Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

To nie jest żaden fakt tylko wizja części GMów odrzucających niepasujące im do tego realia. 

Polecam sezony Bosha jako 3 opcji w Miami, albo Lovea w Cavs.

 

 

Czy Ty próbujesz sugerować, że obecnie Mavs czy Nets są lepszą opcją dla Davisa? XDD

Plus trzecia opcja to tam jest Kyrie, a nie Davis i to on moze miec o to ewentualne problemy.

"Atakować" i "bronić" Knicks jednocześnie, tego nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Czy Ty próbujesz sugerować, że obecnie Mavs czy Nets są lepszą opcją dla Davisa? XDD

Plus trzecia opcja to tam jest Kyrie, a nie Davis i to on moze miec o to ewentualne problemy.

"Atakować" i "bronić" Knicks jednocześnie, tego nie grali.

To jest ciekawy wątek. 
 

Kyrie uciekł od Lebrona, słychać plotki, ze jest niezadowolony na wieść, ze Harden miałby dołączyć do Nets, a Knicks ma akceptować role tego 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jamal Murray - Wieść o okradzeniu Derricka White na kilkanaście baniek odbiła się szerokim echem w środowisku graczy. Wielu wolnych agentów nie odbiera nawet telefonów z Atlanty. Murray chce dać klubowi szanse, ale wolałby kontrakt na cztery lata. Oferta z Mavs i wyrównanie to kompromis.

Czyli chce mi dać zniżkę na ile, 4-5 mln na przestrzeni 4 lat? Way to go! Złote interesy widzę się w NO się kręcą. Patrząc na takie pomysły to chyba starego dobrego Marcusa pierwszego miałbym na ignore, gdybym był wolnym agentem ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czy Ty próbujesz sugerować, że obecnie Mavs czy Nets są lepszą opcją dla Davisa? XDD

Plus trzecia opcja to tam jest Kyrie, a nie Davis i to on moze miec o to ewentualne problemy.

"Atakować" i "bronić" Knicks jednocześnie, tego nie grali.

Albo Knicks biorą Tysona Chandlera 2.0

albo

mamy trade request Irvinga.

Szukam w tym o czym tak beztrosko deliberujecie logiki ale jest na poziomie Klaya przepraszam Tecu) hasającego u nas w playoffs.

Nie chcę tu nikogo urazić, tylko Was za ch#* nie rozumiem..

Co innego LeBron dopieszczający Davisa, a co innego Kyrie który przecież nie po to uciekał od LeBrona z Cavs żeby teraz być 3 opcją.

Od półtora roku piszę to samo - C_M powinien oddać Irvinga za Rubio czy Foxa + assety i wtedy to ma logikę.

Wtedy Knicks podpisują Bojana i Setha Currego i ma to sens.

A tu nie da się przecież połączyć tych 3 graczy - Leonard, Irving i Davis razem. 

Który z nich zgodzi się oddawać najmniej rzutów i zdobywać poniżej 20pkt - bo któryś będzie musiał.

Róbta co chceca ale dopóki jeszcze nie klepnęliście tego absurdu, to staram się odwołać do Waszego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eMeS napisał:

Czyli chce mi dać zniżkę na ile, 4-5 mln na przestrzeni 4 lat? Way to go! Złote interesy widzę się w NO się kręcą. Patrząc na takie pomysły to chyba starego dobrego Marcusa pierwszego miałbym na ignore, gdybym był wolnym agentem ; )

Tak. Daje Ci zniżkę, by potem móc ewentualnie spi*****ić do normalnie zarządzanej organizacji.

@Alonzo Ale co ma niezadowolenie Irvinga do decyzji Davisa?

Aczkolwiek Davis to jest taki nietypowy superstar, że robienie z Niego lepszej wersji Tysona Chandlera wcale mu nie uwłacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Szukam w tym o czym tak beztrosko deliberujecie logiki ale jest na poziomie Klaya przepraszam Tecu) hasającego u nas w playoffs.

Nie chcę tu nikogo urazić, tylko Was za ch#* nie rozumiem..

Rzucasz w kogoś gównem i od razu przepraszasz. 

Nie chcę Cię urazić, ale zupełnie tego nie rozumiem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MMM2121 napisał:

To jest ciekawy wątek. 
 

Kyrie uciekł od Lebrona, słychać plotki, ze jest niezadowolony na wieść, ze Harden miałby dołączyć do Nets, a Knicks ma akceptować role tego 3?

Zgadzam się że Irving by tu pewnie zrobił trade request ale zgadzam się z @MarcusCamby że to nie ma nic wspólnego z davisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Rzucasz w kogoś gównem i od razu przepraszasz. 

Nie chcę Cię urazić, ale zupełnie tego nie rozumiem 🙂

Ponieważ gra tych 3 razem to zwyczajnie absurd..

Jak oni mogą grać razem to KAT w nowym sezonie jest defensywnym potworem. 

Jedno i drugie jest tak samo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą uwielbiam tą narracje o zniżkach czyli stracie co roku koło jednego miliona przy kontraktach grubo ponad 100-milionowych :)

Wszyscy* wiemy, że Jasiek i eMeS wcale o tym nie marzą

* - Z wyjątkiem jak widać orła @Qcin_69 😅

@człowiek...morza też pewnie będzie przeszczęśliwy jak wygrałaby opcja 1+1PO, a on tam zaoszczędził milion w salary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak. Daje Ci zniżkę, by potem móc ewentualnie spi*****ić do normalnie zarządzanej organizacji.

@Alonzo Ale co ma niezadowolenie Irvinga do decyzji Davisa?

Czyli Murray chce ode mnie rok krótszego kontraktu, nawet jeżeli wiąże się to z obniżką zarobków, natomiast Davisa pchasz w objęcia niezadowolonego Irvinga na rok dłużej niż by mógł? Żelazna logika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Czyli Murray chce ode mnie rok krótszego kontraktu, nawet jeżeli wiąże się to z obniżką zarobków, natomiast Davisa pchasz w objęcia niezadowolonego Irvinga na rok dłużej niż by mógł? Żelazna logika :D

Tylko, że Knicks są na szczycie łańcucha pokarmowego.

A ty na tym FA masz po prostu u mnie bardziej przejebane niż Blazers :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tak. Daje Ci zniżkę, by potem móc ewentualnie spi*****ić do normalnie zarządzanej organizacji.

@Alonzo Ale co ma niezadowolenie Irvinga do decyzji Davisa?

Aczkolwiek Davis to jest taki nietypowy superstar, że robienie z Niego lepszej wersji Tysona Chandlera wcale mu nie uwłacza.

Marcus,

ja nie mam problemu z traktowaniem Davisa jako lepszego Tysona Chandlera, ale ta rola musiałaby być jasno zdefiniowana.

A co ma do tego Irving?

Agent Davisa pyta się GMa Knicks - to którą opcją ofensywną ma być w Nowym Yorku mój klient?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tylko, że Knicks są na szczycie łańcucha pokarmowego.

A ty na tym FA masz po prostu u mnie bardziej przejebane niż Blazers :)

 

Właśnie pytanie czy nie zaczynają zjadać swojego ogona. Zgadzam się z @Alonzo że tam ktoś musi się poświęcić dla reszty i nikt nie przyjmie obowiązku bycia 3 opcją. AD pewnie by podpisał, ale po co ma się angażować na 2 lata, skoro może po roku powiedzieć "sprawdzam czy przypadkiem to nie ja zostałem tym trzecim

Dałem Murrayowi najwyższy możliwy kontrakt plus dorzuciłem nawet ostatni rok PO mimo że przeszłoby spokojnie 5 lat - mogę mieć przejebane @MarcusCamby ale narracja, że okroiłby swój kontrakt "za white'a" z którym do PO nawet nie dali rady wejść... no nie wiem nawet co napisać xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lucas napisał:

Cóż ja z Twojej logiki też coraz mniej rozumiem i w sumie coraz mniej chce rozumieć skoro C_M miałby oddać Kyrie za Rubio, który od niego uciekł rok temu xd

Lucas atakowanie mnie przez Ciebie to nie jest dobry pomysł.

Przypomnę Tobie z playoffs, że:

1. Nie potrafisz liczyć do 90

2. U Ciebie Oubre nie wrócił do gry bo po co porównać go do Harrisa jak można do Burtona. Za to Klay hasał aż miło :)

ja odnośnie Davisa piszę konsekwentnie to samo od tradeu do Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

Dałem Murrayowi najwyższy możliwy kontrakt plus dorzuciłem nawet ostatni rok PO mimo że przeszłoby spokojnie 5 lat - mogę mieć przejebane @MarcusCamby ale narracja, że okroiłby swój kontrakt "za white'a" z którym do PO nawet nie dali rady wejść... no nie wiem nawet co napisać xD 

U Nas na Wschodzie nawet Harden nie wszedł do PO, więc co to za argument? Inna sprawa, że twoi Hawks przed wyprzedażą byli niedoceniani i wcale nie ustępowali Pacers.

Jamal Murray i Derrick White przez rok byli kolegami z zespole. Myślę, że go obeszło jak potraktowałeś jego kumpla. Po za tym co to jest te 4-5mln? Stary Marc Gasol tyle paycuty bierze na jeden rok, a tu Murray na cztery lata przy zarobkach 120mln :)

Zastanawiałem się co ten Qcin lata teraz jak wariat i like daje każdej twojej odpowiedzi. Ale już wiem. Przecież to on Ci podpowiedział ten manewr :P Nie martw się @Qcin_69 jako współwinny i jeszcze po oddaniu Lillarda, jeszcze też swoje razy zarobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

U Nas na Wschodzie nawet Harden nie wszedł do PO, więc co to za argument? Inna sprawa, że twoi Hawks przed wyprzedażą byli niedoceniani i wcale nie ustępowali Pacers.

Otóż to bardzo dobry argument, walczyłem do kiedy było można, ale okazało się że z derrickiem whitem jako taką powiedzmy 3 opcją nigdzie nie zajdę. A tu nagle na FA 15mln za sezon chce, po czym dam głowę, że stałby się na powrót w trakcie sezonu takim 'spoko rolsem' Nie jest to w interesie ani moim, ani jamala zeby go trzymac.Trzeba Jamala sprobowac inaczej obudowac.

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jamal Murray i Derrick White przez rok byli kolegami z zespole. Myślę, że go obeszło jak potraktowałeś jego kumpla. Po za tym co to jest te 4-5mln? Stary Marc Gasol tyle paycuty bierze na jeden rok, a tu Murray na cztery lata przy zarobkach 120mln :)

Jamal chce wygrywać przede wszytkim, staram się mu to zapewnić jak mogę. Przy czym nigdy nie został przeze mnie źle potraktowany

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zastanawiałem się co ten Qcin lata teraz jak wariat i like daje każdej twojej odpowiedzi. Ale już wiem. Przecież to on Ci podpowiedział ten manewr :P Nie martw się @Qcin_69 jako współwinny i jeszcze po oddaniu Lillarda, jeszcze też swoje razy zarobisz :)

Z Qcinem White'a nie negocjowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo trade request to jesli gdzies to by mialo miec sens, to szukalbym tego ewentualnie np u currego i greena.

organizacja od paru lat z kazdym rokiem gorsza, zmierza donikad, dodatkowo ograniczeni przez wydatki hardcapem.

wyglada to po prostu zle.

sumarycznie nie ma organizacji ktora popelnilaby tyle tak znaczacych bledow. oczywiscie wina tu tomka, ale perspektywa na przyszlosc pozostala

 

poddaje pod dyskusje i rozwage

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jak dla mnie prędzej Booker za oddanie Lillarda niż Irving złożyłby TR, ale to jest teraz TR z dupy tbh i działa na korzyść NYK.

Ano. Działa na korzyść, ale właśnie sobie jedno uświadomiłem. że CM ma w kolekcji trzech superstarów i wszyscy trzej złożyli trade request w RL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.