Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Alonzo napisał:

.. a to już kolejna kwestia :) 

Ja już się przyzwyczaiłem do tego, że obrażam graczy:) Rok temu obraziłem Kuzmę, a jak przyszło do składania ofert, to dostał jedną ofertę, która nie jest lepsza od tej, którą go obraziłem ostatnio:) 

Teraz obrażam Warrena, chociaż szczerze wątpię, żeby ktoś mu rzucił 4-letnią umowę w 1 turze u nas, gdyby był dostępny. U nas takim graczom nie rzuca się kokosów. Przepłaca się RFA ( Winslow, Brogdon), ale UFA, którzy nie są all-starami właściwie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Boston Celtics

FOX OK

New York

1. Anthony Davis - max 2+1 PO OK
2. Bojan Bogdanovic - 26/1+1 (PO) nie za nisko? Pod dyskusje. 
3. Malik Beasley - 41/4 (jak nie podpisze 2) ok  

 

Chicago Bulls

1. Kuzma 48/4 PO (12/12/12/12) ciut nisko 

2. Bertans 45/3 PO (15/15/15) ( jeśli nie 1 ) ok kasa 

3. Holmes 40/4 PO ( jeśli nie 1 i 2 ) ok 

Detroit Pistons

1. Jonas Valanciunas 42,5/ 2+1 (PO) minimalnie niski ale ok 

Milwuakee Bucks

1. Brook Lopez 28/1+1 PO ok

Charlotte Hornets

1. JJ Redick 20/1+PO ok 

2. Danuel House 20/1+PO ok 

Extension: TJ Warren 72/4 uwierzyłeś pierwszy kupuje narracje mimo ze niski kontrakt 

Miami Heat

1. Jae Crowder 33/3 - bird rights ok 

Extension:

Victor Oladipo - 84/4 ok 

Orlando Magic

Extension

1. Donovan Mitchell -  5-letni 163 000 590mln (25%) do 195,6 (30%) designared rookie max extension.

Ok

Dallas Mavericks

1. Anthony Davis max 1+1 (PO) warte dyskusji 

Houston Rockets

‘1. G. Dragic 20/1+1 PO mało 

 

Denver Nuggets

1. Royce O'Neale - 30/2+1PO ok lub do suns dyskusja 

Minnesota Timberwolves

Extension:

Tatum - 5letni maks (4+PO, 8%) ok 

Derrick White - 60/4 (3+PO) mało 

Oklahoma City Thunder

1. Davis Bertans sign and trade do Miami Heat 40/4, 3+1PO za Terrence Ross + 5,417M cash dużo za mało jedyna chyba zła wycena taka która obraza gracza 

2. Davis Bertans - 42/4, 3+1PO ( jeśli nie 1 ) mało 

3. Dario Sarić - 30/3. 2+1TO ( jeśli nie 1 i 2 ) ( 10.000.000 / 10.000.000 / 10.000.000 ) ok 

4. Juancho Hernangomez - 30/3. 2+1TO ( jeśli nie 1 i 2 i 3 ) ( 10.000.000 / 10.000.000 / 10.000.000 ) ok 

 Extension:

OG Anunoby: 80/5, 4+1PO, 8% raise, ( 13.636.517 / 14.727.438 / 15.905.633 / 17.178.084 / 18.552.331  ) mało  to jedno z najgorętszych nazwisk w lato jeżeli się rozwinie  a OKC zrobiło mu skład na wykazanie się w TOR gra 3 skrzypce u nas jest wdpoliderem ważniejszym dla OKC niż w realu 

 

 

Utah Jazz

Extension:

Lonzo Ball 52/4 PO minimalnie mało lub ok 

 

Phoenix Suns

1. Bogdan Bogdanović [RFA] 72/4 [18,000,000 / 18,000,000 / 18,000,000 / 18,000,000] ok 

2. Harrison Barnes 30 / 2 z PO ok 

3. (jeśli nie #2) Royce O'Neale 20 / 2 z PO ok lub do Denver dyskusja 

4. Al Horford 30 / 2 z PO  

Sacramento Kings

extension

Rudy Gobert 2+1 (PO)* ok 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Eld Wszyscy złożyli oferty. Chwalmy Pana!

 

Edytowałem i skomentowałem. 

Mi ogólnie nie podoba się niewiele:

OG to największy moim zdaniem przestrzał bo wszyscy wiemy jak GM go ceni i zapewne jest nieosiągalny w wymianach plus ma dużo większa role w OKC liderujac  z SGA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

According to Ramona Shelburne, Giannis isn’t the only free agent Lakers have their eye on next offseason, she brings up KAWHI and PG. According to her this is the reason for AD hasn’t decided his contract length #Lakers

Czyli u nas nie musi czekac na decyzję i bierze 2+1 od Knicks.

No chyba, ze dluzsza.

 

no ale zaraz pewnie @karpik czy inny szanony user dorobi nową teorię pod siebie :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Ja już się przyzwyczaiłem do tego, że obrażam graczy:) Rok temu obraziłem Kuzmę, a jak przyszło do składania ofert, to dostał jedną ofertę, która nie jest lepsza od tej, którą go obraziłem ostatnio:) 

Teraz obrażam Warrena, chociaż szczerze wątpię, żeby ktoś mu rzucił 4-letnią umowę w 1 turze u nas, gdyby był dostępny. U nas takim graczom nie rzuca się kokosów. Przepłaca się RFA ( Winslow, Brogdon), ale UFA, którzy nie są all-starami właściwie nigdy.

Kupuje Warrena 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Czyli u nas nie musi czekac na decyzję i bierze 2+1 od Knicks.

No chyba, ze dluzsza.

 

no ale zaraz pewnie @karpik czy inny szanony user dorobi nową teorię pod siebie :))))

Mimo wszystko wygrałeś go w wymianie. Przy tak bliskim głosowaniu i tak w naszej grze bym widział pewna prawidlowosc z tie breakerem ze gracz docenia starania klubu macierzystego w oddawaniu assetow. Takie przejście w wymianie do innego klubu mimo ze gracz nie może się wypowiedzieć „kupuje” czas GM na przekonanie gracza. Przy równych głosach. A tu się zastanawiam bo konkurencja dalej nie poszła all in we wzmocnienia i nawet nie czytałem zapowiedzi wymian co byłoby jakimś pośrednim rozwiązaniem w ogłoszeniach czy obietnicach. Pisze o konkretach i wymianie warunkowej pod wzmocnienie dla Davisa. A tu nic się nie zmieniło. 

Było okienko aby to dograć i pokazać konkrety. A tych brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz 60/4 z opcja gracza dla Whita to:

*wiecej niż dostał Murray 

*znacznie więcej niż dostał allstar Russell 

White to materiał na elite rolsa ale nic więcej, raczej impact zbliżony do Royca O’Neala.

Zreszta z tego co się orientuje to Spurs zbliżona ofertę kontraktu dla niego proponują w rl NBA. 
 

Ten jego kontrakt jest niewiele niższy nawet od tego Bogdana Bogdanovicia, który tu pewnie zostanie klepnięty, a jaka jest renoma Bogdana a jaka White’a w Rl NBA? 
 

60/4 z opcja PO przy zmniejszonym salary dla gościa który jest rolsem (jaka jest wycena rolsow w tej grze wystarczy popatrzeć na oferty dla Crowdera, OG, Bojana Bogdanovicia (oh wait, ten nawet 10 nie dostał), Royca O’Neala itd. Itd.)- jako kibice konkretnych drużyn mamy zawsze zaburzony obraz wartości danego gracza, ale 15mln dla White’a który jest rezerwowym, ma 25lat i do tej pory zarobił w NBA jakieś 4 mln + jest graczem w rl NBA na poziomie 11/3/3 ? 

Zostawiam do przemyslenia, jak dla mnie oferta nader szczodra jak na warunki beGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

@ignazz 60/4 z opcja gracza dla Whita to:

*wiecej niż dostał Murray 

*znacznie więcej niż dostał allstar Russell 

White to materiał na elite rolsa ale nic więcej, raczej impact zbliżony do Royca O’Neala.

Zreszta z tego co się orientuje to Spurs zbliżona ofertę kontraktu dla niego proponują w rl NBA. 
 

Ten jego kontrakt jest niewiele niższy nawet od tego Bogdana Bogdanovicia, który tu pewnie zostanie klepnięty, a jaka jest renoma Bogdana a jaka White’a w Rl NBA? 
 

60/4 z opcja PO przy zmniejszonym salary dla gościa który jest rolsem (jaka jest wycena rolsow w tej grze wystarczy popatrzeć na oferty dla Crowdera, OG, Bojana Bogdanovicia (oh wait, ten nawet 10 nie dostał), Royca O’Neala itd. Itd.)- jako kibice konkretnych drużyn mamy zawsze zaburzony obraz wartości danego gracza, ale 15mln dla White’a który jest rezerwowym, ma 25lat i do tej pory zarobił w NBA jakieś 4 mln + jest graczem w rl NBA na poziomie 11/3/3 ? 

Zostawiam do przemyslenia, jak dla mnie oferta nader szczodra jak na warunki beGM. 

Fred Van Vleet just got a $85M/3+P deal. That feels to be right around the contract White will get if he had a good year next year. Should the Spurs offer that on an extension. Well here's how the deal would break down with max raises:
 

2021-2022 $18,973,21
2022-2023 $20,491,07
2023-2024 $22,008,92
2024-2025 $23,526,78

@Qcin_69 rozejść się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

@ignazzdla White’a który jest rezerwowym, ma 25lat i do tej pory zarobił w NBA jakieś 4 mln + jest graczem w rl NBA na poziomie 11/3/3 ? 

Zostawiam do przemyslenia, jak dla mnie oferta nader szczodra jak na warunki beGM. 

Szczodre to było odrzucenie team option dla kuzmy żeby mógł zarobić 12 milionów zamiast jednego już w tym roku:) 

Oferta dobra ale te 15 milionów dostałby już teraz na fa gdyby go nie okradziono:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz czy Ty porównujesz mistrza NBA Fleta, robiącego 18/7/3 do White’a który w życiu 1 rundy nie przeszedł i robiącego 11/3/3?:D spoko, rozumiem ze Aldridge i Davis to tez z grubsza ten sam hajs powinni dostać? 
 

@fluber 15 jest uczciwe, do tego dochodzi gra dla faworyta Zachodu + to nie Minnesota podejmowała jego opcje zespołu, my dajemy mu gruby hajs :) i dorzucamy PO, choć powinien to klepnąć i bez tego, a tak jak się sprawdzi to w wieku 28 lat będzie mógł podpisać tłusty kontrakt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz czy Ty porównujesz mistrza NBA Fleta, robiącego 18/7/3 do White’a który w życiu 1 rundy nie przeszedł i robiącego 11/3/3?:D spoko, rozumiem ze Aldridge i Davis to tez z grubsza ten sam hajs powinni dostać? 
 

@fluber 15 jest uczciwe, do tego dochodzi gra dla faworyta Zachodu + to nie Minnesota podejmowała jego opcje zespołu, my dajemy mu gruby hajs :) i dorzucamy PO, choć powinien to klepnąć i bez tego, a tak jak się sprawdzi to w wieku 28 lat będzie mógł podpisać tłusty kontrakt :) 

Tak porównuje FVF do White. @mac by się nie wymienił bo ceni nawet wyżej Dericka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, człowiek...morza napisał:

Czyli u nas nie musi czekac na decyzję i bierze 2+1 od Knicks.

No chyba, ze dluzsza.

 

no ale zaraz pewnie @karpik czy inny szanony user dorobi nową teorię pod siebie :))))

Ale czekaj. Gracz odrzuca twoje 2+1PO i inne oferty bo woli dostać 1+1 PO (ja tak to zrozumiałem) a ty klapki na oczy i dawaj znów 2+1PO. 

Szczerze to mi jest na rękę 2+1PO bo zanosi się że w tych okolicach Nets powinni być liczącym się graczem na rynku ale z perspektywy gracza ponowienie takiej oferty to cios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 mamy brzegowe kwoty ale nazwanie twojej szczodra nawet mi św Mikolaj nie wymyślił. Myśle ze tym wpisem wyrządziłeś Macowi tylko krzywdę bo napisałeś nieprawdę. 

Teraz, kolader napisał:

Ale czekaj. Gracz odrzuca twoje 2+1PO i inne oferty bo woli dostać 1+1 PO (ja tak to zrozumiałem) a ty klapki na oczy i dawaj znów 2+1PO. 

Szczerze to mi jest na rękę 2+1PO bo zanosi się że w tych okolicach Nets powinni być liczącym się graczem na rynku ale z perspektywy gracza ponowienie takiej oferty to cios.

Dlaczego? Gracz dostał ofertę i czeka. Klub nie musi nic zmieniać. To przecież podobno gracz myśli gdzie Grek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Tak porównuje FVF do White. @mac by się nie wymienił bo ceni nawet wyżej Dericka. 

U nas FVV wyceniony został na mniej niż w tle a w momencie podpisania kontraktu był na poziomie mniej więcej tamtego Freda. Dla mnie tu nie ma nic kontrowersyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RL Bogdan ma PO na co uczciwie zwracam uwagę.

Przypominam jednak, że rok temu klepnal u nas extension i po prostu okazało się niezgodne z przepisami ligi, wtedy parę osób jak dobrze pamiętam zaznaczało, ze to może być argument do zniżki tego lata, więc dostał taki sam kontrakt bez PO jako ta zniżka.

Jeśli uważacie że tej zniżki w ramach braku PO ma nie być to dostosuje ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

@Qcin_69 mamy brzegowe kwoty ale nazwanie twojej szczodra nawet mi św Mikolaj nie wymyślił. Myśle ze tym wpisem wyrządziłeś Macowi tylko krzywdę bo napisałeś nieprawdę. 

Dlaczego? Gracz dostał ofertę i czeka. Klub nie musi nic zmieniać. To przecież podobno gracz myśli gdzie Grek. 

No tak a jak pojawiły się oficjalne zapytania Bucks czy Davis chce u nas dołączyć do Greka to kilka osób powiedziało że nie, że nie przekona go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

No tak a jak pojawiły się oficjalne zapytania Bucks czy Davis chce u nas dołączyć do Greka to kilka osób powiedziało że nie, że nie przekona go.

Bo mamy inna sytuacje niż w NBA. A do tego musiałbym to przeczytać w temacie albo pending deals ( warto założyć ) albo OBIETNICE. 

Ogólne stwierdzenia może dać każdy z cap space a mi chodzi o konkrety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.