznie, na ruchaniu nowicjuszy... @Qcin_69

I to mowi osoba co wcisnela austina riversa za 1rd pick osobie co zaraz po tym dealu opuścila gre.

No i wiele innych deali.

Co jest nieetycznego?

Przynajmniej w minny nikt nie lga jak pies i nie traktuje grajkow jak rl nba nba, sas bertransa, dannego greena czy Richarda J, heat Hassana, Jamesa Johnsona, Waitersa.

Gdzie zabina sie wartosc graczy, wywala do innego klubu jako balast i Ci musza od nowa budowac swoja repuracje, co jak pokazuje Hassan (swietny sezon ptb a adv stats) jest bardzo trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

A tak mi sie jeszcze skojarzyło - a to czasami nie Ty oddałeś w poprzednim sezonie Bookera za Tobiasa Harrisa bodajże? 

Ale co to ma do tanku? Tobias Harris miał wówczas opinie gracza lepszego niż Booker "na teraz" w kwestii wygrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

I to mowi osoba co wcisnela austina riversa za 1rd pick osobie co zaraz po tym dealu opuścila gre.

wykorzystywałem pełnoprawnych uczestnikow gry, a nie nowicjuszy.

a to, ze laf czy bulek zareagowali tak a nie inaczej? coz, normalna reakcja psychologiczna po byciu wykorzystanem. usuwasz sie w cien.

niemniej wszystko legal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF, dziękuję za miłe? słowa. Przynajmniej ja je miło odbieram 🙂

Tyle gadania o mnie a nawet nie złożyłem jednej oferty 🙂

Tak, dostałem dobrą drużynę, tak mogłem pewnie ruszyć to wszystko, tak jestem słabym GMem, tak nie robię za dużo ruchów, tak, nie jest dla mnie najważniejszy wynik a zabawa. 

Tak, negocjowałem z Embiidem, bo nie ma u nas takich możliwości kontraktowych jak w realu i bałem się jego kontuzji, tak, dostał u mnie lepszy kontrakt niż w realu. 

Tak, stosuję się do regulaminu. 

Nie, nie mówię cały czas o kulturze organizacji i jakim to jestem świetnym GMem a moja drużyna jest wielka i niedoceniana. Nie jestem a z pewnoscią od mówienia o tym się nie stanę. 

Zżyłem się z tą drużyną i ciężko mi się z nią rozstać. 

A Wam wszystkim dziękuję, bo przez nią się wiele nauczyłem, głównie o koszykówce, ale nie tylko. 

Życzę miłej zabawy. Bez nadęcia i ostrych słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wykorzystywałem pełnoprawnych uczestnikow gry, a nie nowicjuszy.

a to, ze laf czy bulek zareagowali tak a nie inaczej? coz, normalna reakcja psychologiczna po byciu wykorzystanem. usuwasz sie w cien.

niemniej wszystko legal

Oba sa legal jak wszystkie ruchu co przeszly.

Jak jednak wiekszosc, masz z gory zalozenie, ze to co Ty robisz, wierzysz, uwazasz etc jest duzo bardzie etyczne/dobre niz to co inni uwazaja inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Jak jednak wiekszosc, masz z gory zalozenie, ze to co Ty robisz, wierzysz, uwazasz etc jest duzo bardzie etyczne/dobre niz to co inni uwazaja inaczej.

nie uważam tak, natomiast zabawnym jest, ze kary badz sugerowanie zlej woli w grze spotkaly mnie wtedy, gdy zlych intencji nie mialem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

W ogóle @człowiek...morza czytałeś dzisiejszy artykuł o Kawhim (i reszcie Clippers)?

Co w tym dziwnego? Ile klubow chcialoby kawhiego z maksem mimo takich zadan a ile reszty graczy?

Jak szeryf aka trener wymaga caly zespol zeby zaczynali trening wedle jego widzimisie to jest ok?

Jak wytłumaczysz ze Ibaka grajac z Kawhimw Toronto nadal chce grac w LAC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Co w tym dziwnego? Ile klubow chcialoby kawhiego z maksem mimo takich zadan a ile reszty graczy?

Jak szeryf aka trener wymaga caly zespol zeby zaczynali trening wedle jego widzimisie to jest ok?

Jak wytłumaczysz ze Ibaka grajac z Kawhimw Toronto nadal chce grac w LAC?

Czemu założyłeś, że myślę że nikt nie chce grać z Kawhim? To nie jest jakiś wrzut na C_M, a po prostu jak czytam coś ciekawego o czyimś grajku to czasem tu podrzucę (jak analizę Trae karpikowi czy wywiad z Jamalem eMesowi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

@BMF, dziękuję za miłe? słowa. Przynajmniej ja je miło odbieram 🙂

Tyle gadania o mnie a nawet nie złożyłem jednej oferty 🙂

Tak, dostałem dobrą drużynę, tak mogłem pewnie ruszyć to wszystko, tak jestem słabym GMem, tak nie robię za dużo ruchów, tak, nie jest dla mnie najważniejszy wynik a zabawa. 

Tak, negocjowałem z Embiidem, bo nie ma u nas takich możliwości kontraktowych jak w realu i bałem się jego kontuzji, tak, dostał u mnie lepszy kontrakt niż w realu. 

Tak, stosuję się do regulaminu. 

Nie, nie mówię cały czas o kulturze organizacji i jakim to jestem świetnym GMem a moja drużyna jest wielka i niedoceniana. Nie jestem a z pewnoscią od mówienia o tym się nie stanę. 

Zżyłem się z tą drużyną i ciężko mi się z nią rozstać. 

A Wam wszystkim dziękuję, bo przez nią się wiele nauczyłem, głównie o koszykówce, ale nie tylko. 

Życzę miłej zabawy. Bez nadęcia i ostrych słów. 

Zapomniałeś wspomnieć, że jedyne czego pragniesz to pokoju na świecie :)

Ja nie tylko działam zgodnie z regulaminem, ale jeszcze jego niedorzeczności naprawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czemu założyłeś, że myślę że nikt nie chce grać z Kawhim? To nie jest jakiś wrzut na C_M, a po prostu jak czytam coś ciekawego o czyimś grajku to czasem tu podrzucę (jak analizę Trae karpikowi czy wywiad z Jamalem eMesowi)

A to sorry, tak czy siak, imo tak powinno byc w wiekszosci dziedzi.

Kawhi zawiodl, ale tez dzieki niemu w ogole zaszli tam gdzie zaszli.

I to ze on i pgeorge maja inny status dosc normalne.

Duncan w sas mial, konsultowali z nim wszystkie ruchy. A potem mysleli ze nastepnego superstarsa moga traktować inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Ale co to ma do tanku? Tobias Harris miał wówczas opinie gracza lepszego niż Booker "na teraz" w kwestii wygrywania.

Nie wiem, gdzie miał tą opinię, ale z całą pewnością nie u mnie :) 

Równie dobrze też mogłem oddać Mitchella/KATa za jakąś 3-4 opcję w drużynie jak Ty zrobiłeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

I to ze on i pgeorge maja inny status dosc normalne

No to jest normalne i w tym artykule też masz tak skrótowo, że zawodnicy rozumieją że gwiazdy wymagają specjalnego traktowania, ale przynajmniej dla części szatni Clippers ta dwójka wymagała tego zbyt wiele, widocznie nie każdemu to odpowiada.

Ja te grę traktuje jako zabawę i po prostu czytając coś moim zdaniem ciekawego to i tu podrzucę, bo chyba generalnie to tylko BeGM, a nie prawdziwa liga i możemy po prostu się jakoś dzielić wiedzą czy ciekawymi rzeczami o lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie wiem, gdzie miał tą opinię, ale z całą pewnością nie u mnie :) 

Równie dobrze też mogłem oddać Mitchella/KATa za jakąś 3-4 opcję w drużynie jak Ty zrobiłeś :) 

Nie ma sensu pastwić się nad Lucasem, bo on zawinił tylko pośrednio. Faktem jest, że Booker uchodził wtedy za takiego lepszego Lavine i opuścił znaczną część sezonu. Tobias Harris jak go nie lubię, to regularny impact all-star playera na bardzo dobrym kontrakcie w BeGM. W dużej części przyłożyłem do tego rękę, bo nawet te 18+ wydawało mi się przepłacone, a chyba tydzień później gruchnęło info, że odrzucił ofertę Clippers z 20mln na sezon. To co zaoferowali Sixers to już w ogóle jakiś komos.

Tam głównie ciała dał polishlama, który wymienił super kontrakt Tobiasa Harrisa na Otto Portera. Qcin tylko pośredniczył korzystnymi wymianami. Tu ugra asset,  tam ugra asset i potem niby płaci rynkową ofertę już nie swoimi assetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No to jest normalne i w tym artykule też masz tak skrótowo, że zawodnicy rozumieją że gwiazdy wymagają specjalnego traktowania, ale przynajmniej dla części szatni Clippers ta dwójka wymagała tego zbyt wiele, widocznie nie każdemu to odpowiada.

Wedlug mnie kluczowe jest w tym jak lac sie potoczylo.

Czy byly takie glosy wczesniej?

Nie sielanka, promowanie siebie i pseudo trashtalking.

Potem wielki collapse to wymowki.

Harrell podobno zrodlem przeciekow.

Ja bym z lac nie chcial widziesz beverliego, lou will, morrisa i harrella i czuje ze takich głosów by nie bylo..

Irving nie mogl brac na poklad ziomkow w cavs a lbj mogl etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mac napisał:

Widziales akcje w Minny, ze mimo ciezkiej kontuzji Derricka White Ci dotrzymuja slowa i nadal oferuja kontrakt? Chyba wskoczyli w rankingu (bo z tego co kojarze nie byli u Ciebie na 1miejscu jak w innym na forum)

Akcja minny czy ciężka kontuzja. Nie wiem co mnie bardziej ubawiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.