Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nie,

ja jedynie próbuje jak najszerzej odwzorowywać realizm.

O czym ty piszesz? Jaki realizm?

Już pomijając te żenujące głosowania w playoffs to Davis który jest top 5-7 graczem w NBA jako największa gwiazda FA u nas za chwilę się ma tu wg wielu zgodzić na zostanie Tysonem Chandlerem dla autystycznego Chucka Norrisa i Płaskoziemca..

 I żeby była jasność to ja tu z tobą nie dyskutuję bo nie mam o czym, a zwracam tylko uwagę postronnym GMom na tą patologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

O czym ty piszesz? Jaki realizm?

Już pomijając te żenujące głosowania w playoffs to Davis który jest top 5-7 graczem w NBA jako największa gwiazda FA u nas za chwilę się ma tu wg wielu zgodzić na zostanie Tysonem Chandlerem dla autystycznego Chucka Norrisa i Płaskoziemca..

 I żeby była jasność to ja tu z tobą nie dyskutuję bo nie mam o czym, a zwracam tylko uwagę postronnym GMom na tą patologię.

xd

gdy myślę, że przekroczyłeś wszelkie granice idiotyzmu, Ty znów wjeżdżasz na białym rumaku.

chapeau bas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

No i to jest właśnie smutne, że zaraz się tu Eld lub Tangiers pojawi i napisze że przecież 1+1 PO to Tyson Chandler 2.0 przyjmuje od Knicks spokojnie.. 

wytłumacz mi dlaczego rok temu uznałeś, że chciałem oszukać Irvinga i Leonarda, a twojego postępowania wobec mitchella w ten sposób nie definiujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

[celowa zmiana tematu zanim GMowie NYK i Magic całkowicie rozwalą temat]

Zgodnie z przewidywaniami oferty 20+ dostało 5 graczy, którzy podpiszą umowy w tej turze. Zbliża się wielkimi krokami 2 tura, więc pytanie brzmi jakich graczy tu ujrzymy. Moje wstępne predykcje:

Pewniaki:
-Goran Dragić 
-Bogdan Bogdanović (RFA)
-Davis Bertrans
-Bojan Bogdanović
-Jonas Valanciunas
-Al Horford
-Brook Lopez

Możliwe:
-Jordan Clarkson
-Seth Curry
-Malik Beasley (RFA) - ten i tak niskiej umowy nie klepnie
-Jae Crowder
-Royce O'Neal
-Harrison Barnes
-Kyle Kuzma (RFA) - ten i tak niskiej umowy nie klepnie
-Richaun Holmes

Kogoś przeszacowałem jak chodzi o nową umowę/ kogoś pominąłem :) ?

JJ Redick, Eric Gordon, Danuel House Jr., Sarić, Portis, DMC, Baynes - myślę, ze któryś z nich może zostać przepłacony i zobaczymy go w II turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:

No chyba nie.

1. Złożyłeś 5y-25% maxa.

2. January chyba myślał, że bonusy rosną automatycznie po spełnieniu kryteriów, a nie są negocjowane.

3. Dlatego January napisał Ci, że Twoja oferta to 25% max + potencjalny wzrost za All-NBA Team.

4. Ty odniosłeś się do tego posta, ale go kompletnie nie sprostowałeś, ba, raczej wręcz przeciwnie.

5. January wpisał Twoją ofertę jako DPE max (projected 170/5).

6. BeGM przegłosowało maxa-maxa, a okazało się, że tak nie było.

7. Ty po roku piszesz, że Twoja oferta to było 25% max, a ktoś popełnił błąd

Jak gdzieś sprostowałeś post january'ego, to zwracam honor. Jak nie - obaj popełniliście błąd, ale miałeś okazję poprawić błąd january'ego. Jaka powinna być ocena - nie wiem, wydawało mi się dziwne, że nikt nie odniósł się do tego w ubiegłym roku biorąc pod uwagę, jak pedantyczni są ludzie jeżeli chodzi o  kontrakty w beGM, więc poświęciłem kilka minut i poszukałem.

Racja, przepraszam, w zacietrzewieniu nie zauważyłem tego cytatu z moimi słowami. Masz rację. Słowa są ważne, nie będę się sam z sobą kłócił. 

Dziękuję i przepraszam. 

Pewnie myslałem tak samo jak january, że to automat a tak nie jest. Obydwaj myliliśmy się wtedy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

JJ Redick, Eric Gordon, Danuel House Jr., Sarić, Portis, DMC, Baynes - myślę, ze któryś z nich może zostać przepłacony i zobaczymy go w II turze.

Redick może dostać na jakiejś krótsze umowie, house po tym co odpierdolił na koniec sezonu pewnie nie;) 

A portis to już ostatnio był taki popularny że hej:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Redick może dostać na jakiejś krótsze umowie, house po tym co odpierdolił na koniec sezonu pewnie nie;) 

A portis to już ostatnio był taki popularny że hej:) 

Ja bardzo chciałem przed startem zeszłego sezonu Portisa no ale był taki jeden GM co miał trochę problemy z aktywnością ( nie, nie kungfu ) i doopa z tego wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2020 o 10:25, karpik napisał:

Źle na to patrzysz :) To Davis może i powinien tu dyktować warunki.

Zgadzam się  Dlatego w sprzeczności z tym stoi dla mnie twoje zdanie następne.

W dniu 21.11.2020 o 10:25, karpik napisał:

Źle na to patrzysz :) To Davis może i powinien tu dyktować warunki. Także jeśli dla niego najlepsze jest 1+1, to Knicks mają mu dać 1+1 i koniec kropka.

W sprzeczności dlatego, że tak jak w realu powinniśmy poczekać, jaką Davis podpiszę umowę z Lakers. Ale widzę kolega stawia się w roli wyroczni i wie lepiej jaki kontrakt chce davis.

W mojej ocenie zaproponowałem Davisowi najlepszą umowę przekładając ją na nasze warunki:

- po 2 latach może sobie zrezygnować z PO i podpisać nową umowę (będzie 10-letnim veteranem i łapie się na wyższy kontrakt)
- po 2 latach może ustalić z Kyriem i Leonardem, że to ich ostatni run po mistrzostwo i wziąć PO (a Kyrie z Leonardem z owego PO zrezygnować).

Niemniej nie traktuje siebie jako wyroczni, dlatego sam poczekałbym na decyzję Davisa, jaki kontrakt podpisze w realu z Lakers.

Z całym szacunkiem dla konkurentów z Dallas i Brooklynu, jako kluby nie są w żaden sposób konkurencyjni względem Knicks. Doceniam pracę, ale parę lat musicie jeszcze poczekać, żeby zbierać owoce z obranych przez siebie dróg. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lucas napisał:

Sytuacja Davisa w Lakers i naszych Knicks jest trochę inna jednak.

Tu nie wymusił trasę do NYK. Tu nie jest od razu po sezonie mistrzowskim. Tu nie gra z GOATem.

Cytat

 

On Wednesday morning, as a guest on WFAN's Boomer and Gio show, Davis confirmed that the Knicks were indeed a team on his final trade list. 

"Every team was on my list at the time, and then I kind of cut it down, and they were one of the ones that made the final cut," Davis said.

"I talked to some guys over there who were still there, and I feel like playing for an organization like that, especially New York, it'd be something that I was always interested in," he said. 

 

Czyli Knicks pomimo tego, iż są najgorzej zarządzaną organizacją w lidze, byli na jego liście.

To jak podchodziłby do Knicks, którzy są jedną z najlepiej zarządzanych organizacją w lidze, a Irving+Leonard>LBJ?

Nie wiem szczerze co można by zrobić więcej (mam na myśli ruchy jakie podjąłem jako GM Knicks), żeby sytuacja była bezdyskusyjna. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks są u nas najlepsza opcja na ten moment i tu nie ma o czym dyskutować, ale fakty są takie jak napisałem.

Nie wymusił trasę do Knicks u nas, bo po prostu nie mógł tego zrobić, dopiero teraz mamy TR.

Mistrzostwa też nie zdobył w ostatnim sezonie, a w zespole nie ma GOATa.

Co nie zmienia, że to dla niego najlepsza opcja w naszej grze, ale nie jest identyczna jak w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.