Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał:

A cm nie pisal cos ze chodzi mu o mle i jak sie nie zmiescil to zeby zmniejszyc propozycje kontraktu przed glosowaniem???

Masz wyżej opisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Lucas napisał:

Jakby kogoś interesowało co robi Kobe to właśnie przyszedł oglądać mecz Linette ;)

Raczej liderki światowego rankingu Osaki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Raczej liderki światowego rankingu Osaki:)

Na jedno wychodzi i dlatego dałem ";)" na końcu. 

Nawet będąc ignorantem tenisowym widzę #1 obok nazwiska Osaki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

twoje porownanie nie ma sensu w przeciwienstwie do mojego bo nasze dywagacje sprowadzaja sie do sankcji.

w twoim porownaniu nie ma sankcji.

u mnie jest, tylko po prostu slusznie nie zostanie wykorzystana. 

No u Ciebie są, bo tak mówi Regulamin. Który obowiązuje po raz trzeci podczas FA. I nawet byłeś w Radzie kiedyś. I zapis okazał się być bez sensu dopiero jak grozi Ci wlepienie kary z tego tytułu?

No raczej trudno Ci się będzie wywinąć biorąc pod uwagę fakt, że rundę wcześniej @LONGER01 musiał oddać Poeltla za darmo, żeby nie dostać tej kary dokładnie z tego zapisu i wtedy nie było taryfy ulgowej i możliwości odpuszczenia.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, fluber napisał:

No u Ciebie są, bo tak mówi Regulamin. Który obowiązuje po raz trzeci podczas FA. I nawet byłeś w Radzie kiedyś. I zapis okazał się być bez sensu dopiero jak grozi Ci wlepienie kary z tego tytułu?

No raczej trudno Ci się będzie wywinąć biorąc pod uwagę fakt, że rundę wcześniej @LONGER01 musiał oddać Poeltla za darmo, żeby nie dostać tej kary dokładnie z tego zapisu i wtedy nie było taryfy ulgowej i możliwości odpuszczenia.

no to zmiencie na przyszlosc ten przepis bo to pic na wode fotomontaz i totalny bezsens

od samego poczatku gry mowilem, ze regulamin bedzie mial wiele wad i czesto bedzie trzeba zmieniac go ad hoc, zgodnie ze zdrowym rozsadkiem, jako ze niestety brakuje tutaj tęgich głów (to nie jest zarzut ad personam) ktore maja do jego napisania odpowiednie kwalifikacje.  w przeciwnym wypadku dochodzilo i  bedzie dochodzic do absurdalnych golym okiem sytuacji. tym bardziej gdy u sterow rady siedzi nadgorliwy pozytywista. 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, fluber napisał:

Longer miał 50% kwalifikowanej oferty z cap space tak jak mówi regulamin. człowiek morza nie, on operuje z MLE które ma swoją określoną wartość i nawet gdyby chciał oddać pakiet Leonard + Davis to MLE sobie nie wydłuży.

Powinno być oczywiste, że MLE się sypie póki ma się kasę. Nie ma kasy? Nie ma oferty.

Podsumowując cap space można zwiększyć, MLE nie. Więc po co te komplikacje?

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Longer miał 50% kwalifikowanej oferty z cap space tak jak mówi regulamin. człowiek morza nie, on operuje z MLE które ma swoją określoną wartość i nawet gdyby chciał oddać pakiet Leonard + Davis to MLE sobie nie wydłuży.

Powinno być oczywiste, że MLE się sypie póki ma się kasę. Nie ma kasy? Nie ma oferty.

Podsumowując cap space można zwiększyć, MLE nie. Więc po co te komplikacje?

Oferta, kontroferta i reoferta Knicks kolejno poniżej:

Cytat

NY Knicks

1. Kent Bazemore  1-roczna umowa na 7.68 mln z mid-level
2. Tyler Johnson vet min 1+PO
3. Wesley Matthews vet min 1+PO
4. Austin Rivers vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie dwoch z pierwszej trojki)
5. Patty Mills vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie dwoch z pierwszej czworki)

Knicks:

1. Corey Joseph 24/3+PO
2. Terrence Ross 36/3+PO

Reasumując

1. Corey Joseph 24/3+PO
2. Terrence Ross 36.2/3+PO
3. Kent Bazemore  1-roczna umowa na 7.68 mln z mid-level
4. Tyler Johnson vet min 1+PO
5. Wesley Matthews vet min 1+PO
6. Austin Rivers vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie do dwoch z trojki 3-5)
7. Patty Mills vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie do dwoch z czworki 3-6)

Knicks:

1. Tyler Johnson 26/3+PO
2. Wesley Matthews 7.56/1+PO
3. Rivers 11.3/2+PO

Więc jedyny gracz, który ma napisane w Knicks, że będzie z mid level to Bazemore.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Więc jedyny gracz, który ma napisane w Knicks, że będzie z mid level to Bazemore.

Było pisane, że nie trzeba tego dodawać. Sam Jasiek to zatwierdzał.

Mam szukać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mam szukać?

No skoro nie trzeba tego dodawać, to dlaczego Knicks mieliby być traktowani inaczej niż Raptors?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GM Knicks ma 50% na oferty Riversa i Bazemore'a razem. Nie ma 100% i raczej mieć nie będzie.

To jest grubsze cwaniakowanie tam i może się skończyć banem, bo na 100% nie ma zgody na to, że raz tu Rivers jest ważny, a raz ma nie być. Ta reoferta dla Riversa, który nie był warunkowy od Bazemore'a to przystawienie sobie pistoletu do głowy.

I może się skończyć strzałem.

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie może być warunkowania zmienionego w reofertach.

A tu właśnie reoferta dla Riversa to zrobiła w przypadku Baze (na minimum nie był od niego warunkowy, teraz niby według GMa Knicks jest). Albo, albo, za dużo cwaniakowania.

Wiemy doskonale co sobie GM Knicks w reofertach założył (Joseph lub Johnson i do tego Rivers), ale wcześniej złożył takie, a nie inne oferty podstawowe dla Bazemore'a i Riversa.

Na pewno nie ma zgody na obecny stan rzeczy (gambling totalny, a w przypadku porażki brak konsekwencji).
Albo niech się modli o brak takiego możliwego wyniku (Rivers i Baze przez głosowanie w Knicks), bo inaczej będzie ban na 3+4 rundę FA,  albo reoferta dla Riversa jest całkowicie nieważna już teraz.

Ja nie wiem która opcja lepsza/do akceptacji przez lud beGM, ale na pewno brak konsekwencji totalny nie wchodzi w grę teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Tecu napisał:Looney  @january @LeweBiodroSmoka @Wooden to samo

Płaski rozkład ale jeśli się okaże że mam miejsce w salary bo Hart dostał w miarę sympatyczną umowę to może być nawet spadająca - zależy od sytuacji rynkowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mam szukać?

Warunkowanie bylo w ofertach. A w ofertach bylo minimum. Chcesz mi powiedziec ze to bylo minimum z mle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
28 minut temu, january napisał:

GM Knicks ma 50% na oferty Riversa i Bazemore'a razem. Nie ma 100% i raczej mieć nie będzie.

To jest grubsze cwaniakowanie tam i może się skończyć banem, bo na 100% nie ma zgody na to, że raz tu Rivers jest ważny, a raz ma nie być. Ta reoferta dla Riversa, który nie był warunkowy od Bazemore'a to przystawienie sobie pistoletu do głowy.

lol gdzie ja tu niby cwaniakowalem i probowalem uzyskac korzysc?

ktos serio mysli, ze ja moglem pomyslec, ze mam wolny cap space i z niego uderzal po riversa? 

kupy sie to nie trzyma

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech się ludzie wypowiedzą. Ja uważam, że omawiana sytuacja jest absurdalna i nijak nie podobna do tej Raptors.

Mam nadzieję, że to nie jest tło rywalizacji Lakers - Knicks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Serio? Jednak mogłem czekać jak widzę do końca 3 rundy i w razie czego potem poszedłby ban nagle dla NYK z zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Niech się ludzie wypowiedzą. Ja uważam, że omawiana sytuacja jest absurdalna i nijak nie podobna do tej Raptors.

Oczywiście, że to ni jak ma się do sytuacji Raptors i @LONGER01. Z tego co pamiętam, on sobie o jeden spot filler źle wyliczył cap space i stąd były kwiatki. A tutaj wygląda mamy trzy wyjścia. 1. Gambling. 2. Działanie nieświadome ( jak Longer imo, gdzieś jakiś błąd w liczeniu ). 3. Coś pomiędzy - mógł nie być pewien, nie dopytał, a zaryzykował.

Minimum dla veta nie idzie chyba z MLE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Serio? Jednak mogłem czekać jak widzę do końca 3 rundy i w razie czego potem poszedłby ban nagle dla NYK z zaskoczenia.

Ale co by to zmieniło?

Sam nie masz zdolność przyznawania bana.

Miłosierny Jasiu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale co by to zmieniło?

Ale ma jeden z trzech głosów a tu już sporo.

Poza tym regulamin to regulamin. Jak tak jest napisane, to tak ma być. Jak rzeczywiście przy podpisaniu wyszło, że nie ma z czego to wtedy były by grube jaja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale co by to zmieniło?

Teraz są inne opcje : np CM błagający lud o głosy u Riversa na kogoś innego.

Po rundzie wkleiłbym 3 cytaty z regulaminu i byłby game over.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw @SlaKB zaraz bedzie handlował połamanym graczem, który noce spędza w areszcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi