Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Co do extension:

Fox, Mitchell i Tatum - dostają maksymalne umowy, więc cała trójka TAK. 

Gobert - moim zdaniem NIE. Nie wiem, jakie priorytety ma Rudy, ale pozostanie w Sacto jest zakopaniem się w przeciętności na kolejne lata. Nie ma tam na razie żadnych perspektyw na cokolwiek więcej niż walka o 8 seed na zachodzie (imo w tym momencie Sacto nie są faworytem do awansu do PO), więc jeśli to nie kasa jest priorytetem to nie powinien podpisywać. 

Ball - oczywiście NIE, po takim rozpoczęciu negocjacji mocno bym się zastanowił nad kontynuowaniem rozmów z panem GM:) 

Warren i Oladipo - na razie NIE, ale początek rozmów jest obiecujący i myślę, że dojdziemy do porozumienia. 

Anunoby i White - tu mam największy problem. Generalnie jestem przeciwnikiem przedwczesnego extension, jeśli nie jest to oferta maksymalna/mocno przepłacona. Tutaj tak nie jest, oferty raczej na poziomie aktualnej wartości,l (która szczególnie w przypadku OG powinna rosnąć)  może lekko powyżej. Nie wiem, do przemyślenia ale liczyłbym na więcej (szczególnie OG). 

I jeszcze Davis - nie rozumiem postawy @człowiek...morza. Davis odrzuca jego ofertę dając jasno do zrozumienia, że oczekuje od niego 1+1, co GM ma gdzieś. Nie wiem co chciał osiągnąć okazując mu lekceważenie. Dla mnie AD w NYK na umowie 1+1 to był no brainer, ale teraz już nie jest to takie oczywiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie @człowiek...morza o co chodzi z tą ofertą dla Davisa??

Jak @SlaKB pytał o Davisa w Bucks to nie wiedziałem takiej opcji nawet, bo no byłem pewny, że NYK dadzą teraz 1+1 i temat jest zamknięty, ale przy ponowieniu odrzuconej dopiero co oferty i takiej arogancji Knicks to nie jestem już taki pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Bo mamy inna sytuacje niż w NBA. A do tego musiałbym to przeczytać w temacie albo pending deals ( warto założyć ) albo OBIETNICE. 

Ogólne stwierdzenia może dać każdy z cap space a mi chodzi o konkrety 

A myślisz dlaczego @SlaKB się pytał o to jak się zapatrujemy na Davisa w Bucks? Tak dla jaj? Przecież szukał różnych możliwości by mieć miejsce na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

Ale, że żadnej oferty dla Jonasa oprócz mojej? No wstyd panowie i brak szacunku dla potężnego litwina XD

I czy Jonas klepie 2+1 czy przedłuża do 3+1

imho Jonas tu liczył na 4-letni kontrakt typu jakieś 60/3+1, ale te 56-57mln powinien spokojnie klepnąć. Przy 2+1 trzeba będzie podwyższyć do jakiś 48-52mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

Jak znajdzie to niech da znać. Chętnie wtedy podyskutuje. 

@ignazz proszę Cię, myślisz że dla jaj pytałem o Davisa w Bucks? Wszystko już miałem dopięte na ostatni guzik i GMowie się klepneli moje propozycję z tym, że robiąc miejsce w salary pozbyłbym się pickow więc spytałem na forum agentów Davisa co sądzą o tym pomyślę, żebym nie obudził się z ręką w nocniku. Odzew był taki, że większość wypowiadających się nie dawała żadnych szans na Davisa w Bucks więc zrezygnowałem z tego pomysłu.

ALE jeśli Davis odrzuci i po tych ofertach Knicks po prostu się wkurwi to w 3 turze ogarnę na niego miejsce w salary tylko muszę mieć info, że Davis poważnie rozważa Bucks bo inaczej nie zaryzykuję zakopania się w przeciętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

@ignazz proszę Cię, myślisz że dla jaj pytałem o Davisa w Bucks? Wszystko już miałem dopięte na ostatni guzik i GMowie się klepneli moje propozycję z tym, że robiąc miejsce w salary pozbyłbym się pickow więc spytałem na forum agentów Davisa co sądzą o tym pomyślę, żebym nie obudził się z ręką w nocniku. Odzew był taki, że większość wypowiadających się nie dawała żadnych szans na Davisa w Bucks więc zrezygnowałem z tego pomysłu.

ALE jeśli Davis odrzuci i po tych ofertach Knicks po prostu się wkurwi to w 3 turze ogarnę na niego miejsce w salary tylko muszę mieć info, że Davis poważnie rozważa Bucks bo inaczej nie zaryzykuję zakopania się w przeciętności.

No ja na pewno ponownie będę głosował za odrzuceniem i tym razem w 3 turze jestem w stanie pomyslec o innym scenariuszu niz Knicks, gdzie w 1 i 2 Knicks to u mnie no-brainer, ale na 1+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

A jaka alternatywa bez takiej podwyżki na 2+1 :) ? Zerkanie na ofertę czyjąś niższą 1+1 ? :D 

Zależy o ile niższą, bo on imho poniżej jakiegoś pułapu nie zejdzie. W sumie nie wiem czy to byłoby na plus dla niego, bo on ostatni sezon w rl miał naprawdę mocny (+ Grizzlies byli niespodzianką), więc kiedy jak nie teraz podpisać ostatni tłuściejszy kontrakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

O, Foxa przeoczyłem - oczywiście tak.

Tatum nie klepnie nic. Po takim oddaniu Lillarda nie będzie chciał się wiązać na dłużej niż umowę 2+1 z taką organizacją, dla której żadne świętości i deklaracje nie są ważne. Będzie wolał być zdecydowanie panem własnego losu. Czas zapłaty za takie bezczelne ruchy w wymianach właśnie nadszedł.

Weź się zajmij jakaś hodowla jedwabników lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox i Mitchell - na pewno tak.

Ball i White - nie, sa mlodzi i nie oplaca im sie teraz klepac extension, które nie jest no-brainerem, bo mogą za rok wyrwać więcej po prostu, a White to po tym jak został w tym offseason potraktowany to nic nie klepie na 100%.

Tatum - nie wiem, bo w odróżnieniu od Foxa i Mitchella @Qcin_69 i @mac nic nie napisali o bonusach :) + no odejście Lillarda faktycznie może mu sie nie podobać, ale to już jest duzo spekulowaia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Fox i Mitchell - na pewno tak.

Ball i White - nie, sa mlodzi i nie oplaca im sie teraz klepac extension, które nie jest no-brainerem, bo mogą za rok wyrwać więcej po prostu, a White to po tym jak został w tym offseason potraktowany to nic nie klepie na 100%.

Tatum - nie wiem, bo w odróżnieniu od Foxa i Mitchella @Qcin_69 i @mac nic nie napisali o bonusach :) + no odejście Lillarda faktycznie może mu sie nie podobać, ale to już jest duzo spekulowaia.

Przecież dostał maksa :P to co więcej było do pisania, dostał tyle co w rl Bostonie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Tatum - nie wiem, bo w odróżnieniu od Foxa i Mitchella @Qcin_69 i @mac nic nie napisali o bonusach :) + no odejście Lillarda faktycznie może mu sie nie podobać, ale to już jest duzo spekulowaia.

Wstawiałem cytat gdzie Tatum się wypowiadał, jak wzorował się na PGeorge ( bardziej niż na Kawhim ) i jak ceni go jako gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież dostał maksa :P to co więcej było do pisania, dostał tyle co w rl Bostonie :P 

Po sytuacji z Simmonsem chyba warto zacząć takie rzeczy u nas traktować precyzyjnie i to zrobili GM-owie Celtics oraz Magic.

1 minutę temu, mac napisał:

Wstawiałem cytat gdzie Tatum się wypowiadał, jak wzorował się na PGeorge ( bardziej niż na Kawhim ) i jak ceni go jako gracza.

No ale to nie ma nic wspólnego z tym czy pogodziłby się z tak łatwym oddaniem Lillarda :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Ja? Nic. Jako 1/29 jego agenta jednak kojarzę, że za rok coś między 1/3, a połową ligi będzie miało miejsce na maxa, niektóre z tych ekip nawet na 2 maxy. A dodatkowo część z tych drużyn ma taki timeline (wychodząc z tanku), iż graczom po rookie contracts dość chętnie będą rzucali syte oferty. Więc nie widzę pół powodu dla którego mają klepać bieda oferty.

Rok temu Ingram z ryzykiem career-ending odrzucił tu ponad 100mln extension, co pokazuje jaki wszedł nam rynek na przedłużenia.

Ty akurat w sumie jesteś ostatnią osobą która powinna opiniować na temat graczy i extension dla nich po tym co zrobiłeś DARowi.

Ja dając mu teraz kapustę, gdzie w RL nie dostaje, mocno udowaniam, że wierzę w niego. A zresztą jak się połamie? Jak się nie rozwinie? Najlepsi RFA tego roku dostawali oferty z nie swoich drużyn po 117M. Ja OG daję 80 gdzie no, poziomem trochę odstaje od takiego Jaylena np.

29 minut temu, karpik napisał:

Oferta dla Anunoby jest błędnie rozpisana, @Eld źle policzyłeś wypłaty w poszczególnych latach, ten kontrakt tak nie może wyglądać, więc w sumie to ta oferta jest niestety nieważna.

Why? Excel mi tak policzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Po sytuacji z Simmonsem chyba warto zacząć takie rzeczy u nas traktować precyzyjnie i to zrobili GM-owie Celtics oraz Magic.

No ale to nie ma nic wspólnego z tym czy pogodziłby się z tak łatwym oddaniem Lillarda :D 

Co nazywasz łatwym oddaniem Lillarda? Za duet Conley-George? Rozumiem, ze Brown tez powinien podpisać inny kontrakt skoro Houston oddało Hardena? 
 

Dajecie się wciągać w grę Januarego jak młode pelikany, Lakers są już od miesiąca zlani potem i standardowo atakują największych konkurentów :) Standardowo, bo January jest marnym GMem i tylko płaczem może włączy się do jakiejkolwiek walki :) No ale za jakieś 2 lata już Lebrona nie będzie a wtedy January będzie miał 0 argumentów od FA, po PO- do których pewnie nawet nie awansuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.