Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie. Czemu Siakam nie dostał designated player contract? @LONGER01

1 minutę temu, january napisał:

Nah, chyba masz szczęście i u nas max extension dla Mitchella to te 163, ale @karpik niech się wypowie.

Jeśli dobrze rozumiem, to Mitchell dostanie DP jeśli spełni kryteria DP, bo na razie się nie łapie. Nie widzę powodu, żeby u nas nie było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No skoro Simmons nie dostał u nas to czemu Mitchell ma dostać? To jest takie wybiórcze bawienie się teraz.

A czy Tecu próbował dać mu DPE i mu ktoś nie pozwolił? Bo nie pamiętam co było rok temu.

Ja tam w regulaminie nie widzę zapisu, że nie można, więc powinno być zgodnie z CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Przecież dopiero pisałeś, że nie można dawać klauzul/bonusów w umowach.

Kiedy?

Ja nie widzę tutaj pola do interpretacji, bo Tecu wyraźnie napisał, że daje mu DPE startujące od 25%. Nie moja wina, że ktoś to w ten sposób wpisał do arkusza z głosowaniem. Tecu złożył ofertę zgodną z CBA, a Simmons ją przyjął. Jak Alonzo chce dać DPE Mitchellowi, to nie widzę problemu, skoro ktoś kiedyś popełnił błąd, to nie widzę powodu naprawiać go następnym błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał:

A właśnie. Czemu Siakam nie dostał designated player contract? @LONGER01

Jeśli dobrze rozumiem, to Mitchell dostanie DP jeśli spełni kryteria DP, bo na razie się nie łapie. Nie widzę powodu, żeby u nas nie było tak samo.

Jeśli mogę to oczywiście daje designated player, nie wiedziałem jak to ująć w ofercie. Poprawie to w reofertach

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, karpik napisał:

Ben Simmons extension 5 letni max 25% dpe 8% rise mi wychodzi 158.253.000 $/5 z aktualnego salary

To jest oferta Sixers, naprawdę to jest naciągane? Przecież to nie Tecu pisał o 170 mln.

Wytłumacz mi jak chłopu na miedzy. Jak to jest, że max w RL NBA Simmonsa wynosi 170mln, a u Nas 158mln?

I nie mówię tu o bonusach, bo po bonusach wyszło nawet ponad 177mln.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.