Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Lucas napisał:

Gdyby nie przeszłość Marca w BeGM to byłoby to naturalne, a tak to myśle, ze nie ma opcji, RL nie miał przygody w Lakers, która szybko się skończyła :P No ale generalnie to do weteranów za minimum Lakers powinni mieć pierwszeństwo i pewnie będą mieć, po prostu Marc to sytuacja specyficzna u nas.

Nie żeby coś, ale w zeszłym roku to jakoś Knicks takiego pierwszeństwa nie mieli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadniam tam, gdzie uważam, że to ma sens, jak ktoś ma pytanie o głos to zapraszam, bo te przedłużenia większości "młodych gwiazd" to dość oczywiste wybory.

Davis - no ja uważam, że 1+1 to opcja najlepsza dla Davisa, ale jednocześnie Knicks to najlepsza opcja dla Davisa, więc preferowałbym 1+1 od NYK niż to co już dali Dallas czy Nets.

Mitchell tu jeszcze przemyśle, bo w końcu to chyba nie jest "maks maks", a przewagi naszych Magic nad Jazz względem Donovana też nie widzę i poczekam jak się dyskusja o tej umowie zakończy, zeby dac glos, bo ciągle trwa. Z mojej strony sugerowałbym też GM-owi wiecej pisania o swoim zespole niż nie istniejących u nas Heat oraz mniej emocji, a więcej konkretów.

Giannis - poczekajmy na to co Bucks zbudują, bo na ten moment nie dali wystarczająco dużo argumentów, żeby Grek podpisał z nimi supermaksa, ale są w stanie to zrobić już tego lata i powinni to zrobić, bo Antek na FA to dla nich większe ryzyko.

Lillard - dla mnie za wcześnie, bo to jeśli dobrze się orientuje nie jest dla niego najlepsza finansowo oferta i po 10 latach bardziej mu się opłaca w sytuacji naszej gry podpisać po prostu.

McCollum - 85/3 widziałem rzucone, więc na razie nie ma sensu myśleć o niższej ofercie po prostu?

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie żeby coś, ale w zeszłym roku to jakoś Knicks takiego pierwszeństwa nie mieli :) 

Ja piszę ze swojej perspektywy i np. przy Knicks tez glosowalem na Rubio u nich :) Dodatkowo z całym szacunkiem do Kawhia (a to, ze go cenie to bylo widac choćby w Playoffs tegorocznych u nas) to nie ma takiej mocy ściągania FAsów jak LeBron. GOAT to GOAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

No, ale popełniłeś jako jeden z nielicznych jeden z najgorszych możliwych grzechów w beGM (złamanie obietnicy dla gracza - złożonej podczas głosowania) i zamiast siedzieć cicho i faktycznie budować przez dłuuuuższy czas tą kulturę jak Ci radziłem to dalej piszesz o kulturze oczekując za nią jakichś dziwacznych zniżek-bonusów. Kompletnie bez sensu bo to nie przejdzie, a tylko irytujesz społeczność szczerze mówiąc.

Dlatego Rayjon Tucker dostanie nową propozycję kontraktu. Przyjmie to super, a jeżeli nie to podpiszę kogoś innego.

Wytykanie mi anonimowego dla wielu debiutanta miałoby sens przy docenianiu mojej lojalności dla innych graczy adekwatnie do ich pozycji w NBA. A tak to ten sam poziom trolowania co pisanie o McKinniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

A powinni, Lakers (potencjalnie) dostali już cztery paycuty w realu w analogicznej sytuacji.

Pewnie ze powinni :) po prostu dziwie się, ze rok temu nikt nie podnosil tego argumentu a teraz nagle wszyscy za darmo do Lakers będą szli do przeciętnego GMa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Dlatego Rayjon Tucker dostanie nową propozycję kontraktu. Przyjmie to super, a jeżeli nie to podpiszę kogoś innego.

Wytykanie mi anonimowego dla wielu debiutanta miałoby sens przy docenianiu mojej lojalności dla innych graczy adekwatnie do ich pozycji w NBA. A tak to ten sam poziom trolowania co pisanie o McKinniem.

To nauczka, ze nie obiecuje sie zlotych gor anonimowym graczom, bo jest się zdesperowanym do ich podpisania ;]

@człowiek...morza bo widze, ze mnie zacytowales, ale nie widze tresci, wiec pewnie edytowales, nie wiem co tam napisales, ale bedzie zabawnie jak z osoby, która jako jedna z najgłosniej i otwarcie glosowala i dyskutowala o NYK w Playoffs ostatnich czy glosowala na Rubio w NYK zaraz bede hejterem, bo nie chce 2+1 Davisa i twierdze, ze LeBron to najlepszy magnez na FA xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

 

@człowiek...morza bo widze, ze mnie zacytowales, ale nie widze tresci, wiec pewnie edytowales, nie wiem co tam napisales, ale bedzie zabawnie jak z osoby, która jako jedna z najgłosniej i otwarcie glosowala i dyskutowala o NYK w Playoffs ostatnich czy glosowala na Rubio w NYK zaraz bede hejterem, bo nie chce 2+1 Davisa i twierdze, ze LeBron to najlepszy magnez na FA xD

napisałem, ze NY i MSG mają co najmniej tą samą moc co LeGoat. 

Rozszerzając myśl, w razie zbudowanie tam contandera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

To nauczka, ze nie obiecuje sie zlotych gor anonimowym graczom, bo jest się zdesperowanym do ich podpisania ;]

ja lubię Tuckera :)

Chętnie dam mu kontrakt 2way nawet jakby ostatecznie nie został w rl Jazz.

Oddałem wtedy sporo assetów za kilkanaście meczy Noela i wpadnięcie w luxury tax.

Nauczkę mam - i nie chodzi tu o Tuckera - ale jest w BeGM boleśniejsza niż sądzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

napisałem, ze NY i MSG mają co najmniej tą samą moc co LeGoat. 

Rozszerzając myśl, w razie zbudowanie tam contandera. 

No jeśli mamy dodawać do tego rynek to uważam, że nadal Lakers i LeBron (ale dla mnie ważniejszy jest tu sam LeBron niż tytuł czy miasto) mają większą moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

ja lubię Tuckera :)

Chętnie dam mu kontrakt 2way nawet jakby ostatecznie nie został w rl Jazz.

Oddałem wtedy sporo assetów za kilkanaście meczy Noela i wpadnięcie w luxury tax.

Nauczkę mam - i nie chodzi tu o Tuckera - ale jest w BeGM boleśniejsza niż sądzisz :)

Nadal nie odpowiedziałeś zgodnie z tematem, bo to czy kogoś lubi nie ma znaczenia.

Obiecałeś jedno, i tego nie zrealizowałeś, więc nawet jeśli to "tylko" Tucker to mocno wpływa na pozycję Magic na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

A powinni, Lakers (potencjalnie) dostali już cztery paycuty w realu w analogicznej sytuacji.

no takiego przykładowo pattiego millsa przekonało dodatkowe 500 tysiecy dolarow w bostonie xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Pewnie ze powinni :) po prostu dziwie się, ze rok temu nikt nie podnosil tego argumentu a teraz nagle wszyscy za darmo do Lakers będą szli do przeciętnego GMa :)

Nieprawda, część osób to podnosiła, Rubio poszedł do Kings jednym głosem. Teraz też ludzie będą głosować przeciwko january'emu, i znowu błędnie.

2 minuty temu, january napisał:

Markieff chyba finalnie paycutem nie był? Nikt mu nic nie zaoferował ciekawego po prostu. 

Nie wiadomo, ale myślę, ze był. :) O Harrellu i Gasolu były publiczne informacje, a rynkowa wartość Matthewsa i Morrisa po PO jest większa niż BAE/minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Jak coś to ja nie chcę specjalnie eksponować przy vets i potencjalnych paycutach kwestii marketu jako LA, największe znaczenie - lokalizacja by to miało jakbym chciał kogoś z Clippers podebrać imo (pozdro Montrezl), ale tam ciężko z tym u nas obecnie xd.

Niemniej chciałem zwrócić uwagę, iż Gasol odrzucił grubszy hajs, bo bardzo chciał do LA, bo tam jest Pau Gasol, a Mark to rodzinny typ. A Pau to chciałem powiedzieć przepięknie u mnie w zeszłym sezonie był w składzie :) 

No moim zdaniem Lakers mają przewagę głównie przez LeBrona na FA, ale o Gasolu się wypowiedział dlaczego to sytuacja inna niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście AD i kontraktu 1+1 to zastanawiam się (jako jego agent) na ile ta opcja jest korzystniejsza finansowo niż 2+1. 

Po dwóch kolejnych latach w NYK będzie już 10 sezonów w lidze, więc wydaje mi się, że jednocześnie zyskuje prawa do większego kontraktu, więc robi opt out za dwa lata i wybiera wtedy najkorzystniejszą ofertę o kilka ładnych baniek większą, aniżeli w przypadku gdyby podpisywał za rok. 

Jeżeli coś pochrzaniłem to pardon, CBA to jednak cały czas czarna magia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nieprawda, część osób to podnosiła, Rubio poszedł do Kings jednym głosem. Teraz też ludzie będą głosować przeciwko january'emu, i znowu błędnie.

No ja sprawdziłem aż jak głosowałem w 3 turze (bo Rubio głosowałem na Knicks) to NYK u mnie przegrywali jak już to z Bucks i gdy te finanse miały większe znaczenie, ale Josepha mimo gorszej finansowo o 4 mln oferty od Magic miałem w Knicks, więc w kwestii doceniania mistrzostwa to mam czyste sumienie moim zdaniem :P

i to samo będzie u Lakers u mnie, choć Gasola już wyjaśniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Principe napisał:

W kontekście AD i kontraktu 1+1 to zastanawiam się (jako jego agent) na ile ta opcja jest korzystniejsza finansowo niż 2+1. 

Po dwóch kolejnych latach w NYK będzie już 10 sezonów w lidze, więc wydaje mi się, że jednocześnie zyskuje prawa do większego kontraktu, więc robi opt out za dwa lata i wybiera wtedy najkorzystniejszą ofertę o kilka ładnych baniek większą, aniżeli w przypadku gdyby podpisywał za rok. 

Jeżeli coś pochrzaniłem to pardon, CBA to jednak cały czas czarna magia ;)

 

Dla mnie oczywiste jest, że jeśli bierze 1+1 to za rok robi to samo. Dopiero za dwa lata bierze długą umowę. Tak chyba myślą Ci, którzy są za tym rozwiązaniem, inaczej to nie ma sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie żeby coś, ale w zeszłym roku to jakoś Knicks takiego pierwszeństwa nie mieli :) 

Przecież tam w FA był burdel na kółkach i powrót nowego/starego GMa.

5 minut temu, Lucas napisał:

Nadal nie odpowiedziałeś zgodnie z tematem, bo to czy kogoś lubi nie ma znaczenia.

Obiecałeś jedno, i tego nie zrealizowałeś, więc nawet jeśli to "tylko" Tucker to mocno wpływa na pozycję Magic na rynku.

Kij ma dwa końce - wytykanie mi Tuckera przy innych moich decyzjach kadrowych jest groteskowe.

W 2 sezony już doskonale pokazałem jaką mam filozofię klubu. Pisanie o rl Miami jest tu jak najbardziej na miejscu bo ta filozofia prowadzenia klubu jest mi najbliższa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.