Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Valanciunasa. Zaoferowałem mu 2+1 bo sugerowałem się RL NBA. Jonas podpisał  rok temu 3 letni kontrakt żeby wejść w FA w wieku 30 lat i podpisać ostatni spory kontrakt. Dlatego dostał ode mnie 2+1, aby mógł walczyć o duże pieniądze w tym samym momencie. Opcja zawodnika jest tu zabezpieczeniem, gdyby napotkał jakąś poważniejszą kontuzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Co nazywasz łatwym oddaniem Lillarda? Za duet Conley-George? Rozumiem, ze Brown tez powinien podpisać inny kontrakt skoro Houston oddało Hardena? 
 

Dajecie się wciągać w grę Januarego jak młode pelikany, Lakers są już od miesiąca zlani potem i standardowo atakują największych konkurentów :) Standardowo, bo January jest marnym GMem i tylko płaczem może włączy się do jakiejkolwiek walki :) No ale za jakieś 2 lata już Lebrona nie będzie a wtedy January będzie miał 0 argumentów od FA, po PO- do których pewnie nawet nie awansuje :) 

Ja o Lillardzie pisałem od razu i nie mieszaj mnie do swoich gier z Januarym.

Co do Rockets to Brown dostał maxa i to PO sezonie, w którym już bez Hardena zrobili dobry wynik, rok temu po oddaniu Hardena (i bez maxa) nie klepnął, a Rockets i tak będą dostawać za oddanie Hardena po dupie na FA, przynajmniej u mnie, bo Lillardów i Hardenów się tak łatwo nie oddaje, to są superstarzy. O ile wymiana jakiegoś Westbrooka powinna przejść w miarę normalnie jeśli chodzi o opinię o klubie to Lillarda i Hardena już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Jak w zeszłym sezonie zaoferowałem 12 milionów rocznie extension Kuzmie ( które było maxem, jakie mógł dostać w extension), to niektórzy krzyczeli o trade request i obraźliwej ofercie;) A teraz Kuzma dostaje dokładnie tyle samo na FA:)

Przecież ty chciałeś Kuzmie zrobić to co eMeS zrobił Derrickowi. Już nie pamiętasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ja o Lillardzie pisałem od razu i nie mieszaj mnie do swoich gier z Januarym.

Co do Rockets to Brown dostał maxa i to PO sezonie, w którym już bez Hardena zrobili dobry wynik, rok temu po oddaniu Hardena (i bez maxa) nie klepnął, a Rockets i tak będą dostawać za oddanie Hardena po dupie na FA, przynajmniej u mnie, bo Lillardów i Hardenów się tak łatwo nie oddaje, to są superstarzy. O ile wymiana jakiegoś Westbrooka powinna przejść w miarę normalnie jeśli chodzi o opinię o klubie to Lillarda i Hardena już nie.

Rok temu George miał znacznie wyższa wartość niż Lillard, Lillard nie był w Minnesocie tym kim w Blazers, Minnesota zrobiła finał Zachodu BEZ Lillarda. 

Wiec sorry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po oddaniu gwiazdy to wypadałoby trochę się uspokoić i ustabilizować. Ja rok temu jak oddałem Bookera to w trakcie sezonu nie zrobiłem wymiany, a teraz celuję przede wszystkim w przedłużenie swoich zawodników i jedyna wymianę jaką zrobiłem to Monk za Gilesa, a Ty po zeszłorocznych wymianach dokładasz jeszcze teraz wymianę z udziałem Lillarad i to na pewno nie działa dobrze na morale w szatni, po prostu. Zwłaszca, ze wyciagano Ci wypowiedzi, w których pisales o tym, ze Lillard jest nie do ruszenia.

Teraz, Qcin_69 napisał:

Rok temu George miał znacznie wyższa wartość niż Lillard, Lillard nie był w Minnesocie tym kim w Blazers, Minnesota zrobiła finał Zachodu BEZ Lillarda. 

Wiec sorry :) 

No a Lillard i tak jest jedną z większych gwiazd ligi i to Ty pisałeś o tym, ze jest nie do ruszenia z Minnesoty. To samo piszesz o Tatumie, Oni i Bookerze, ale skad oni maja wiedziec czy piszesz powaznie? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Po prostu po oddaniu gwiazdy to wypadałoby trochę się uspokoić i ustabilizować. Ja rok temu jak oddałem Bookera to w trakcie sezonu nie zrobiłem wymiany, a teraz celuję przede wszystkim w przedłużenie swoich zawodników i jedyna wymianę jaką zrobiłem to Monk za Gilesa, a Ty po zeszłorocznych wymianach dokładasz jeszcze teraz wymianę z udziałem Lillarad i to na pewno nie działa dobrze na morale w szatni, po prostu. Zwłaszca, ze wyciagano Ci wypowiedzi, w których pisales o tym, ze Lillard jest nie do ruszenia.

Pisałem tak w dziale fandom shit czy gdzieś tam, gdzie było to niewiążące i wiadomo ze było to podbijanie ceny :P Masz dział z deklaracjami i tam masz Bookera i Tatuma, Lillarda nigdy ram nie było :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Pisałem tak w dziale fandom shit czy gdzieś tam, gdzie było to niewiążące i wiadomo ze było to podbijanie ceny :P Masz dział z deklaracjami i tam masz Bookera i Tatuma, Lillarda nigdy ram nie było :) 

Nie interesuje mnie gdzie to pisałeś, ważne żę pisałeś to jako GM Minnesoty i ta Minnesota potem tego Lillarda sprzedała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

To ładnie poniżanie zawodnika. Czyli Lillard był nikim dla Minny. Nieźle xd

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) 

@Lucas January przez pol swojej obecności na forum krytykował i obrażał Lebrona po czym ten Lebron przyszedł do niego z otwartymi rękoma :)

W ogóle nie wiem co to za dyskusja xd przecież Tatum z maksem to najoczywistsza z oczywistości :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ozzy110 napisał:

Odnośnie Valanciunasa. Zaoferowałem mu 2+1 bo sugerowałem się RL NBA. Jonas podpisał  rok temu 3 letni kontrakt żeby wejść w FA w wieku 30 lat i podpisać ostatni spory kontrakt. Dlatego dostał ode mnie 2+1, aby mógł walczyć o duże pieniądze w tym samym momencie. Opcja zawodnika jest tu zabezpieczeniem, gdyby napotkał jakąś poważniejszą kontuzję.

On rzeczywiście podpisał w rl 45/3, ale w tym roku jego wartość troszkę wzrosła, dlatego fajnie jakby dostał te 48-52. Ale generalnie jestem za tym, żeby trafił do Detroit, tym bardziej, że jako jedyny wysłałeś mu ofertę, może idealna nie jest, ale solidna, tak że całkiem możliwe, że i to klepnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) 

@Lucas January przez pol swojej obecności na forum krytykował i obrażał Lebrona po czym ten Lebron przyszedł do niego z otwartymi rękoma :)

W ogóle nie wiem co to za dyskusja xd przecież Tatum z maksem to najoczywistsza z oczywistości :D 

My tu teraz o januarym nie piszemy. Tatum podpisze maksa owszem, ale nie wiem czy będzie to z Minnesotą xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ogólnie @Qcin_69 stosuje taktykę @człowiek...morza z poprzedniej rundy, gdzie zamiast o swoich graczach to jest o odpowiednio @january i @karpik pisane :D 

a co ja mialem o sobie pisać?

Że Knicks wykonali najlepszą ze wszystkich drużyn robotę? Wykonali. Po co mam o oczywistościach pisać?

Że Kyrie i Leonard wchodzą w swój prime, który jest kompatybilny z primem davisa? Wchodzą.

Jedyne co uznałem za stosowne dodać, to fakt, że Davis miał na liście w realu Knicks, mimo że są najabrdziej patologiczną organizacją.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ogólnie @Qcin_69 stosuje taktykę @człowiek...morza z poprzedniej rundy, gdzie zamiast o swoich graczach to jest o odpowiednio @january i @karpik pisane :D 

Ale już White’a wyjaśniłem, Tatum to w ogóle jest lol ze to jest rozważane i wyciągany jest Lillard xd ale widzę ze się wam nudzi wiec spoko :D 

Teraz, człowiek...morza napisał:

 

Jedyne co uznałem za stosowne dodać, to fakt, że Davis miał na liście w realu Knicks, mimo że są najabrdziej patologiczną organizacją.

Czyli jak u nas! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.