Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

willy calue-stein

Weź idź człowieku z tymi ogórami.

A gdzie ruch z twojej strony jaki Warriors zrobili dla Livingstona i Iguadoli?

Tylko na korzyści patrzysz, sknerusie i dusigroszu.

Chyba się przerzucam na Lakers. Nawet Jasiek ma więcej godności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

nie wiem jak wygladal twoj proces decyzyjny i w gruncie rzeczy mnie to nie interesuje.

interesuje mnei zdrowy rozsadek

Zdrowy rozsadek mowi ze nie wchodze do sklepu, nie laduje towarow do koszyka, nie wykladam ich na tasmie kiedy nie mam pieniedzy zeby za to zaplacic:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Weź idź człowieku z tymi ogórami.

Przecież WCS i Tyler to ta sama półka graczy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, fluber napisał:

Zdrowy rozsadek mowi ze nie wchodze do sklepu, nie laduje towarow do koszyka, nie wykladam ich na tasmie kiedy nie mam pieniedzy zeby za to zaplacic:)

a mi zdrowy rozsadek mowi, ze jak masz w portfelu 5 zlotych i podchodzisz do kasy mowaic ze chcesz 3 browary, pani je kasuje po czym mowi 7 zlotych (zatem 2 zlotych Ci brakuje) to Pani nie dzwoni od razu na policje i nie nazywa cie zlodziejem (czyt. ban u nas), tylko po prostu bierzesz 2 browary i czesc.

Edytowane przez człowiek...morza
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

Tyler dostanie więcej za rok niż najwyższa oferta u Nas czyli 7mln za sezon.

Mały zakład? :)

Tyler > WCS

I jako zawodnik i też rynek na combo guarda jest inny niż na centra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jakby kogos interesowało (chyba, ze juz gdzies podpisał) 

Wilson Chandler to be suspended 25 games for PED use. cc: @LeweBiodroSmoka

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warriors sa wg bukow typowani na 10 miejsce w lidze wiec nie wiem jaka to jest analogia do rabatow dla faworyta do tytulu:) wcs wzial rabat bo liczy na duze minuty, wybicie sie i wyzszy kontrakt w przyszlosci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały zakład? :)

Za dużo mam zakładów na co dzień wokół pracy, zeby sie na forach zakładać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, fluber napisał:

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a mi zdrowy rozsadek mowi, ze jak masz w portfelu 5 zlotych i podchodzisz do kasy mowaic ze chcesz 3 browary, pani je kasuje po czym mowi 7 zlotych (zatem 2 zlotych Ci brakuje) to Pani nie dzwoni od razu na policje i nie nazywa cie zlodziejem (czyt. ban u nas), tylko po prostu bierzesz 2 browary i czesc.

twoje porownanie nie ma sensu w przeciwienstwie do mojego bo nasze dywagacje sprowadzaja sie do sankcji.

w twoim porownaniu nie ma sankcji.

u mnie jest, tylko po prostu slusznie nie zostanie wykorzystana. 

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo mam zakładów na co dzień wokół pracy, zeby sie na forach zakładać :P

o! bukmacherka? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o! bukmacherka? :)

W pewnym sensie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

W pewnym sensie ;)

Organizujesz grę w trzy kubeczki na Krupówkach?

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

W pewnym sensie ;)

Zdradź szczegóły. Może być na PW. Kiedyś całkiem nieźle kosiłem na tenisie i Betfair :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdradź szczegóły. Może być na PW. Kiedyś całkiem nieźle kosiłem na tenisie i Betfair :)

Zajmuje się marketingiem w Social mediach. Jeden z buków to klient agencji, w której pracuje :P

Coraz częściej mam wrażenie, że @MarcusCamby ma na imię Dawid, Kamil lub Piotr ;)))

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lucas napisał:

Coraz częściej mam wrażenie, że @MarcusCamby ma na imię Dawid, Kamil lub Piotr ;)))

Nie trafiłeś.

No chyba, że mnie ściemnił z danymi i podstawił pod zakład słupa co by podatku nie wykazywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Eld napisał:

Nie trafiłeś.

No chyba, że mnie ściemnił z danymi i podstawił pod zakład słupa co by podatku nie wykazywać.

Z imionami tych użytkowników z IFQ i graniem tenisa mi się najbardziej kojarzył :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Eld napisał:

Generalnie to cała trójka polecieliście w c***a z Tylerem.

@MarcusCamby próbuje przystealować i 26 latka złapać za 6M rocznie.

Ale o czym ty mówisz?

Tu w pierwszej części ofert latały minimalne umowy typu 1+1 PO dla Ibaki, Tylera, Patty Millsa i plejady całkiem niezłych zawodników, niektóre nawet z team option. A ja walę w c***a, bo dałem tylko jeden milion mniej niż najmniejsza oferta?

Na tyle wycenił go rynek. Normalnie z Tylerem prowadzę negocjacje i przedstawiłem dobrą umowę. Taki Tyus Jones był dwa razy starterem PO teamu i został nagrodzony za to przez jedną z najbardziej porządnych organizacji w lidze. Tyler nie ma dla Pels żadnych zasług, dostał dobrą rynkową ofertę.

I skoro nazywasz ofertę dla Tylera za 6mln rocznie stealem to czemu za najlepszą uważasz haniebną ofertę Blazers zakończoną TO? Przecież te 7mln za cztery lata to będzie wartość 3-4mln na obecne realia. Czy ja mam finansistę i bankowa uczyć o inflacji i dewaluacji pieniądza? Dlaczego osoba, która pięć lat temu zarabiała 5000 na rękę jest bogatsza od tej która dzisiaj zarabia 6000?

Jak ktoś nie wierzy w Tylera i sądzi, że następny jego kontrakt nie będzie się kręcił w okolicach MLE jak obecnie to może jeszcze wybrać Blazers nad Pels, ale zupełnie nie da się uzasadnić głosów nad Knicks finansowo.

Pojawiają się głosy, że spowodowane to oddaniem Tylera. Mógłby to być jakiś argument, ale Blazers są obecnie po bardzo perfidnym tanku. Oddali Lillarda, serce Blazers, który kochał klub. Część osób z których hipokryzja, aż bije o mało nie zabiła się o możliwe oddanie Curry czy Giannisa, a tu lekką ręką odpuszcza temat.

Były pomysły, by bardziej finansowo nagradzać śreniaków lub mocniej karać tankerów. Ale ja mam lepszy pomysł, jeśli ktoś robi przebudowę i właśnie wjechał z workiem picków lub mocnych assetów na plecach niech zasłużenie cierpi na FA. Taki klub powinien był przepłacać.

Blazers nie mają pół argumentu. Nie wiem czy pamiętam bardziej absurdalne głosowanie w sprawie FA jak to obecne przy tak oczywistej sprawie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W dniu 20.08.2019 o 23:43, julekstep napisał:

1. Kent Bazemore  1-roczna umowa na 7.68 mln z mid-level
2. Tyler Johnson vet min 1+PO
3. Wesley Matthews vet min 1+PO
4. Austin Rivers vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie dwoch z pierwszej trojki)
5. Patty Mills vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie dwoch z pierwszej czworki)

W dniu 23.08.2019 o 23:03, julekstep napisał:

Knicks:

1. Corey Joseph 24/3+PO
2. Terrence Ross 36/3+PO

Reasumując

1. Corey Joseph 24/3+PO
2. Terrence Ross 36.2/3+PO
3. Kent Bazemore  1-roczna umowa na 7.68 mln z mid-level
4. Tyler Johnson vet min 1+PO
5. Wesley Matthews vet min 1+PO
6. Austin Rivers vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie do dwoch z trojki 3-5)
7. Patty Mills vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie do dwoch z czworki 3-6)

W dniu 25.08.2019 o 22:34, julekstep napisał:

Knicks:

1. Tyler Johnson 26/3+PO
2. Wesley Matthews 7.56/1+PO
3. Rivers 11.3/2+PO

Ps. Wydaje mi sie, ze wszystko dobrze policzone, ale jesli sie mylilem to prosze o zmniejszenie kontraktu matthewsa tak azeby sie zmieścił w nontax mid-level z kontraktem josepha (obaj kontrakty z tendencja wzrostowa o 5 %). to samo sie tyczy riversa, ktormu prosze zmniejszyc w razie czego kontrakt tak azeby miescil sie z tylerem johnsonem (obaj 5% wzrostu z kazdym sezonem)

Ewidentnie widać co i jak w sprawie Riversa i Bazemore'a przy tych warunkach - nie są od siebie w żaden sposób zależni, więc nie ma tu mowy o "starcza/nie starcza z MLE" Jeśli skończą po głosowaniach Bazemore i Rivers w Knicks - będzie ban na 3+4 rundę FA.

Dlatego mogłem być chu*em i to kiedy dziś to zauważyłem zostawić i napisać dopiero po rundzie jak się to tak potoczy, ale nie chcę upie*dalać Knicks w taki sposób, niech się próbują bronić przed wielkimi Lakers normalnie. Czyli sprawa Riversa (zmiana głosu z NYK na kogokolwiek innego) tu będzie dla nich pomocą, w innym przypadku jest to gigatyczny gambling NYK, który może skończyć się katastrofą dla nich przez wszystkie warunkowania.

Ale możecie też nie zmieniać i ich potencjalnie za złe oferty uwalić, ja mam czyste sumienie jak coś.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast zmieniać głos w sprawie Riversa lepiej po prostu mądrze głosować u Tylera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby kogoś interesowało co robi Kobe to właśnie przyszedł oglądać mecz Linette ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi