Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Rozsprzedanie zespołu z poziomu drugiej rundy PO z którego Masai Ujiri uklepał mistrzostwo za rok haniebnego tanku wymagało krytyki.

Ale tutaj assety poszły za superstara, więc akcje Raptors poszły zdecydowanie w górę. Powiedzmy, że odkupił swoje winy, więc klub z Toronto za całokształt jak na obecne realia ligi to pewnie jakieś solidne TOP10 :)

Oczywiście Longer to kawał kutasa, bo regularnie co miesiąc lub dwa pytałem o Foxa mówiąc, że ruszę najlepsze assety za Niego, a potem sprzedał go bez słowa :P

Jest tez mozliwe, ze longer to nie kutas, a po prostu wartosc Twoich assetow wszystkich razem wzieta byla mniejsza niz Fox :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ciekawe o jakiej długości kontraktu marzy Jonas Valanciunas :D

Jonas Valanciunas signed a 3 year / $45,000,000 contract with Detroit Pistons including $45,000,000 guaranteed, and an annual average salary of $15,000,000. In 2020-1, Valanciunas will earn a base salary of $15,000,000, while carrying a cap hit of $15,000,000 and a dead cap value of $15,000,000.

@ozzy110GM  said that is glad very very very much

z resztą Marcus napisał jaki długi...patrz

50 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wcześnie rano, koło 3-4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Tylko trzy godziny zostały do zbierania ofert, a aż ośmiu GMów nie złożyło żadnej deklaracji.

A mnie ostatnio bardziej bawi przydzielanie punktów karnych, niż poganianie :).

Zresztą i tak nie wiem kto nie złożył jeszcze oferty :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czemu piszesz o Tatumie? Skoro on dopiero teraz dostanie ofertę? 

poebało mi sie

mniejsza 😛

poza tym nie grasz w ta gre, wiec wypad

Teraz, mac napisał:

 Garyego Paytona 3

kto to?

widze w minnesocie nic sie nie zmienia, nowy gm tez nie zna swoich zawodnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 14:33, january napisał:

Pewniaki:
-Goran Dragić 
-Bogdan Bogdanović (RFA)
-Davis Bertrans
-Bojan Bogdanović
-Jonas Valanciunas
-Al Horford
-Brook Lopez

Możliwe:
-Jordan Clarkson
-Seth Curry
-Malik Beasley (RFA) - ten i tak niskiej umowy nie klepnie
-Jae Crowder
-Royce O'Neal
-Harrison Barnes
-Kyle Kuzma (RFA) - ten i tak niskiej umowy nie klepnie
-Richaun Holmes

Jordan Clarkson i Seth Curry nie doczekali się oferty.

Ale mamy za to oferty dla Redicka, House, Sarica i Juancho :)

Także mamy 17 nazwisk na stole w II turze i sporo extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

 

Także mamy 17 nazwisk na stole w II turze i sporo extension.

Jak w zeszłym sezonie zaoferowałem 12 milionów rocznie extension Kuzmie ( które było maxem, jakie mógł dostać w extension), to niektórzy krzyczeli o trade request i obraźliwej ofercie;) A teraz Kuzma dostaje dokładnie tyle samo na FA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Dragić, Bojan(!!!!) czy Val i Malik to chyba na solidne KO liczą... 

Extensions - Poza Gobertem ktokolwiek tu coś klepnie? Imo nie bardzo (Tatum po wywaleniu Lillarda nie klepnie obecnie długiego maxa z Sotą, zbyt blisko TR od niego jest, Mitchell bez PO, a większość ofert to zwykła obraza graczy przed FA'21 :) )

 

Redick, House i Juancho z ofertami to mnie zaskoczyli:)

 

Co Ty masz do extension OG? Mocno grzebałem w sieci i może on od RL TOR oczekiwać 60-70\4. U mnie dostaje 80/5 z czego najwìększa kasa w ostatnim roku i to z PO. W RL w tym roku nie dostanie oferty bo Ujiri kitra kasę na maxa za rok.

Pozatym. Miałem syte oferty-odrzucałem. Oddałem za niego allstara Sabonisa który zarabia 17,5M a Ty płaczesz, że to mało? To realna wycena. Już nie wspomnę, że grał u mnie największe minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Goberta. W Utah jeszcze nic nie podpisał, supermaxa nie dostanie i mocno główkują co z nim zrobić. Podpisali Favorsa wiec spodziewam się wszystkiego.

u mnie dostaje maxa na 2 lata i opcje na 3. U mnie większość kontraktów kończy się idealnie dla niego za 2 lata wiec będzie mógł podjąć kolejna decyzje po moich ruchach. Odrzuciłem już w ten krótki offseasson z 4 oferty wymiany za niego, także mocno liczę ze dalej będzie w Sacto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

 

Redick, House i Juancho z ofertami to mnie zaskoczyli:)

 

Na pozycjach 2-3 mam w tej chwili największą dziurę w składzie, więc zatrzymanie Redicka i Housa było dla mnie priorytetem. Redick w RL NBA ma kontrakt na ponad 13 milionów na najbliższy sezon zresztą. Rzut się nie starzeje. Housa przepłacam świadomie, bo po prostu bardzo potrzebuję 3&D gracza. Na rynku nie dostanę nic lepszego.

Jak już w temacie ofert, to odnośnie Warrena zdaję sobie sprawę, że jest to gracz, który jest warty więcej niż te 72 miliony, które mu zaoferowałem ( choć w takim razie nie wiem, jakim cudem jestem w jakichkolwiek dyskusjach na temat tego, czy zrobię play-offs, skoro te 72 miliony to jest obraza), ale nie ukrywam, że liczę na zniżkę u gracza za to, że umożliwiłem mu podpisanie poprzedniego wysokiego kontraktu ( oferta była na tyle wysoka, że jako RFA nie został wyrównany i w powszechnej opinii tutaj mocno go przepłaciłem), z miejsca dostał ważną rolę w play-offowym teamie ( w Cavs), a kiedy Cavs poszli w tankowanie, oddałem za niego między innymi pick w 1 rundzie draftu, żeby mógł grać znowu o coś. Ponadto te 82 miliony, które klepnął McCollum ( jednak gracz robiący regularne 25ppg w play-offs) bez najmniejszych problemów u nas, ośmieliło mnie do rzucenia takiej, a nie innej oferty Warrenowi. Będę z uwagą śledził Wasze opinie na temat tego extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, january napisał:

Dragić, Bojan(!!!!) czy Val i Malik to chyba na solidne KO liczą... 

Extensions - Poza Gobertem ktokolwiek tu coś klepnie? Imo nie bardzo (Tatum po wywaleniu Lillarda nie klepnie obecnie długiego maxa z Sotą, zbyt blisko TR od niego jest, Mitchell bez PO, a większość ofert to zwykła obraza graczy przed FA'21 :) )

Extensions :

1)    D’Angelo Russell – 58,2 mln/4 (3+1 PO) – TAK (14-13...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.