Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Niech się ludzie wypowiedzą. Ja uważam, że omawiana sytuacja jest absurdalna i nijak nie podobna do tej Raptors.

Mam nadzieję, że to nie jest tło rywalizacji Lakers - Knicks.

Warunkowanie okreslasz w ofertach. W ofertach rivers nie byl z mle, wiec nie wiec nie wiem czemu sie powolujesz na " sypie mle poki mi starcza"  skoro takiego warunku nie bylo ani nawet nie mogl byc bo tylko jedna oferta byla z mle. W reofertach jest ewidentna proba przycwaniakowania z wzieciem tyler plus rivers wiedzac ze rivers nie jest warunkowy od kenta i jego oferta przekracza budzet. Przeciez to jest ewidentne. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jak Kuzyn pójdzie siedzieć? Z automatu rozwiązanie kontraktu i zniknięcie z sałary? Może warto poczekać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Eld napisał:

Minimum dla veta nie idzie chyba z MLE?

Ty to się bankowiec lepiej na temat mojego postu odnośnie Tylera wypowiedz ;)

Jeszcze twój głos w sprawie Sumnera, cios w serce :( Ogólnie jest mi przykro bardzo.

I nie fluberyzuj. Minimum dla veta szło z w ofertach, a w reofertach już z MLE. Przecież to dobrze wie każdy, nawet Jasiek to przyznał, a rzucanie ludziom pod nogi jakimś nieżyciowym przepisem nawet nie zartykułowanym to dla mnie czysty absurd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Eld napisał:

Oczywiście, że to ni jak ma się do sytuacji Raptors i @LONGER01. Z tego co pamiętam, on sobie o jeden spot filler źle wyliczył cap space i stąd były kwiatki. A tutaj wygląda mamy trzy wyjścia. 1. Gambling. 2. Działanie nieświadome ( jak Longer imo, gdzieś jakiś błąd w liczeniu ). 3. Coś pomiędzy - mógł nie być pewien, nie dopytał, a zaryzykował.

Minimum dla veta nie idzie chyba z MLE?

To jest ewidentny gambling. Reakcja na kontroferty i proba wykorzystania sytuacji wbrew warunkowaniu jakie sie samemu ustalilo w reofertach ( w sumie to warunkowanie byloby pozbawione jakiegokolwiek sensu skoro mozna podpisywac graczy dopoki nas stac)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

A co jak Kuzyn pójdzie siedzieć? Z automatu rozwiązanie kontraktu i zniknięcie z sałary? Może warto poczekać? 

Już nie (DPE przyznane i będzie wykorzystane) ma żadnej opcji na takiej coś (nie wiem czy nawet by była, co to za dyskrimacja koszykarzy zza krat?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do sytuacji Knicks proszę o spokojne wyjaśnienie intencji GM w takim ofertowaniu. Osobiście jestem zdania bardziej pogrożenia palcem niż jakiejś mega ciężkiej sankcji choć tu bym poczekał na wyjaśnienia. Trochę mi to zalatuje lekkim przycwaniakowaniem stad wolałbym szczera odpowiedz GM w tej kwestii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

( w sumie to warunkowanie byloby pozbawione jakiegokolwiek sensu skoro mozna podpisywac graczy dopoki nas stac)

W dniu 24.08.2019 o 13:31, january napisał:

Ogłoszenie Rady jest ważne, więc piszę je tutaj, by wszyscy mieli okazje przeczytać (przed reofertami - do jutra do 21:59 przypominam) :

6 Oferty czlowiekamorze są warunkowe 1-3 (podpisuje tylko 1 z nich), oferty 4-7 nie są warunkowe w stosunku do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, ignazz napisał:

Co do sytuacji Knicks proszę o spokojne wyjaśnienie intencji GM w takim ofertowaniu. Osobiście jestem zdania bardziej pogrożenia palcem niż jakiejś mega ciężkiej sankcji choć tu bym poczekał na wyjaśnienia. Trochę mi to zalatuje lekkim przycwaniakowaniem stad wolałbym szczera odpowiedz GM w tej kwestii. 

przez sekunde nie myslalem nad cwaniakowaniem. nie wiem gdzie tu wgl do tego pole? na czym mialoby ono polegac? na tym, ze specjalnie dla riversa oddaje davisa po to by miec cap sapce?

wydawalo mi sie logicznym, ze oferuje hajs z mid-level (skoro innego nie mam) i jak sie wyczerpie, to reszta ofert idzie do kosza.

tyle.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ty to się bankowiec lepiej na temat mojego postu odnośnie Tylera wypowiedz ;)

Jeszcze twój głos w sprawie Sumnera, cios w serce :( Ogólnie jest mi przykro bardzo.

Ex bankowiec jak coś. 11 lat mi tam wystarczyło. Teraz nadal robię biznesy w tej materii ale z nimi współpracując, a nie im służąc.

A tak przy okazji Marcus. Pamiętasz jak Ci pisałem, że eurobank wystawiony na sprzedaż z 1,5 roku temu? :). Jak się czujesz teraz jako nowy Klient Millennium. Dostałeś już płytkę?

Do posta się odniosę. Niedawno wróciłem dopiero i pierwsze co zrobiłem to musiałem coś zjeść. Karkóweczki z grzybami nie miałem, ale łosoś też nawet wszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie fluberyzuj. Minimum dla veta szło z w ofertach, a w reofertach już z MLE. Przecież to dobrze wie każdy, nawet Jasiek to przyznał, a rzucanie ludziom pod nogi jakimś nieżyciowym przepisem nawet nie zartykułowanym to dla mnie czysty absurd.

No generalnie absurdem to bylo przypi****lenie sie do moich kontrofert. Zreszta Twoje "fluberyzuj" pokazuje ze jako Radny masz ogromny problem z obiektywizmem. Tutaj mamy wprost zlamany regulamin, nawet nie ma co interpretowac. 

Sytuacja jest taka ze przy okreslaniu warunkow cm napisal ze bierze gracza A i gracza B a potem dal im obu w sumie wiecej niz go stac. 

Mozemy to potem glosowac ale to w sumie by sie sprowadzalo do pytania czy gm-a knicks obowiazuje regulamin czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tu nie widzę gambitu. Czytam te warunki z ofert i kontrofert i żaden nie wykluczał Riversa. A wprost przeciwnie wyraźnie sugerował zainteresowanie przy fiasku w negocjacjach i to zarówno w ofertach jak i kontrofertach. A siłą rzeczy jakieś porażki na FA będą, bo oferowane było z MLE w kilku przypadkach.

Mało tego sam Jasiek piszesz, że

" Oferty czlowiekamorze są warunkowe 1-3 (podpisuje tylko 1 z nich), oferty 4-7 nie są warunkowe w stosunku do nich. "

A więc o co chodzi? Wychodzi, że Rivers wg Ciebie nie mógł już dostać lepszej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

A więc o co chodzi? Wychodzi, że Rivers wg Ciebie nie mógł już dostać lepszej oferty.

Na pewno to nie mógł pojawić się po reofercie dodatkowy warunek "jeśli nie Bazemore to Rivers"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Eld napisał:

A tak przy okazji Marcus. Pamiętasz jak Ci pisałem, że eurobank wystawiony na sprzedaż z 1,5 roku temu? :). Jak się czujesz teraz jako nowy Klient Millennium. Dostałeś już płytkę?

Pamiętam jak byłem w banku zaraz po tej informacji i zaczepiłem na ten temat pracownika banku. Był w szoku i pytał skąd mam takie informacje.

Akurat wczoraj byłem w banku, bo mi się karta zepsuła i dostałem niespersonalizowaną. Dostałem ulotkę o fuzji, która ma zajść w listopadzie.

Trochę mi szkoda mojego banku, któremu byłem wierny 20 lat i nawet posiadaczem konta prestige :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Już nie (DPE przyznane i będzie wykorzystane) ma żadnej opcji na takiej coś (nie wiem czy nawet by była, co to za dyskrimacja koszykarzy zza krat?)

Punkt 107 CBA.

A jak się komuś nie chce grzebać to wygląda to tak, że normalnie się liczy do salary, nie ma żadnego upustu a kasa zamiast na jego konto idzie na tzw. good-use.

Pamiętam jak byłem w banku zaraz po tej informacji i zaczepiłem na ten temat pracownika banku. Był w szoku i pytał skąd mam takie informacje.

Info o wystawieniu ich na sprzedaż nie było jakoś strasznie rozgłaszane. Sam eurobank działał sobie po swojemu, wykorzystując swoją niszę no ale info się sprawdziło. Zaskoczony tylko jestem tym, kto ich kupił bo Millennium swego czasu też był wystawiony na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, fluber napisał:

No generalnie absurdem to bylo przypi****lenie sie do moich kontrofert. Zreszta Twoje "fluberyzuj" pokazuje ze jako Radny masz ogromny problem z obiektywizmem. Tutaj mamy wprost zlamany regulamin, nawet nie ma co interpretowac. 

Przecież nie fluberyzuj weszło już do annałów BeGM i wielokrotnie ten zwrot pada.

Chyba ty raczej jesteś wyczulony na mnie.

Ja tego nie widzę złamania regulaminu, ale jestem tylko jednym głosem zarówno jako uczestnik ligi i jako radny. Nie forsuje stanowiska, a tylko przedstawiam własne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja tu nie widzę gambitu. 

Ja tu widze: " o, blazers wygraja kenta a maja go warunkowego od tylera wiec jak dam tyle a tyle za tylera to wygram a oni wygraja kenta i teraz moge dac dodatkowa kase dla riversa zeby zmiescil sie razem z tylerem i nie bede sie przejmowal ze nie stac mnie na kenta i riversa razem bo przeciez kent trafi do blazers a nie do mnie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Ja tu widze: " o, blazers wygraja kenta a maja go warunkowego od tylera wiec jak dam tyle a tyle za tylera to wygram a oni wygraja kenta i teraz moge dac dodatkowa kase dla riversa zeby zmiescil sie razem z tylerem i nie bede sie przejmowal ze nie stac mnie na kenta i riversa razem bo przeciez kent trafi do blazers a nie do mnie"

a na koncu tej historii byl ten swistak co zawijal w sreberko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

człowiek morza nie wiedział, że wygra Tylera. Przecież Ashigaru mógł usunąć TO, ja mogłem podbić stawkę. Dużo mogło się wydarzyć.

Dał sobie możliwość wygrania dwóch graczy wykorzystując część MLE. Ja tu nie widzę nic niedozwolonego, ale dopiero po tym wpisie i tym wcześniejszym Jaśka o dodaniu warunku ( umownie ;) )zrozumiałem o co Wam chodzi.

Dla mnie oferta była jasna albo Bazemore + Johnson albo Johnson + Rivers albo Bazemore + Rivers. Oczywiście Bazemore + Tyler wyznaczeni byli priorytetowo, ale konieczność podniesienia stawki na Tylera wykluczyła tą możliwość. Zostały więc dwie opcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Austin Rivers zemstą LAFa zza begmowego grobu?

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.08.2019 o 00:11, MarcusCamby napisał:

Bardzo dużo chamskiego gamblowania. Skoro dla wielu kolejność ofert ma znaczenie to dzwonienie z ofertą minimalną powinno być potwarzą. U mnie każdy gambler jest na ostatnim miejcu, bo jako agent nie odbieram już telefonu z reofertą.

Tak mi sie przypomnialo apropos tego jaka zajebista oferte zlozyli knicks johnsonowi i jaki to najwiekszy skandal w historii begm ze wiekszosc na nich nie glosuje:) z tego wynika ze Ty bys ich mial na ostatnim miejscu ale to skandal ze nie wygrywaja:) grunt to konsekwencja:)

A dzis piszesz ze w ofertach knicks nie widzisz gamblingu:) a widziales gambling tydzien temu:) 

W dniu 21.08.2019 o 00:19, MarcusCamby napisał:

Tyler dostał masę ofert za minimum.

Hańba każdemu z tych GMów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi